Piekarnie Cukiernie Putka

Opinie o Piekarnie Cukiernie Putka

@Pracodawca Czy na każdym punkcie jest robiona co miesiąc zamiana zmian ? Jak mamy sobie planowac cokolwiek, skoro nigdy nie wiemy na jaką zmiane trafimy? Pomijam już fakt , że dużo pracowników ma dzieci i opiekę naprzemienną . Grafik też zazwyczaj jest oddawany na ostatnią chwilę.

@.

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. W sprawach dotyczących bieżącej organizacji pracy zachęcamy do kontaktu z swoim bezpośrednim przełożonym. W przypadku braku rozwiązania sprawy, zachęcamy do kontaktu z przełożonym swojego przełożonego. Pozdrawiamy :)

YYYYY
@Piekarnie Cukiernie Putka

Dzień dobry. A dowiem się od Państwa, na ile zmian odbywa się u Was praca w punkcie sprzedaży? I czy kwestia układania grafiku oraz podawania go do wiadomości, to tylko i wyłącznie domena przełożonego placówki sprzedażowej, czy macie jakieś zalecenia? Przykładowo, by zachować odstęp czasu wolnego między zmianami, lub odpowiednio wcześniej go zakomunikować?

Grazyna

Od dwóch lat dopominam się o otwarcie Państwa sklepu w okolicy Janek, Raszyna. Na próżno, żadnego odzewu i zainteresowania ze strony Państwa firmy, a gdzie w tym dobro klienta, chyba ze Państwo wola by konkurenci zarabiali!??

@Grazyna

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Przekażemy Pani sugestie do działu rozwoju sieci. Pozdrawiamy

dedajeczka

@pracodawca Jak podchodzi zakład do paznokci?

@dedajeczka

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji, pozdrawiamy.

Ona
@dedajeczka

Ja mam długie zawsze.oczywiście w granicach rozsądku, moje koleżanki tez.

Gizela

Praca w Putce ma wiele zalet, które z perspektywy pracownika są chyba najistotniejsze. Jest to stała umowa o pracę po okresie wdrożeniowym (dwa tygodnie ze wsparciem drugiej osoby) oraz uczciwa pensja wypłacana zawsze na czas. Nigdy nie zdarzyło się (a pracuję już rok) aby wypłata doszła nie w terminie albo w wymiarze obniżonym za jakieś przewinienia. Jestem traktowana z szacunkiem. Mało tego w trakcie pracy moje starania zostały zauważone, docenione. Naprawdę dobrze się tu czuję. Szczerze polecam tą firmę. Ale uwaga- dla osób, które pracę traktują po macoszemu albo się w nią nie angażują nie ma tu miejsca. Pracę poleciłam już znajomemu, który również otrzymał zatrudnienie (usunięte przez administratora)

@Gizela

Z szacunkiem ta przez właściciela ale nie przez kordynatorki w szczególności 3 które myślą że są nie wiadomo kim, patrzą na ludzi z góry,gnębią telefonami w czasie prywatnym a jak do niej dzwonisz to nawet nie odbiera telefon.

Dzień dobry, dziękujemy za opinę, każda jest dla nas ważna. Zapraszamy do kontaktu z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Profesjonalizm Pani Anny, miła, luźna atmosfera.

Wymagania płacowe., Oczekiwania, doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Naprawdę z tymi urlopami to jakieś żarty Mysle ze większość pracowników nie ma pojęcia kiedy będzie brało urlop I jak np maja dostosować sie rodzice którzy nie wiedza np kiedy dziecko będzie miało dyżur w przedszkolu Kiepski pomysł

O tak podpisuje się pod tym obiema rękami. Poza tym nasi partnerzy, mężowie nie planują urlopów w swoich miejscach pracy w grudniu. Jest to ogromnie ograniczające! A i rozumiem, że oferty wczasów pracowniczych za granicą jak i w Polsce będą do 15 grudnia? I również do 15 grudnia będziemy mieli czas na wybranie miejsca i daty tych wczasów? Absurd.

@Ania

Dziękujemy za opinię, staramy wsłuchiwać się w potrzeby pracowników. W sprawie planów urlopowych i terminów wczasów firmowych prosimy o kontakt z przełożonym, pozdrawiamy.

