Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie APTIV SERVICES POLAND S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Kraków

xd

Wymagana lojalka żeby mieć szkolenie konieczne do wykonywania twojej pracy - tylko w Aptiv! Janusz-pol z zagranicznym kapitałem.

TrueStory
@xd

Lojalki to są za drogie szkolenia i tutaj nie pamiętam czy od 10k czy też od 15k za szkolenie. I słusznie ponieważcoraz częsciej ludzie wpadają na 3 miesiące i idą dalej.

dfgdafs
@TrueStory

Trudno się dziwić, skoro firmie nie zależy żeby ich jakkolwiek zatrzymać.

tolek

Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to niestety prawda (chodzi o finanse, nie wiem jak wygląda sytuacja na stanowiskach inżynieryjnych)... wyzysk, (usunięte przez administratora), niepłatne nadgodziny i wszechobecne kolesiostwo. menedżerowie w tej firmie to po prostu chodząca katastrofa... kółko wzajemnej adoracji. Niektórzy z nich to naukę angielskiego zakończyli chyba na wiejskiej podstawówce... ale rączka rączkę myje... hahaha.

Krzysiek
@tolek

Powiem Wam jedno, żałuję że uczyłem się na inżyniera, mój kolega układa płytki i zarabia 10 koła na miesiąc, bez chamstwa, mobbingu, złośliwości, ąę, wymagań z kosmosu, bez wyścigu szczurów a skończył zawodówkę. Strata czasu i stratą czasu też jest praca w firmach inżynieryjnych w Polsce. Taka prawda niestety

Pan Inzynier
@Krzysiek

No to jedz za granice pracowac jako inzynier. Bedziesz zarabial w korpo na Zachodzie 15000-20000 pln netto w przeliczeniu a twoj kumpel kafelkarz - dalej 10000 pln netto. Ale niech zgadne: -nie znasz jezyka obcego na dobrym poziomie -boisz sie rzucic wszystko, zeby zdobyc dobre doswiadczenie i umocnic swoja kariere zawodowa -masz tu dziewczyn/zone i/lub miezzkanie na kredyt na 30 lat i wizja braku seksu i/lub kredytu cie dalej powstrzymuje.. No wiec mam dla ciebie smutna wiadomosc: Branze zmieniaj, bo rzeczywiscie w Polsce zawod inzyniera bez znajomosci i kombinowania jest kiepskim rozwiazaniem. Jestes mlody, masz duzo wolnego czasu na myslenie. Ja ten etap mamnza soba i moja kariera ma sie wspaniale a i rekruterzy sie troche bija, gdy zobacza moje mocne cv.

Pan Inzynier
@Krzysiek

@Pan Inzynier

Nie zgadłeś niestety. - znam angielski na poziomie C1 i mam certyfikat - mam 13 lat doświadczenia w branży inżynieryjnej - nie mam żony, ani dziewczyny ani kredytu Ostatnie zdanie akurat to prawda, niestety zarobki w branży inżynieryjnej kształtują się na poziomie 4000 netto, także totalna strata czasu. Akurat kombinowanie i znajomości się akurat dobrze przydają

Adamed
@Tomek

Chyba trochę przesadzasz. Nie znam nikogo kto zarabiałby 4k netto. Tym bardziej w Krakowie. Chyba że po studiach

alfred
@Tomek

Mam tyle doświadczenia co Ty i 10k netto robiąc symulacje mechaniczne w Krakowie. A robota przyjemniejsza niż kafelkarza. Już nie ma sensu siedzieć za granicą no chyba że na kontraktach.

Witam
@alfred

Witam jaka to firma chetnie aplikuje!

Tom
@alfred

Podaj nazwę firmy gdzie tak dobrze placa

What
@alfred

Wow, 10k to już niezły wynik. Można wiedzieć jakie symulacje? Wytrzymałościowe, termika, wtrysk? Może coś jeszcze innego?

EE
@What

Ej serio? A aptiv jak jesteś inżynierem i faktycznie coś potrafisz 10k netto to nie jest problem... Albo nie potraficie negocjować albo jednak coś z wami jest nie tak.

Lollollol
@EE

To chyba kumpel kierownika albo kierownik. Na farmie mechaników jest 8 kołowiec marki b2b bo marka UOP jest za droga

Firma która najpierw wysłała pracowników na bezpłatny urlop, potem obcięła etat o 20% w ramach ratowania miejsc pracy(tarcza antykryzysowa), teraz dokonała restrukturyzacji i KILKASET osób polecialo.

