Opinie o Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Gabriela

Nie chce sie opierać na starych opiniach, wie ktoś może jak obecnie atmosfera i zarobki w firmie? W necie mają ofertę dla pracownika biurowego, chciałabym po prostu spokojnie pracować bez zbędnych spin :) Widzę, że taka osoba miałaby również być jakby sprzedawcą, na prowizje od takich transakcji mogłabym liczyć? :)

Mariusz
@T

Ten monitoring o którym wspomniałeś to nie ze względów bezpieczeństwa? Bo teraz prawie w każdej firmie są kamery. Czy są skierowane na konkretne stanowiska żeby podglądać co robi pracownik? Zdarzyło się tak że ktoś nic nie robił i został od razu wezwany na dywanik? Na rekrutacji jest w ogóle wspomniane o kamerach?

Elektromechanik samochodowy wciąż może mieć roczne doświadczenie i to będzie w porządku? Tak jak zapewniali w tym ogłoszeniu, co dali 5 miesięcy temu i akurat je czytałem, bo mi się nawinęło w wyszukiwarce jak szukałem. Ogólnie jak ktoś jest z większym to ma większe szanse czy to nie jest ten główny czynnik co decyduje? Bo ja niestety niewiele więcej... zastanawiam się, czy w ogóle próbowac.

Praocwnik98 Nowy wpis

Witam byłem na okresie próbnym i nie polecam presja czasu jak na produkcji lakiernik Wiktorek jest takim idiota że większego lizodupa nie widziałem zresztą jak chcecie być praktykantami za najniższą krajową to idźcie śmiało ale jak chcecie pracować z normalnymi ludźmi to na pewno nie w tym miejscu ten warsztat żyje w wyimaginowanym świecie jak jego pracownicy

Majster

Na jakie zarobki można liczyć w firmie na stanowisku lakiernik . Widzę że na tym stanowisku jest duza rotacja ludzi gdyż często jest dodane ogłoszenie . Ktoś wie co jest tego powodem ?

Andrzej Nowy wpis
@Majster

Płacone jest od przerobu, szybciej pracujesz to więcej zarabiasz.

@Andrzej

Cześć, wiem że aby dostać tu robotę za lakiernika trzeba mieć doświadczenie, a dasz mi znać ile by wypadało go mieć, żeby dostać się tu do was?

Aktualnych ofert nie ma, ale na stronie centrum jest optymistycznie brzmiący komunikat, że nie mają specjalnych wymagań i jeśli uważasz, że możesz pracować, to możesz też zaaplikować na jedno z listy stanowisk. I tu moje pytanko: czy jeśli zaaplikuję na sprzedawcę, to nie mając doświadczenia dostanę faktycznie szansę? Ile taki optymista co do swoich możliwości, jak ja, zarobiłby na początek? :)

Firma Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Lakiernik samochodowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Hej, widzę że szukali na biuro rok temu, czy na ten moment jest stała ekipa ? Bo jak patrzę na wymagania to wszystkiemu bym dała radę :D bo zastanawiałam się też nad sprzedawca ale nie wiem czy zatrudniają do tego też kobiety? Bo kojarzę że raczej do samochodów biorą mężczyzn

Jack2691

A ja muszę pochwalić firmę za fachową i terminową naprawę blacharsko lakierniczą mojego Passata. Cały lewy bok był pokiereszowany, po naprawie nie ma najmniejszego śladu że auto miało pewną przygodę…

W firmie Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Pracownik Administracyjny. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 4100 ?