Emilia
@Ania

Naprawdę do 15 grudnia trzeba określić kiedy wybierze się cały urlop i nie może to ulec zmianie? Jestem ciekawa na jakiej podstawie to tak wygląda. Nie można dogadać się w tej sprawie z kierownikiem?

Wpadłam zapytać akurat o produkcję natomiast czytam same opinie dotyczące tego kto powinien robić zamówienia :) Dajcie proszę jakieś konkrety przynajmniej na temat pracy produkcyjnej. Czy jako kobieta dam radę sobie radę z maszynami? Zatrudniane są w ogóle kobiety na to stanowisko? Jaka stawka godzinowa na start bo w ogłoszeniu napisane jest, że atrakcyjne wynagrodzenie?

Plk

Kto jak myśli - Czy ta aplikacja Pootek pomaga pracownikam czy nie?

@Plk

Nie, jak dla mnie grafik w aplikacji jest kompletnie nieczytelny.

@Plk

A mi to w sumie bez różnicy … tylko denerwujące jest sprawdzanie grafiku z aplikacja czy godziny się zgadzają

Anka

Tak najlepiej w trakcie pracy.Jakbysmy miały na to czas.

@Anka

Wiadomo my musimy ze wszystkim zdążyć i między kolejka a wyłożeniem kolejnej dostawy odbierać telefony od pan kordynatorek i wykonywać ich rozkazy . Podawać grafik ,ustalać grafik bo jak ktoś gdzieś wypadnie to zabiera osobę na zmianie i radźcie sobie same . (usunięte przez administratora)

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, każda jest dla nas ważna. Prosimy o kontakt z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

Ala

Niestety, ale firma niezbyt poważnie podchodzi do kandydatów podczas procesu rekrutacji. Na rozmowie zapewniają, że będą informować o wynikach rekrutacji, po czym na zapewnieniach się kończy. Żadnej informacji zwrotnej od nich nie ma.

@Ala

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z kandydatami podczas rekrutacji był profesjonalny. Jeśli jest Pan/Pani niezadowolony/a, prosze o kontakt z dyrektorem personalnym, pozdrawiamy.

@Ala

@Ala byłem ostatnio u nich na rozmowie na stanowisko specjalisty do Jawczyc. Mam trochę inne od Ciebie poczucie w zakresie podejścia do kandydatów. Pracy nie dostałem, ale kontakt z rekruterką, a później z szefową działu personalnego i kierownikiem zespołu do którego była ta rekrutacja - był naprawdę całkiem spoko. Na każdym etapie dostawałem informację zwrotną co się aktualnie dzieje a co najważniejsze - miałem możliwość kontaktu z rekruterką ws dodatkowych pytań praktycznie na bieżąco. Generalnie czułem się w tym procesie dobrze, z szacunkiem. W każdym razie ja dziękuję za możliwość udziału w tej rekrutacji.

@Piotr

No to, czy wiesz już, dlaczego nie otrzymałeś posady specjalisty? I czy są jakieś dobre powody, by poprawić to, co jest do poprawienia i rekrutować ponownie za jakiś czas? Jakie przedstawiono Ci warunki finansowe, a także jakie miałbyś perspektywy na podwyżkę wynagrodzenia, czy awans?

Ciekawa

Dzień dobry , czy wiadomo już jak sklepy będą otwarte w Wigilię i Sylwestra ? Coraz bliżej, a my byśmy chcieli wiedzieć jak mamy planować sobie ten okres .

@Ciekawa

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Jeśli jest Pan/Pani naszym pracownikiem, proszę o kontakt z bezpośrednim przełożonym, napewno udzieli Panu/Pani wyczerpującej odpowiedzi, pozdrawiamy.

Klient

Przydałoby zeby ktoś sie zainteresował sklepem w Ząbkach na Targowej. Bardzo niemiła obsługa, wieczny brak towaru, czy to w tygodniu czy w sobotę. Sklep do 20 a o 18 puste półki i nie ma co do kupienia, a juz napewno nie to co by sie chciało. W sobotę o 12 tak samo, puste półki. Pracownicy wiec stoją za lada i plotkują, bo co maja robić jak nie maja towaru do sprzedaży… Człowieka szlag trafia jak kolejny raz wychodzi z pustymi rękami chamsko potraktowany przez obsługę… Sytuacja notoryczna.