Baska

Cześć, czy to potwierdzona informacja dot. zwolnień?

@Baska

O którym Delphi mowa, na ul.Wielickiej czy na Powstancow?

@Kasia

Wszystkie biura w Krakowie

Delphi czy Aptiv?

@Kandydat

Aptiv. Delphi funkcjonuje juz tylko pod nazwą Delphi Technologies. Jest niezależny od Aptiv

Kandydar

Dziwne. Tak po cichu, nigdzie w mediach nie było takiej informacji a na portalach wciąż prowadzą rekrutacje. Kilkaset osób?

FSE
@Kandydar

Hej, też nic nie słyszałem, ani w mediach ani od znajomych z tej firmy. Czy to dotyczy stanowisk inżynieryjnych? Z moich obserwacji wynika, że zniknęły stanowiska związane z Functional Safety ale na pozostałe wciąż ogłoszenia wiszą.

@FSE

Może to po prostu plotka?

AF

Wiadomość ta nie trzyma się kupy. Jeśli firma korzysta z tarczy to nie może zwolnić gdyż musiała by oddać finansowanie. Jeśli już nie korzysta z tarczy to takie zwolnienie kilkuset osób w Krakowie odbiło by się echem a jednak żadnych informacji na ten temat nie było i nie ma. Nie wiem jaki cel mają takie "newsy". Być może zwolnili autora tego wpisu i teraz musi się wyżyć w Internecie.

tt

To jakieś bzdury. Zwolnienie więcej niż 30 osób powoduje konieczność zgłoszenia tego faktu do Urzędu Pracy i wszystkie portale by się o tym rozpisywały...

@tt

Chyba ze "za porozumieniem stron" Wszystko da się obejść.

Tt

Wypisujesz głupoty nie mające ŻADNEGO pokrycia w rzeczywistości. Ile znasz osób z tych kilkuset, które niby zwolnili?

@Tt

Współpracowałem ściśle z pięcioma osobami.

Tt

A to ciekawe, bo ja nie znam ani jednej... A jakby zwolnili kilkaset osób to byłoby o tym bardzo głośno wśród pracowników. Wciąż więc uważam, że konfabulujesz, albo mówiąc wprost pieprzysz głupoty o których nie masz pojęcia.

bolex
@Tt

a to ciekawe bo ja znam 4

Szkoda, że zapomniałeś dodać, że cała różnica tych 20% została wypłacona w grudniu jako bonus za wsparcie dla firmy. Praca w okresie, gdy wypłaty zostały zmniejszone o 20% również ograniczała się do 4 dni pracujących w tygodniu.

@Kasia

Na wielickiej tylko wynajmują biura w EQ.

CArlos

O czym Ty mówisz? Pracujesz w APTIV i matmy nie ogarniasz? Policz sobie 2tygodnie bezpłatne (a raczej płatne tylko mniej) do tego dodaj 4/5 przez 3 miesiące a potem porównaj z tym co wypłacili w grudniu. A potem nie (usunięte przez administratora) że coś zostało zrekompensowane - bo nie zostało.

Fury3D

Z tego co wiem to firma rzeczywiście zwolniła część kontraktorów, aby ratować pracowników etatowych. Zrobiła to kosztem projektów i własnego interesu/business case'u, a wbrew opinii i woli wielu managerów, którzy muszą dowozić projekty do końca. Dodatkowo przez długi czas sztab ludzi pracował aby przetransferować pracowników etatowych z projektów, które zostały zerwane przez kontrahentów w zasadzie z dnia na dzień, żeby znaleźć tym ludziom "coś do roboty" (pandemia to jest tak zwana siła wyższa umożliwiająca zrywanie kontraktów bez płacenia kar). Więc rzeczywiście "straszna firma która nie szanuje pracowników"

toOn

Segregacja sanitarna w firmie? Firma każe nosić maseczki niezaszczepionym a zasczepionych z tego zwalnia. Czy firma ma prawo zapytać mnie czy jestem zaszczepiony? Nie nie ma #segergacjasanitarna

@toOn

I bardzo dobrze. Dokładnie tak powinno być. Dlaczego ja mam być narażony na przebywanie z kimś kto jest niezaszczepiony? NIe chcesz się szczepić - noś maseczkę.

toOn

Eksperymenty medyczne powinny być dobrowolne.