Marlenka

Cześć szukam pracy i natrafiłam na ofertę pracownika administracyjnego, ale nie znalazłam nic o wynagrodzeniu, ktoś wie może ile można zarobić? Kilka osób na forum wypowiedziało się, że nie otrzymuje się też żadnych prowizji, premii, czy ktoś może coś dodać? Nie ukrywam zależy mi też na ubezpieczeniu i pakiecie medycznym, czy firma oferuje jakieś benefity?

kzdebik@onet.pl

♥️♥️???????????????????????? ???? Wypożyczalnia samochodów ???? : Korzystam z wypożyczalni samochodów "MarioCar Peugeot" od kwietnia 2013 roku. Samochody są zawsze bardzo zadbane, po przeglądzie, z pełnym zbiornikiem paliwa i gotowe do jazdy ???? Ceny przystępne i/lub atrakcyjne ze znacznymi promocjami np. weekendowymi oraz innymi zniżkami - wszystko przejrzyście i transparentnie przedstawione na stronie internetowej "MarioCar Peugeot i/lub przekazane telefonicznie lub osobiście przez Personel/Pracowniczki firmy ????♥️ Personel/Pracowniczki salonu samochodowego i wypożyczalni są bardzo profesjonalne, rzeczowe, merytoryczne oraz bardzo uprzejme, miłe i komunikatywne - obsługa klienta naprawdę na bardzo wysokim poziomie i z najwyższej półki (ABSOLUTNY TOP)????♥️ !! Z całego serca bardzo dziękuję i wszystkim szczerze polecam !! Zdecydowanie polecam ????????????????????????♥️♥️ !!!!! Krzysiek P.Z.

Krzysiek P.Z.

Wypożyczalnia samochodów : Korzystam z wypożyczalni samochodów "MarioCar Peugeot" od kwietnia 2013 roku. Samochody są zawsze bardzo zadbane, po przeglądzie, z pełnym zbiornikiem paliwa i gotowe do jazdy. Ceny przystępne i/lub atrakcyjne ze znacznymi promocjami np. weekendowymi oraz innymi zniżkami - wszystko przejrzyście i transparentnie przedstawione na stronie internetowej "MarioCar Peugeot i/lub przekazane telefonicznie lub osobiście przez Personel/Pracowniczki firmy♥️ Personel/Pracowniczki salonu samochodowego i wypożyczalni są bardzo profesjonalne, rzeczowe, merytoryczne oraz bardzo uprzejme, miłe i komunikatywne - obsługa klienta naprawdę na bardzo wysokim poziomie i z najwyższej półki (ABSOLUTNY TOP)♥️ !! Z całego ♥️ bardzo dziękuję i wszystkim szczerze polecam !! Zdecydowanie polecam♥️♥️ !! Krzysiek P.Z.

Pola

Pracownik biurowy — może macie coś ciekawego do przekazania o tym stanowisku? Czytam wątek, i chyba tylko wspominane ostatnio było o pracy w sprzedaży. Warunki różnią się mocno na tych stanowiskach? W ofercie pracy piszą o mile widzianym doświadczeniu, czyli nie jest ono wymagane? Ile można dostać na start?

Gabriela

T
@Gabriela

W zasadzie nie polecam pchania się w to miejsce- atmosfera panująca w tym miejscu jest dość skomplikowana/sztuczna. Co do prowizji, to nie chce mi się wierzyć w jakiekolwiek prowizje, ponieważ nawet sprzedawcy często ich po prostu nie dostawali. Jeśli chodzi o samo miejsce, to można odnieść wrażenie, że jest się ciągle pod stałą obserwacją/podsłuchem (albo i nie tylko odnieść wrażenie...), a to na jakim stanowisku jest się zatrudnionym nie ma większego znaczenia- bo i tak będzie się odpowiedzialnym za wiele więcej rzeczy

Helena
@T

A jaka relacja z przełożonymi? Można się dogadać? A ta stała obserwacja i podsłuch to wiadomo czyja sprawka ;)?

