Opinie o Comensal w Janki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Comensal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Comensal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comensal w Janki

Były specjalista ds. zakupów

Przyszła pora i na moją opinię. Comensal jest dobrym pracodawcą. Nie można powiedzieć, że nie jest bo są różne okresy w każdej działalności firmy (lepsze i gorsze) tym bardziej, że stawiają na swój rozwój. Jeśli ktoś idzie tam do pracy aby odbębnić 8h i w międzyczasie robić swoją prywatę to potem wypisuje bzdury na kierowników, dyrektorów czy szefa jacy to oni są źli. Ja nigdy nie miałem problemu z kimkolwiek. Polecam i dalej będę ich polecał. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy wiedzą kto pisze tę opinię. Dawid

Maja
@Były specjalista ds. zakupów

Co Ty (usunięte przez administratora) Jaka prywatę ? Ludzie pracują dla tej firmy a są traktowani jak (usunięte przez administratora) Jak przedmioty, dziś są w pracy a za tydzień już nie pracujesz bo już zrobiłeś co im było potrzebne. Nie wierze w pozytywne opinie jeśli chodzi o tę firmę. Piszą je pracownicy, którzy strzelają z ucha albo włażą w (usunięte przez administratora) e kierownictwu !

Magda

Pracuję w Comensal od pół roku. W biurze. Nie spotkałam się z sytuacją braku zaangażowania czy chęci wsparcia od kogokolwiek. Przeciwnie. Mam poczucie wspólnego celu, szukania rozwiązań służących marce i produktom. Każdy wnosi coś wartościowego w proces w zakresie swoich umiejętności i kompetencji. Nie ma korporacyjnych standardów i procesów, co ma swoje zalety i wady. Jednak Zarząd jest otwarty na rozmowę, wdrażanie nowych pomysłów, czego sama doświadczyłam. Pracy jest dużo, bo firma rozwija się dynamicznie, ale tez jest to praca satysfakcjonująca z fajnymi produktami - narzędzia do remontu i budowy. Portfolio jest przeogromne.. Magazyn, który musi je pomieścić również :-) Współpracuję z pracownikami Biura, Zakładem produkcyjnym, Działem Jakości i Magazynem. Jeśli ktoś ma potencjał, chce się rozwijać, pracować z zaangażowaniem i satysfakcją - Comensal jest dobrym miejscem.

O to to to
@Magda

Taaa (usunięte przez administratora) prawda , jak nagadujesz na innych to i współpraca jest dla Ciebie (usunięte przez administratora) w firmie. Jak masz tak niskie poczucie własnej wartości, żeby sb poprawiać (usunięte przez administratora)…. niem innych to gratuluje inteligencji. Tylko takie osoby tam mogą się utrzymać dłużej a i takie które będą (usunięte przez administratora) za 5 osób, jak plują im w twarz to mówią że deszcz pada. Jak się ktoś szanuje to nawet nie zaaplikuje. Dział e-commere, czy dział jakości , księgowości nie ważne ! Wszędzie jest tam toksycznie !

Bożena Nowy wpis

Czy to prawda, że rotacja jest taka ogromna jak pisali? tak przynajmniej parę miesięcy temu było widać po niektórych komentarzach, do teraz jednak się urwały a mnie pokazała się oferta dla specjalisty ds. eksportu. Na czym dziale jak może wyglądać sytuacja pod względem atmosfery? piszą o modelu hybrydowym, jaki układ dni jest zachowany? I czy wiecie może cos o zarobkach?

Koko Nowy wpis
@Bożena

Jako były pracownik mogę powiedzieć że każde stanowisko jakoś się nazywa a potem się okazuje że jesteś specjalistą od wszystkiego i niczego konkretnego. Przerzucają cię do czego popadnie.

@Koko

Cześć, a opiszesz swoje stanowisko? ciekawa jestem jaki zakres obowiązków umownie miał przypadać a co konkretnie wyszło w praktyce. Zarobki przy tym mimo wszystko zdawały się być adekwatne?

Hmmm....

Firma ma potencjał, moglaby smigać, ale ma (usunięte przez administratora) w zarządzie, małżeństwo dyrektorów, którzy psuja wszystko do czego się dotknie, wszystko, co ktoś probuje zbudować. Nie płacą kontrahentom, nie chcą płacić pracownikom. Zaległe płatności z tamtego roku. Atmosfera tragedia. (usunięte przez administratora)

Marysia
@Hmmm....

Czy mimo wszystko istnieje szansa na rozwinięcie poruszonego tematu odnośnie potencjału? Jaki obecnie występuje? Ten temat niepłacenia również zastanawia, po tych kolejnych miesiącach jakie jest rozwiniecie? Firma ma problemy z płynnością?