Koleś

po pierwsze nie zgodna z prawem.

@Koleś

A na czym opierasz swoję opinię, że działania firmy są niezgodne z prawem?

Koleś

Rozmowie telefonicznej z Państwową Inspekcją Pracy która obiecała zająć się sprawą :)

Koleś

Czekam z popcornem jak firma będzie się tłumaczyła z tego :)

@Koleś

A jak jak sprawdzi sobie po historię, który z mądrych siedzi teraz na GoWorku - wypisuje takie bzdury i wręczy mu wypowiedzenie ;) raz za brak pracy w czasie pracy a dwa z art. 212 KK :)

@M

ciężko podpiąć to pod zniesławienie bo faktycznie zgodne z kodeksem pracy to nie jest co firma robi. A sprawdzenie historii hm nie powiem epickie by to było połączyć z czasem komentarzy :D Z drugiej strony może przecież ktoś przebywać na urlopie.

@Koleś

dobry prawnik wszytsko załatwi ;) plus nie sądzę, żeby ktoś będąc na urlopie był aż tak zdesperowany że siedziałby tutaj, to już lepiej siedzieć na pracuju :)

@M

Co rozumiesz pod "załatwi"? Nie napisano tutaj nic co byłoby niezgodne z prawdą. Wprowadziła takie zasady firma? Wprowadziła, więc nie rozumiem, nie wolno mówić o tym publicznie czy o co Ci w tym momencie chodzi? Widać nie wszystkim pracownikom się to podoba. Szanujmy się...

@Koleś

Wszystko prawda. Ja się zgadzam z decyzją firmy - Ty się nie zgadzasz. Oboje mówimy to otwarcie, nigdy nie jest tak, że wszytskim wszytskie decyzje się będą podobać to też prawda. Prawdą jest też to, że trudno, aby mniejszość która zaszczepić się nie chce, decydowała o tym że Ci co zaszczepić się chcą lub już są zaszczepieni musieli w dalszym ciągu nosić maseczki w pracy. Łączę wyrazy szacunku!

@M

Co ma ten prawnik załatwiać bo się nie dowiedziałem? Oczywiście że masz rację, na ten moment nie ma prawa pozwalającego na tego typu segregację, gdy się pojawi (pewnie się to stanie) to tematu nie będzie, jedyne czego oczekuję to działania zgodnie z KP. Żeby chociaż była zrobiona ankietyzacja, bo z Twojego komentarza rozumiem że pijesz do demokracji.

Fury3D

Jeśli po szczepieniu dalej się boisz, to po co się szczepić? To raczej zaszczepieni bez masek są zagrożeniem dla tych, co tego nie zrobili, ale skoro nie zrobili tego do teraz, to raczej akceptują ryzyko.

Staż

2 etapy - wstępna rozmowa przez telefon, następnie właściwa rozmowa. Dość wysoki poziom - szczegółowe i dociekliwe pytania.

Po polsku - masz projekt, kolega miał zrobić część, ale nie zrobił, jak z tego wybrniesz? Pytania z rysunku technicznego, projektowania Po angielsku - wolisz pracować sam czy w zespole, co wiesz o firmie?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
James

Nie polecam. Firma dzisiaj wprowadziła segregacje pracowników na lepszych i gorszych. Dzisiaj zdjeli nakaz noszenia masek tylko dla zaszczepionych dwiema dawkami a Ci co są niezaszczepieni to nadal mają maski nosić. Taka działania są niezgodne z prawem i tym samym dyskryminują ludzi o odmiennych poglądach. Mam nadzieję że odpowiecie za to.

@James

Bardzo dobra decyzja firmy. Dlaczego ja jako zaszczepiony odpowiedzialny pracownik, mam ponosić konsekwencje antyszepionkowców? Nie chcesz się szczepić = pracujesz w maseczce. jesteś zaszczepiony = nie pracujesz w maseczce.

James

Chcesz się szczepić to się szczep chcesz umierać to umieraj :)

Pracownica

Nie nazywaj szczepionką preparatu warunkowo dopuszczonego do stosowania.