T
@Helena

Teoretycznie relacja wydaje się poprawna, natomiast posiadając już doświadczenie w tym miejscu, mogę śmiał stwierdzić, że jest to tylko fikcja i z dnia na dzień może się zmienić całe podejście do pracownika. Obserwowanie na kamerach w 100% potwierdzam, podsłuch to tylko przypuszczenia- oczywiście za tym stoi Szefostwo

Mariusz

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika T

25.05.2023 04:05

Tikona wywiad

Chciałbym opowiedzieć o pracy w tym miejscu, ludziach, szefostwie i ogólnie panującej atmosferze oraz specyfice pracy.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Tikona wywiad

Byłem pracownikiem myjni, a w późniejszym okresie pracowałem jako sprzedawca samochodów używanych.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Tikona wywiad

Przełożeni zakończyli współpracę ze mną, kiedy dowiedzieli się (w dość dziwny sposób) o moje przeprowadzce. Postanowili nie przedłużać ze mną umowy. Cytując: "Bo i tak sobie znajdziesz coś na miejscu, a poza tym to i tak bardzo przygasłeś". Mimo tego, ze dosłownie tydzień wcześniej zapewniali mnie, że moja umowa zostanie przedłużona, ponieważ są zadowoleni ze współpracy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Tikona wywiad

W okresie, w którym pracowałem (2020/2021 rok) było to 2300zł netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Tikona wywiad

Pracowałem 4 miesiące na myjni oraz 5 miesięcy jako pracownik sprzedaży.

Tikona wywiad

Jeśli chodzi o pracę - zdecydowanie nie poleciłbym, natomiast jeśli chodzi o usługi, które oferuje firma to najbardziej poleciłbym usługi blacharskie.

Tikona wywiad

Była teoretyczna możliwość przejścia na sprzedaż samochodów nowych oraz jak widać na moim przykładzie - z pracownika myjni na handlowca.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Tikona wywiad

W skali 1-5, oceniłbym atmosferę na mocne 2. Każdy z pracowników ma z kimś problem (oczywiście za plecami), a z pozoru wydaje się, że wszystko jest w najlepszym porządku. Niestety to tylko fikcja. Sama praca w tym miejscu sprawiła, że do teraz mam lęki (uczucie bycia obserwowanym/podsłuchiwanym w miejscu pracy). Warto też pamiętać, że w tym miejscu bardzo trzeba uważać na to, co się mówi- ściany mają uszy i "uprzejmie donoszą".

Tikona wywiad

Ustalenia nie zgadzają się przede wszystkim jeśli chodzi o obiecane premie (czy to za sprzedaż pojazdów, czy za dodatkowe pranie tapicerek pojazdów). Jeśli chodzi o premie za sprzedaż pojazdów, to po prostu po słownych ustaleniach, że takie premie będą obowiązywać - do niczego takiego nie doszło. Natomiast w przypadku myjni: pracowaliśmy w 2-osobowym zespole i była ustalana jakaś kwota za wypranie tapicerki dla osoby, która wykona usługę. Pewnego miesiąca postanowiliśmy sprawdzić, czy jest to rzeczywiście (premia) uwarunkowane tym, co było ustalane wcześniej. Zrobiliśmy tak, że tylko jeden z nas prał tapicerki - jakież było nasze zdziwienie (albo i nie) kiedy okazało się, że w ramach "premii" dostaliśmy tyle samo.

zadowolona klientka

Kupiłam w Mario Car używany samochód. Jak się będzie sprawować to się okaże ale chciałam napisać jak zostałam profesjonalnie obsłużona co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło bo wróciłam do tego salony po kilku latach przerwy. Od początku poszukiwania dobrego, używanego samochodu kontaktowała się z Panią Joanną .Odwiedzałam salon wielokrotnie i za każdym razem spotykałam się z profesjonalną i merytoryczną i życzliwą rozmową z Panią Joanną. Miałam okazję obserwować również innych klientów i Jej podejście do każdego z nich. Myślę, że nikt z klientów Pani Joasi, włącznie ze mną, nie czuł się zlekceważony i potraktowany jak intruz, który zawraca głowę a w tym salonie kupiłam już trzeci samochód więc mam porównanie. Muszę także napisać o Pani Klarze, która zajmowała się strona finansową mojego zakupu. Myślę, że w dużej mierze dokonałam zakupu w tym salonie, dzięki staraniom Pani Joanny, który dopełniła Pani Klara. Trzeba dbać o taki zespół bo oni tworzą firmę i jej wizerunek.