Mark Nowy wpis
@Hmmm....

Dokladnie tak jest. I wszyscy o tym wiedza, ale nie ma co z tym zrobic. Prezesa to nie interesuje ze od wewnatrz niszczy sie firme. Nie polecam. Rotacja ogromna.

Zainteresowana

Jaka atmosfera pracy w Comensal? Czy jest opieka medyczna? Jakie benefity dla pracowników? Czy mozna liczyc na sprecyzowane cele i wsparcie grupy? Wiecie jakies kursy/ ustawiana ścieżka kariery w obrebie dzialu? Dajcie znac bo nie wiem czy jest sens aplikowac.

To ja
@Zainteresowana

Atmosfera, kiepska , obradują, podsłuchują musisz uważać co mówisz i do kogo. Opieka medyczna ? ????????????????????a co to ? Benefitów dla pracowników brak , ciesz się ze pracujesz i masz prace , jak Ci obiecana premie to będą tak robić żebyś jej nie dostać , zaniżą wyniki i dostaniesz ciastko w nagrodę. Jak chces śmieć zdrowa psychikę i nie być zwolnionym po jakimś czasie ( jak zrobisz co im potrzebne to Cię zwolnią ) to odradzam pracy w tym bałaganie,

Doinformowana
@To ja

@To ja, ale żółć przemawia przez Twoją wypowiedź fu! ;) Atmosfera w Comensal była jedną z lepszych jakiej zaznałam. Jak w każdej organizacji są plusy i minusy, mnie akurat spotkały tu naprawdę dobre rzeczy i wpisuje tę firmę jako udaną pozycję w moim życiorysie. Atmosfera W ogromnej mierze zależy od nas samych, wiec jeśli traktujesz innych tak jak sam chciałbyś zostać potraktowany to do Ciebie wrócą te dobre fluidy ???? Zostawiam dla Comensal kciuk w górę ????????, a do innych- nie ma co sugerować się tymi negatywnymi opiniami ???? Pozdr

@To ja

Nie ciastka tylko cukierki tak firma podziękowała że pozytywnie przejście audytu

Domi

Zaraz może wyjdzie, że to zależy od działu? Może rożnie się je wynagradza? A czemu od razu trzeba nagrody dawać za przejście audytu? Normy tak czy siak nie powinny być spełniane? Co jaki czas je macie i czy kiedyś poszedł niepomyślnie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Comensal odbywa się również w języku angielskim?

Comensal prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Eksportu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
jarr

Podobno nadal szukają kogoś do działu jakości, jaka jest opinia o nowym składzie po zmianach? Warto kandydować?

Irena
@jarr

A dużo osób ze starego składu wymienili?

Olo
@jarr

Tak tak szukają i za pół roku pa pa

doinformowana
@Olo

@olo nie wiem skąd takie wnioski ;) Zespół jest kompletny i ma się dobrze ;)

angelo
@doinformowana

Może teraz tak, ale po mianowaniu nowego kierownika wymienił się cały skład, wiec chyba nie do końca wszytko gra.

Były specjalista ds. zakupów

rc
@Były specjalista ds. zakupów

jestem tego samego zdania dawidzie. rafal :D

Maja
@Były specjalista ds. zakupów

Czy pracodawca Comensal organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kleopatra

Ależ i owszem, w zrywaniu wiśni w grójeckim.

WS

Tak, jak najbardziej.

AK

Organizowane są szkolenia o podnoszenie kwalifikacji

@AK

Jakie przykładowe? Kiedy odbyło się ostatnie z nich i jakiej tematyki dotyczyło?

On

Hahahhahah że co ???? Szkolenia ? Proszę Cię zatrudnij się w innej firmie . Tutaj nic nie dostaniesz oprócz gołego wynagrodzenia

Magda

Lidia
@Magda

Naprawdę bardzo przyjemnie czyta się opinie o takim charakterze. Z Twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że praca w firmie Comensal będzie odpowiednia dla tych nieco ambitniejszych osób. A powiedz mi, czy zatrudniają tam ludzi bez doświadczenia czy niekoniecznie?

Magdicja
@Lidia

Trudno mi powiedzieć jak jest w innych działach. Zapewne zalezy to tez od stanowiska. W marketingu wymagane jest doświadczenie. Ale generalnie nie spotkałam się z sytuacją żeby ktoś nie chciał podzielić się wiedzą. Ludzie sami proponują pomoc. Myślę że mają świadomość, że współpraca jest głównym motorem rozwoju firmy.

Fiku
@Lidia

Lidia. Te pozytywne opinie pisze dział marketingu. Za to im płacą.

