Opinie o ALINOX SP. Z O.O. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALINOX SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ALINOX SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALINOX SP. Z O.O. w Mysłowice

Aga Nowy wpis

Hej. chłopak nie ma jeszcze ani doświadczenia z pracy jako magazynier ani tych uprawnień na suwnicę o których wspominają w mile widzianych. zastanawiam się od jakiej kwoty by ruszył i po jakim czasie miałby szanse na ewentualną podwyżkę. Te jakieś tam kursy to pracodawca pomoże już mu wyrobić?

Joanna Nowy wpis

Cześć, zastanawiam się czy pracownik biurowy w dziale logistyki nie byłby jeszcze potrzebny. mam wstępne doświadczenie i szukam pracy w okolicy. W ogłoszeniu wskazano godziny od 8.00 do 16.00 i 11.00 do 19.00 i zastanawiam się czy można byłoby pracować stale na te druga zmianę?

Kandydat Nowy wpis

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej, mimo zapewnień, że zawsze informują. Szkoda tracić czas.

Notim Portant

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w dziale zakupów?

Sylwia Nowy wpis
@Notim Portant

Hej, patrzysz na niego z perspektywy specjalisty czy jednak asystenta. Ja na to drugie stanowisko właśnie patrzyłam przez taki portal. w tym przypadku raczej zaczyna się od krajowego progu jak wszędzie i potem łapie podwyżki? chyba ze już na start jest więcej niż minimum? wiecie?

Logistyk

Pan, z którym miałam przyjemność rozmawiać był bardzo miły i konkretny. Poinformował dokładnie o zadaniach na danym stanowisku, o okresie próbnym itd. Był bardzo otwarty i zainteresowany kandydatem. Poinformował mnie, że do dwóch tygodni dostanę informację od firmy o wyniku rekrutacji oraz że firma kontaktuje się z KAŻDYM kandydatem. Rozmowa miała miejsce 2 miesiące temu, a telefonu nie dostałam do dziś.

Jakie są moje zainteresowania, Dlaczego wybrałam ich firmę, Czego nie lubię w pracy, Jakie mam doświadczenie i plany na przyszłość

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ja przyszedłem pytać o pracę na wózku, bo oferta jest na stronie ale zapytanie jednej Pani mnie zaciekawiło. Czy na wózkach Kobiety także w zakładzie są zatrudniane? Trzeba coś w tym przypadku dźwigać czy właśnie nie bardzo? Do ilu kg są jakieś ładunki? I czy polecacie mi aplikować na wózek? Jeśli tak to czemu? Mam jeszcze alternatywne opcje.

Nowa

Witam. Czy w tej firmie są przyjmowane do pracy kobiety na produkcję?.

????

Jak przy tym wyglądają zarobki handlowców? Na stronie są trzy oferty na różne działy i ciekawa jestem jak bardzo tryb pracy oraz wynagrodzenie za nią mogą się od siebie przy tym różnić. Porówna ktoś dział instalacji przemysłowych z działem stali narzędziowych?

Czy w firmie ALINOX SP. Z O.O. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Alinox

W Alinoxe wszyscy pracują tylko na umowach prace .

Witam

Jestem operator cnc na jakom stawkę mogę liczyć?

śmieszek
@Witam

myślę że ze względu na raczej podstawowe wykształcenie (=> jakom stawkę) na miliony bym nie liczył

Bruno

Powiem tak. Praca moze nie najlżejsza, ale dobrze platna. Jezeli nie sciemniasz nie masz co sie martwic o prace. Z tego co wiem to mozna tu zarobic naprawde duze pieniadze. Pracuje pare lat i wiem ze jest kilku wariatow ktorzy np nadgodzinami robia druga wyplate i powiem szczerze, ze firma naprawde godna polecenia. Atmosfera naprawde fajna. Polecam :)

Lolek
@Bruno

Weź przestań ściemniać. Na rozmowie kwalifikacyjnej, powiedziano mi, że nie ma nadgodzin, tylko czasem soboty. Chyba że kłamali?!

Kriss
@Bruno

Dzień dobry. Chciałbym podzielić się swoją wiedzą w zakresie atmosfery i warunków płacowych. Pracuje w tej firmie już kilka dobrych miesięcy i nie wiem jak Ty @Bruno ale jeszcze nie miałem okazji spotkać tych "wariatów". Owszem można w weekendy trochę dorobić ale żeby drugą wypłatę.. Atmosfera faktycznie jest ciepła i przyjazna, z chęcią chodzi się do pracy. Jeśli pracujesz w biurze czy na magazynie tudzież na maszynach i robisz to z zaangażowaniem i chęcią nauki nowych rzeczy to nie ma co się martwić o pracę. Ja pracując kilka miesięcy dostaję na rękę w granicach 4k.