Niko

TOTALNA PORAŻKA !!! Salon usług blacharsko-lakierniczych, tj. usługi napraw z ubezpieczenia to jest totalna porażka, niekompetencja, nieudolność obsługi i totalne olewanie klienta. Czekałem 1,5 m-ca na łaskawe przyjęcie do naprawy (co 7 dni dzwonienie i pytanie z mojej strony) i lakoniczne stwierdzenie: trzeba czekać !!!. W tym czasie byłem świadkiem odbioru klienta samochodu marki CITROEN C-5 z naprawy blacharsko-lakierniczej. Goście z MARIO-CAR na grilla założyli (1szt. logo Citroena przed liftingiem, drugi pasek ze znaczkiem po liftingu) - MASAKRA. Klient jak zwrócił uwagę człowiekowi z obsługi przyjęć napraw komunikacyjnych, usłyszał informację: "Ja nie widzę różnicy". Ludzie unikajcie ten salon z daleka, jak chcecie mieć normalnie i profesjonalnie naprawiony samochód. Salon spadł potocznie mówiąc : "Na PSY" !!!

Franek

Fajna firma, dobrze sie pracuje więc nic dodać nic ująć!!

ZygBil

Jestem już kolejny (szósty) raz bardzo zadowolony z usługi dokonanej przez Mario Car - Tychy. Chcę podkreślić profesjonalne i jednocześnie uprzejme traktowanie klienta. Dotrzymywanie terminów oraz trafne ich określanie jest mocną stroną ekipy. Pragnę wyrazić podziękowania dla panów: Rafała Dąbrowskiego i Grzegorza Niedźwiedzkiego, przez których byłem bezpośrednio obsługiwany. Sądzę również, że cała ekipa techniczna zasługuje na solidną pochwałę co pragnę niniejszym dokonać. Polecam każdemu posiadaczowi PEUGEOTA wybór Mario Car Tychy do realizowania obsługi technicznej swojego samochodu.

DiabloLvR

Wewnetrznie sytuacja wygląda niestabilnie, dziś masz pracę a jutro jest niepewne. Wszyscy to odczuwają a tak nie było.

Joanna
@DiabloLvR

Chciałabym wiedzieć, czy jesteś zatrudniony w firmie oraz czy orientujesz się może, jaka jest przyczyna wspomnianej przez Ciebie sytuacji w Śląskie Centrum Mario Car Peugeot R.J. Wypich Sp. Jawna? Twoja opinia pomoże wyciągnąć wnioski na temat aktualnej sytuacji tego pracodawcy innym użytkownikom.

WujekSamoZło

Niegdyś świetna firma, dobry salon w czołówce salonów Peugeot w Polsce, fajna atmosfera, najlepsi handlowcy, dobrzy mechanicy. Dziś z tamtych lat pozostał tylko ten sam delikatnie rzecz ujmując dziwny szef, niedołężny dyrektor oraz bodajże jeden handlowiec ze starej ekipy, reszta nie nadaj sie juz zupełnie nawet do opisania bo szkoda. Syf kiła mogiła, a szkoda.

OLAF85
@WujekSamoZło

Świetna firma współpracuje z nią cały czas super ekipa na serwisie oraz prezes z rewelacyjnym podejściem do swoich pracowników.

Joanna

Jaki system pracy obowiązuje w Śląskim Centrum Mario Car Peugeot R.J. Wypich Sp. Jawna? Z godzin pracy zakładu wnioskować można, że nie jest to praca z elastycznym grafikiem pracy, ale może ktoś napisać, jak to wygląda w praktyce?

OLAF85
@Joanna

W praktyce wygląda to tak że każdy pracuje 8 godzin w systemie dwuzmianowym.

ala

Moze zwalaniani nie sa wszyscy moz ezle to odebrales, albo ktos cos musial przekrecic, z pewnoscia zaklad nie zostanie zakmniety ktos wporwadza i podaje jakies nieprawdziwe informacje, nie wiem co ma na celu

Zostaw merytoryczną opinię o Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k.
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Katowicka 20
    43-100 Tychy

Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. sp.k.