@James

Ale za co firma ma odpowiedzieć? Przecież nie zrobiła nic niezgodnego z prawem, wręcz przeciwnie. Swoimi działaniami od początku pandemii pokazuje, że zależy jej na dobru pracowników. Jak masz problem z ludzikm podejściem do pracowników, to poszukaj sobie takiego pracodawcy, gdzie Ci będzie lepiej.

Nie myl odpowiedzialności z odwagą, to że poddałeś się "szczepieniu" a raczej zastrzykowi z nieprzetestowanego preparatu warunkowo dopuszczonego do stosowania to Twoja sprawa - nie zmuszaj do tego innych.

James

Segregacja sanitarna w Polsce jest niezgodna z prawem, doucz się, doczytaj...

Matej

Firma nie ma prawnych instrumentów do tego by posiąść wiedzę czy jestem zaszczepiony czy nie, tak więc jej działania w tym zakresie się są nielegalne...

@Matej

tak, nikt nic nie bedzie posiadał co należy do Ciebie, bo obecnie (jeszcze) pracodawca nie ma prawa do weryfikacji takiej sytuacji. Nie mniej chodzi o coś takiego jak zbiorowa odpowiedzialność za innych w tym Twoich kolegów i koleżanki z pracy. Jeżeli jesteś na tyle nieodpowiedzilany to Twoja sprawa i życie, ale nie narażaj na to innych. Tylko tyle i aż tyle.

@M

a co z odpowiedzialnością za NOPy? Tutaj już chętnych brak...

@Matej

no nie wiem... moze firmy farmaceutyczne powinny wziąć za to odpowiedzialność?

@M

Gdy wezmą to się zaszczepię :)

dobra! ;)

lolek
@James

Uwazajcie bo autyzm wam wszczepia. szur szur

lolso
@James

przestan juz spamowac. jak sie nie podoba to znajdz inna firne i przestan sie zalic

Qwerty
@James

To po pierwsze po co się chwalić szczepieniem a po drugie nikt nie ma prawa Cię o to pytać _ koniec pieśni , ludzie sami sobie stwarzają problemy, zciągasz szmatę jak wszyscy i po temacie, no chyba że trzsiesz się o pracę no to wtedy musisz być posłuszny panu, jak jesteś dobry to praca znajdzie Ciebie

Chybanie

Firma porażka. HRy działają gorzej niz ZUS, po wysłaniu CV oddzwonili po 2 miesiącach, obiecany feedback miał być najpóźniej do 2 tygodni po rozmowie, dostałam po miesiącu. Pani z HRu bardzo zdziwiona, że jednak nie podejmę współpracy z tak wspaniałą firmą jak Aptiv zaczęła mi opowiadać jaka to firma nie jest cudowna, żebym wiedziała co tracę. Nie wiem co oni im tam sypią do kawy, ale jest grubo.

M

Hej, bardzo proszę o jakieś informacje o dziale AP ????

CArlos

Nie polecam. Firma wprowadziła segregację sanitarną ze względu na zaszczepienie dwiema dawkami lub nie. Ci pierwsi są zwolnieni z noszenia maseczek natomiast Ci drudzy są piętnowani i przymuszeni do ich noszenia. Swoją drogą pytanie jak chcą to weryfikować gdyż pracodawca nie może zapytać Cię czy jesteś zaszczepiony czy nie. Sprawa skierowana do RPO i PIPu.

@CArlos

Bardzo dobra decyzja. Dlaczego ja mam być piętnowany i dusić się w maseczce, a Ty nie mozesz się po prostu zaszczepić? Czekam na decyję rządu i rozporządzenia, kiedy pracodawca bedzie mógł zwolnić pracownika bo nie jest szaszczepiony = nie bedzie mogł wykonywać swoich obowiązków. już wstawiam popcorn i patrzę jak wszyscy grzecznie idziecie się zaszczepić ;)

@M

A dlaczego ja mam się poddawać eksperymentom medycznym? Skoro Ty chcesz to robić to rób ale nie zmuszaj do tego innych. Pamiętaj że Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna kogoś drugiego.

@CArlos

To się nie poddawaj! Nos maseczkę i po problemie.

CArlos

Wracaj na D2 i tak już opinii o firmie nie poprawisz :)

M

dokladnie! ja Cię nie zmuszam do szczepienia, ale w takim razie nie narażaj innych i noś maseczkę. ja się szczepię bo zależy mi na bezpieczeńśtwie innych w tym moich kolegów i kolezanek, nie mówić o rodzinie i najbliższych.