@Fiku

Nie no nie przesadzajmy, chociaż faktycznie mogłoby być to zabawne jako stanowisko pracy - pisanie opinii na goworku.xd A tak poważnie to co oni w takim razie w tym dziale dokładnie robią czym się zajmują?

@Danuta

Niestety to może być prawda, raczej nikt z kadry pracowniczej, pomijając zarząd, nie wypowie się pozytywnie.

O to to to
@Magda

Obecnie firma Comensal poszukuje na stanowiska specjalista e-commerce. Czy ktoś składa CV?

Tak

@kotek

I co? Warto było złożyć? Ile osób generalnie mogło być na rozmowie, wiadomo czy było sporo chętnych? Jak rozmowa przebiegała i czy udało się angaż dostać? Nie chwalisz się nic. Czemu?

Kaśka

Poszukują tam cały czas kogoś, nie polecam pracy w tym grajdołku. Brak managerów, zarządzania jakiegokolwiek, brak premii, musisz uważać na ludzi, bo większość lubi strzelać z ucha. Jak Cię przyjmą, to Cię zwolnią za jakiś czas, jak im podpowiesz lub zrobisz to na czym im zależało. Rotacja ogromna, kiepska płaca, benefitów, młody syn który zarządza kompletnie się nie nadaje, nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi.

Wiecie może, czy w Comensal szukają chętnych na staż?

Ciurcia

Firma naprawde nadajaca sie do generalnej inspekcji przez szefa piotrka bo on naprawde noe zdaje sobie sprawy jak jest rolowany przez dyrektorow i kierownikow. Puerwszy raz widzialam czlowieka z takimi klapkami na oczach. Pzdr A

R
@Ciurcia

Prawda, ale myśle, ze te klapki chce mieć na oczach. Szkoda, bo to jego kasa, której jeśli ma nadmiar mógłby zainwestować w pracowników, a nie w rolerow na stołkach.

Nik
@Ciurcia

Co tu gadac. Sama prawda. I wszyscy o tym wiedza.

hej, czy pracodawca oferuje benefity ? Jeśli tak to jakie?

Robert32

Praca po 12 godzin. Zero perspektyw rozwoju. Pieniądze bardzo małe jak na tyle godzin. Porażka.

CKKC

Dotarła do mnie informacja, że w dziale eksportu poszukuja czlowieka na stanowisko specjalisty. czy ktos moze sie podzielic ze mna opinia jak wyglada tam praca, jaki jest socjal, czy jest ubezp grupowe lub medyczne karta multisport itp? z tego co czytam to powstrzymuje mnie to wszystko przed aplikowaniem tam ale moze przez ten czas sie cos zmieniło prosze o jakies info

CV
@CKKC

Nie ma socialu , ubezpieczenia grupowego ani medycznego oraz multisportu. Jesli szukają specjalisty to zadaj sobie pytanie dlaczego pracownik odszedł. Odpowiedz znajdziesz w postach wcześniejszych. Z drugiej strony zaaplkuj - kazda następna praca bedzie lepsza

@CV

czy to prawda że polowa biurowych pracowników to tani pracownicy z Ukrainy? Nie jestem ksenofobką chciałam od razu zaznaczyć. Czy mam rozumieć że firma poszukuje wykształconego wykwalifikowanego pracownika za 2 tyś złotych. Takie są opinie znajomych którzy pracują na produkcji.

CKKC

w takim razie kolejny Janusz Biznesu który chce się dorobić kosztem innych. Podziękuję i będę omijała szerokim łukiem. Dziękuję za opinię.

CV
@CKKC

Dzieki takim "drobnym " oszczędnością jezdzi Porsche

Jaca
@CV

Kobieto !! Ten okret tonie!! Szczury juz z niego uciekaja!!!! Tylko bossmani zostaja bo gdzie bedzie im lepiej niz na tej łajbie a potrafia tak zamydlic oczy kapitanowi ze ten mysli ze lodeczka jedynie przecieka a nie widzi dziury na pol statku!! A tak powaznie to firma nie ma plynnosci finansowej brakuje na wyplaty, surowce. Jest na nowe fury i wycieczki biura po swiecie a na magazynie dostajemy na wyplate mniej niz Ukraincy ktorzy pracuja tu po 12 h dziennie i ciagle patrza na nas kamery jakbysmy pakowali szpachelki ze zlota. Jednym slowem jak chcesz sie wstydzic przed znajomymi ze zarabiasz minimum pod Warszawa to zapraszam tam!!

Meteo
@Jaca

słabo jest w biurze . . .

Fazer
@Jaca

Dokładnie tak jest, ale głośno się o tym nie mówi.

@Fazer

To chyba niemożliwe, żeby od 3 lat było całkowicie tak samo?