@Klient

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, każda jest dla nas ważna. Przyjrzymy się i dołożymy wszelkich starań, aby polepszyć jakość obsługi i dostępność asortymentu.

Anka
@Klient

Pewnie jest to spowodowane brakiem personelu.Im mniej towaru to zamknięcie dnia pójdzie szybciej.Mamy tylko pół godziny po zamknięciu na posprzątanie,zebranie zwrotów,wprowadzenie ich do komputera,rozliczenie kasy.Jesli zostaję 1 osoba a najczęściej tak jest jest to nie do wykonania.Trzeba mieć raczej pretensje to osoby która robi grafik.

Witam. Dzisiaj byłem na zakupach na ulicy Cmielowskiej. Panie bardzo miłe zwłaszcza jedna blondyna z krótkimi włosami.Na prawde bardzo sympatycznie mnie obsłużyła.Pełna profeska.Serdecznie polecam ten lokal w Wawie.

@Marcin

Dzień dobry, dziękujemy za opinię, pozdrawiamy.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Putka. Zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@putka.pl, chętnie przedstawimy szczegóły oferty, pozdrawiamy.

Katarzyna

Dziś na ulicy Husarskiej w Nowym Dworze Mazowieckim zakupiłam rogalika Marcinkowskiego Wiem, że jest to wyrób nie wasz,ale to nie oznacza,że za 11,50 mam jesc suchy twardy rogal! 1/4 jego do wyrzucenia, cała skórka twarda, środek zjadliwy Żałosne, żeby takie g.... sprzedawać

@Katarzyna

Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości. Jeśli produkt nie spełniał Pani oczekiwań, proszę zgłosić reklamację. Pozdrawiamy.

Wypowiedzenie

@Pracodawca Na jaki adres należy wysłać wypowiedzenie umowy?

@Wypowiedzenie

Jest nam przykro, że Pan/Pani podjął taką decyzję. Zachęcam do kontaktu z działem kadr, pozdrawiamy.

Julia

Witam wszystkich Jakiś czas temu firma dała nam możliwość nauki języka poprzez aplikacje I mam pytanie czy nadal można z tego korzystać ? może ktoś pamięta nazwę tej aplikacji ? I jak się do tego logowała Z góry dziękuje, pozdrawiam :)

Zuźka

Jest oferta na firmowej stronie dla pracownika produkcji. Chyba się skuszę :) W ogłoszeniu jest napisane, że w skład zatrudnienia wchodzi bogaty pakiet socjalny. Wyśmienicie co to takiego bo brzmi interesująco? Ile na h?

@Zuźka

Zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@putka.pl, pozdrawiamy

Ruda
@Piekarnie Cukiernie Putka

Czy telefonicznie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania? Dział rekrutacji zawsze odpowiada kandydatom, nawet jeśli ktoś nie dostanie pracy?

@Ruda

Dział rekrutacji udziela odpowiedzi na wiekszość pytań telefonicznie, a z wybranymi Kandydatami umawia się na rozmowy stacjonarne. Pozdrawiamy

Jola

Pyszne wypieki na Woronicza i miła obsługa

@Jola

Dziękujemy za opinię, pozdrawiamy

Czy zdarzają się nadgodziny w Piekarnie Cukiernie Putka?

......

Tak,k W każdym miesiącu są nadgodziny.

@Kasia

Szkoda,że nie ma możliwości pracy na jedną zmianę. Dużo by to ułatwiło wielu osobom.

PK
@@Kasia

Najlepsze, żeby soboty byli wolni

Kornela

Jakie opinie o pracy pracownika produkcji? Powiedzcie, czy warto, bo akurat dali ofertę, no a mi jednak zależy na pracy w tych czasach. Niestety z poprzednim pracodawcą musiałam się pożegnać ze względów, na które nie miałam wpływu. Jakie maszyny się obsługuje, nauczą wszystkiego?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnie Cukiernie Putka - Jawczyce

• Jak się pracuje w Piekarnie Cukiernie Putka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnie Cukiernie Putka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 217.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnie Cukiernie Putka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 31 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnie Cukiernie Putka?

Kandydaci do pracy w Piekarnie Cukiernie Putka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnie Cukiernie Putka