@M

W mojej rodzinie bezpośrednio po "szczepieniu" dwie osoby zmarły także zamilcz.

M

Więc wracając do poczatku. Nie szczep się i noś maseczkę. U mnie zmarła jedna na COVIDA więc cała reszta jest już zaszczepiona.

@CArlos

Jestem w F akurat wiec nie trafiłeś, nie mniej skoro Tobie tak bardzo nie pasuje praca w Aptiv to sam możesz przejść się na D2 i wiesz już co robić dalej ;)

CArlos

Już to zrobiłem :) Także wszyscy będziecie bezpieczni :)

@CArlos

całe szczęście :) mam nadzieję, że idziesz do miejsca które będzie Ci bardziej odpowiadać ;)

CArlos

6lat w Delphi/Aptiv wystarczy. Też mam taką nadzieję.

@CArlos

@CArlos to jak już Cię nie będzie w Aptiv bo tak zadecydowałeś, to po co zgłosiłeś sprawę maseczek do RPO i PIPu?

CArlos

Bo zostawiam tam swoich przyjaciół którzy boją się to zrobić ze względu na działania odwetowe gdyby przypadkiem wypłynęło w firmie kto to zrobił :)

@CArlos

Z tego co czytam, to przyjaciele nie bardzo są zainteresowani, aby zakładać ponownie maski jak są zaszczepieni. Co chcesz osiągnąć swoim altruistycznym działaniem?

CArlos

Z tego co czytasz? Albo nie zrozumiałeś/łaś mojej poprzedniej wypowiedzi albo nie wiem o co Ci chodzi... Tak czy inaczej kończę dyskusję co miałem przekazać to już to zrobiłem.

lolo

Czy może się ktoś wypowiedzieć jaka jest atmosfera pracy na dziale logistycznym?

Rekrutacja to jakiś żart. HR przygotowane na spotkanie, odpowiedzi na pytania, osoby życzliwe. Rozmowa z menagementem to PORAZKA. zmęczeni Wielmożni Państwo, przerywanie w trakcie odpowiedzi, wywracanie oczyma, wzdychanie, ewidentnie woleli by być na kawie niż na rozmowie. Wspaniałomyślnie zgodzili się przyjść na rozmowę ( spóźnieni, za co nawet nie przeprosili ) wspaniałomyślnie poświęcają czas. Absolutnie NIE polecam, atmosfera passive aggressive, zero profesjonalizmu. Typowy polski Janusz biznesu.

Rocketman

Witam. jak aktualnie wygląda praca na stanowisku Product Engineera? Jakich pytań można spodziewać przy rektrutacji?

Czy Delphi Poland SA ma ściśle ustalone godziny pracy?

Xd

Możesz zaczynasz pracę w przedziale 7-9 rano :)

Gruba

Firma kompletnie niezainteresowana swoim pracownikami - brak jakichkolwiek perspektyw na rozwój czy awans. Stawki to żart, a większość prac to marnowanie czasu i potencjału pracowników. Jak już ktoś wcześniej wspomniał, nadaje się tylko na pierwszą pracę, po której radzę szybko uciekać. Na plus atmosfera w zespole, ubaw po pachy z wypłaty :)

Dzieńdobry

Witam serdecznie, czy ktoś z obecnych pracowników mógłby podzielić się doświadczeniami pracy w dziale AR? Jaka atmosfera pracy, czy proces jest stabilny i jakimi widełkami można operować na rozmowie?

Czy to prawda, że cały Aptiv w Krakowie ma problem finansowania? Dotychczasowe źródło tj., fabryka pod Warszawą jest sprzedawana (nowy właścicel) ale bez całego Centrum w Krakowie? Dlatego zakład w Gdańsku płacił ludziom, a w Krakowie są mega oszczędności. Ktoś ma rozeznanie?