Obiektywny

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i dowiedziałem się, że byłbym tam jedynym magazynierem na zmianie, wydającym i przyjmującym towar, jeszcze do tego sprawdzając wymiarowo jakość i umieszczają wszystko na regałach. Zaznaczyłem, że w związku z tak wieloma obowiązkami, chciałbym zarabiać chociaż te 3,000 na rękę. W tym momencie, na twarzy pana kierownika magazynu dostrzegłem tylko rezygnację z zatrudnienia mojej osoby i obietnicę poinformowania mnie za parę dni o wyniku "castingu", co w ogóle później nie miało miejsca?! Szkoda, bo miałbym bardzo blisko do pracy, ale z drugiej strony, dobrze że mnie nie zatrudnili, obiecując że dostanę te 3,000, bo gdyby tak zrobili, a realia byłyby później inne, to bym się bardzo wnerwił. Pozdrowionka dla tyrających w tej "światowej" firmie.

@Obiektywny

Też byłem na rozmowie, powiedziałem ok 200 zł mniej ale nie wiedząc, że będę sam na magazynie i było podobnie. Wgl. idąc już na rozmowę, powinno być się poinformowanym ile wynosi mniej więcej wynagrodzenie, żeby nie tracić czasu jeśli firma oferuje trochę powyżej minimalnej. Nawet na rozmowie tego nie powiedzieli, że rzekomo na "2 etapie". A skąd ktoś może wiedzieć czy wgl. jest sens czekać na ten 2 etap jeśli nie wiadomo nawet jaka jest stawka. Kolejna rzecz napisane jest w ogłoszeniu, że praca 2 zmiany tylko zapomnieli dodać, że 2 zmiana jest od 18 do 2 w nocy, gdybym wiedział to nie traciłbym czasu ani na rozmowe tam!

@Obiektywny

Sprostuje w ogłoszeniu nie było wgl. napisane jakie zmiany, na rozmowie kierownik powiedział że dwie po chwili dodając ze druga do 2 w nocy i dalej mówił jakby to było normalne dla każdego. Czyli jak się jest jedynym magazynierem i do tego jakieś zmiany do środka nocy to 3 tys na rękę to o wiele za mało i tak, ale to powinno być napisane już w ogłoszeniu więc sobie dałem spokój z tym zakładem.

Witam mozna cos sie dowiedziec jakie sa zarobki konkretnie ile na godzine brutto na stanowisku magazynier ! Bo piszecie ze super zarobki tylko brak konkretow pozdrawiam

@Nowy

Dokładnie tak tez spytalem i cisza. Pewno troche powyzej minimalnej i premia!

Pręt

Michał 01.12.2017 13:34 A ja jestem pracownikiem Alinoxu i jestem bardzo zadowolony, nie rozumiem komentarzy i nie stworzonych historii, kierownictwo jest ok, zarobki również, i atmosfera super :) Polecam wszystkim pracę w Alinoxe, i radzę przekonać się na własnej skórze, a nie sugerować się komentarzami które nie są prawdziwe.

@Pręt

To dlaczego nie potrafisz odpowiedziec na najprostsze pytanie o zarobki oraz nikt inny czy to jakas tajemnica jest najczesciej zarobkami ludzie sie sugeruja podejmujac prace

Nowy magazynier

chcialem tylko podkreslic ze praca w firmie jest ok jak w kazdej pracy trzeba pracowac wyplata na czas wystarczy miec checi do pracy a wszystkiego mozna sie douczyc.

Jarek

Jakie są zarobki jako operator wózka i czy to praca typowo na wózku? I jakie zmiany

Gratulacje

Firma niepoważna. Rozmowy rekrutacyjne do niczego nie prowadzące. Zapewnienie jednego z pseudo dyrektorów w marcu o tym, że zostaje tylko podpisanie umowy w obecności prezesa po czym odwlekanie finalizacji rozmów posługując się trudną sytuacją związaną z koronawirusem ( prezes się z nikim w tym czasie nie spotyka). Początkiem kwietnia zapewnienie o powrocie do rozmów w maju. Mamy maj i okazuję się, że w tzw. międzyczasie pojawiają się jeszcze inni kandydaci na stanowisko. Jeśli na etapie rozmów ma się takie podejście do osób aplikujących to nie wiem jak musi wyglądać praca w takiej firmie. Żenujące.

@Gratulacje

Tak to jest jak zwykły kowalski zostaje managerem

Pozorańci

W 100% się z tym zgadzam. @Gratulacje Mógłbyś podać nazwisko tego Pana, który tak pięknie się wobec Ciebie zachował?

Xyz

Mogę potwierdzić, że dobrze pracuje się w firmie. Trzymają wysokie standardy, polecam

Koniec
@Xyz

Hyz to ten co przepraszał czy ktoś inny. Jakieś rekrutacja na magazyniera? Do kogo się zgłosić? Do kierowania czy do kogoś innego?

Zwykła hurtownia, nie zaś "międzynarodowa" firma, jak się mienią..

Gustaw

Jakieś podpowiedzi co aktualnie słychać w firmie? Interesuje mnie to ponieważ przymierzam się aplikować i zastanawiam się czy teraz w ogóle warto?

Nowy pracownik

Super firma !!! Dobra atmosfery w pracy , pakiet medyczny, Multisport, obiady , 500+ na święta, kasa z okazji ślubu, urodzenia się dziecka itp.

Zostaw merytoryczną opinię o ALINOX SP. Z O.O. - Mysłowice

• Jak się pracuje w ALINOX SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ALINOX SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALINOX SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ALINOX SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALINOX SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Partyzantów 7
    41-400 Mysłowice