@Kandydat

Firma ma niską sprzedaż w prównaniu do ubiegłych lat jest na prawdę cienko! Szuka sie oszczeności na każdym kroku. A która firma w czasach pandemii radzi sobie świetnie ? chętnie się dowiem. Jednak chyba 90% opinii tu jest prawdą

Była pracownica Aptiv

Tak jak ktoś już niżej wspominał w trakcie pandemii pracownicy wysłani na 4/5 etatu, 2 tygodniowy urlop bezpłatny. Potem grożono, że będą zwolnienia, że jakaś lista kto ma wylecieć krążą w dziale HR. Exit interview czy "anonimowa" ankieta o managerze - wcale nie są anonimowe. W ankietach słowo w słowo wszystko zostało przekazane managerom. Po exit interview manager dostaje feedback, więc wie kto akurat odchodzi i kto wyraził daną opinię mimo zapewnień HR, że tak nie będzie. Wśród managerów - można powiedzieć kolesiostwo, jak pracowałeś wcześniej ze swoim managerem na równym stanowisku masz lepiej, jak jesteś nowy dostajesz najgorszą robotę korporacyjnego "robaczka". Managerowie zainteresowani jedynie życiem prywatnym swoich pracowników, w sprawie pytań o projekty potrafią jedynie oddelegować pytanie do kogoś bardziej doświadczonego, zero wsparcia merytorycznego. Zero szkoleń w ostatnim czasie. Nie wiem jak jest w innych działach - wiem, jak było w moim. W ostatnim czasie odeszło bardzo dużo doświadczonych osób, każde odejście traktowane personalnie i manager się obraził. Zero profesjonalizmu. Już każdy to wie, że w pracy nie chodzi tylko o pieniądze, ale też o ludzi z którymi się pracuje, z firmy najczęściej odchodzi się przez szefa. Firma dobra na początek, jak już się czegoś nauczysz lepiej uciekać do innych firm, gdzie kultura pracy jest dużo dużo lepsza.

@Była pracownica Aptiv

Prawda to co powyżej !!!

Co powiecie o projekcie ACS? Zwróciła się do mnie firma HRowska i udają że to prawie jakiś startup jest w ramach Aptiv.

Szczęśliwy pracownik

Firma porażka. W czasach koronawirusa zupełnie nie dba o pracowników - zmusza ich do przychodzenia do biura, codziennie musi się pojawić fizycznie 50% obsady. Do tego nawet jeśli siedzisz sam w promieniu 3 boksów, to musisz siedzieć w maseczce. Jeśli akurat Cię „złapią” jak nie masz maseczki, to dostajesz oficjalną naganę, którą trzeba podpisać. Hitem jest kolejna regulacja tej firmy, w której zabronili spożywać napojów podczas pracy przy biurku. Teraz musisz wypić całą gorącą herbatkę/kawkę na hejnał w kuchni i dopiero wrócić do biurka. Co na to zalecenia who żeby pić mało ale regularnie?

xyz

Skrót aptiv to Agencja Pracy Tymczasowej i Volontariatu. Stawki to śmiech na sali. Junior ma 4-5 tys natomiast mid 6-7k brutto, jednak firma nie kwapi się do awansu nawet jak masz 2 lata doświadczenia. O Aptiv można myśleć jedynie jak o pierwszej pracy po studiach. Wewnętrzne procedury polegają na gaszeniu pożarów, a nie normalnym developemencie. Do tego ogólny haos oraz słaby management z angielskim A1. Cały Kraków śmieje się ze słynnych "eskalacji". Firma zachowała się bardzo słabo wysyłając ludzi na 4/5 etatu i darmowe urlopy oraz strasząc zwolnieniami. W efekcie ludzie odpływają do innych firm, a skala tego zjawiska jest ogromna. Słyszałem o działach które straciły 80% załogi. Budżet szkoleniowy to 0zl. "Anonimowe" ankiety przełożonego są anonimowe tylko na papierze ;) Ogólnie nie polecam firmy. Są znacznie lepsi pracodawcy w automotive w Krakowie.

zxc
@xyz

Np. Jacy? Pytam bo aplikuę do aptiv.

Czy Delphi Poland SA oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dla studentow zlecenie, dla pozostalych umowa o prace.

A co ci da umowa o pracę? Przyjdzie mały kryzys stracą kilka projektów i ludzie znowu pójdą na przestój ekonomiczny gdzie płacą ci 50% pensji, a dalej jesteś zatrudniony w firmie. Każdy normalny zwolni się sam i poszuka nowej roboty. W ten sposób firma uniknęła zwolnień grupowych. Uważam że kapitalizacja zysków i dzielenie strat na pracowników to domena na prawdę słabych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.