BlaBlaBla

Comensal? Kolejna polska pseudo firma z pseudo tradycjami.... gdzie tradycyjne to słowo klucz. Przestarzałe metody, przestarzałe myślenie... wszystko przestarzałe.. nawet ludzie którzy siedzą w tej firmie kilkanaście lat i myślą że boga za nogi złapali a tak naprawdę boją się zmienić prace bo tu im po prostu wygodnie i mają wyrobione własne ścieżki do strzelania z ucha. W tej firmie nic nie funkcjonuje dobrze, nic nie jest dobrze zrobione a co najlepsze nigdy nie będzie bo szefostwo skutecznie zniechęci nawet najbardziej zmotywowanego człowieka na świecie który cokolwiek będzie chciał zmienić w tym ruskim straganie gdzie ruski to słowo klucz ( :) ). Nie pchajcie się do tej pseudo firmy jeśli dbacie o swoje zdrowie psychiczne. Atmosfera w pracy nie istnieje, każdy na każdego najeżdża i obgaduje. Kadra kierownicza nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi i o podstawowych procesach. W firmie wiecznie nie ma pieniędzy i wiecznie kombinują co zrobić żeby klient się nie połapał albo żeby jakkolwiek zapchać dziurę w zamówieniu. Kiedy idziesz rano do pracy w comensalu to nie zastanawiasz się ile będziesz miał dzisiaj pracy, tylko ile wszyscy dookoła zepsują aby Tobie skutecznie przeszkodzić w twojej robocie, co za tym idzie Ty się nie wyrabiasz, a potem kadra kierownicza ma pretensje dlaczego nie zrobiłeś swojej działki i nie obchodzi ich że naprawiałeś cudze błędy bądź prosiłeś aby ktoś zrobił coś co jest niezbędne do tego abyś mógł dalej pracować... bo przecież to tylko ola, jola czy inna antonina a Ty masz robić ku chwale comensala bo jesteś nowy!... NIe polecam, żałuję że straciłem na to coś czas, i nie polecę nawet największemu wrogowi. System benefitów nie istnieje, system premiowy nie istnieje, tam nic nie istnieje, dosłownie nic. A nie przepraszam... istnieje bardzo dobrze zorganizowany system obgadywania o czym już wspominałem. Nie istnieje też podział obowiązków i tak naprawdę każdy robi wszystko a potem wszyscy mają do siebie pretensje ... idealnie :) Omijajcie to!

Irena
@BlaBlaBla

Tyle się naczytałam i nie znalazłam ani jednej konkretnej informacji. bys lepiej napisał ile płacą itd., bo same jakieś takie hasła tylko rzucasz

@Irena

To ty Jolu czy Wiktoria ?

sporo racji

Zofia
@BlaBlaBla

A jak wygląda efektywnośc? Firmie taka sytuacja sie opłaca i dlatego taką sytuację utrzymuje w firmie?

Szefowa Joanna.... Brak słów. Chcecie miec kata nad głową to idźcie. Szukają do księgowości bo wszystkie z księgowości sie zwolniły. Produkcja nie lepiej..... Finansowo slabo...

R
@Adam

Mega delikatnie i z wdziękiem o szefowej, chociaż to zle określenie, bo ta pani ...... do szefowej nawet przez małe s ma całe lata świetlne daleko

rc
@R

Jako byly pracownik nic zlego nie moge powiedziec ani o joannie ani o wiktorii. maja stanowiska, sa przelozonymi i wymagaja. to normalne. ja tam milo wspominam i bede wspominal czas spedzony w comensalu razem z dzialem exportu krajowym produkcji i magazynu !!!

EM
@rc

Musze sie z Tobą zgodzić. Uważam, ze Asia i Wiktoria to super babki. Wymagające, ale zawsze można było liczyć na pomoc z ich strony. Dlugo tam nie pracowałam, musiałam odejść z przyczyn osobistych. Duzo się nauczyłam i to sobie cenie. Atmosfera może trochę specyficzna, ale do pracy przychodzi się po to żeby pracować;) Na pewno nie każdy jest w stanie tam się odnaleźć. Ale to już cechy indywidualne. Pozdrawiam wszystkich pracowników.

@Adam

Tia, baba z myżem zarządza biurem a szefostwo w Espani na relaxie Na niczym się nie zna, księgowość spierdziela jak widzi machlojki, nikt na poziomie nie chce tu pracować i tracić czasu....

Rty

serio jest aż tak tragicznie ??

@Rty

Też się nad tym zastanawiam. Ty chciałeś aplikować że się interesujesz jakie są warunki? Wiesz czy teraz przyjmują bo nie widziałem żadnych aktualnych rekrutacji.

Iwo
@Piotr

Teraz nie ma przyjęć trzeba czekać.

Black MAN
@R

Jej kompetencje kończa sie na nazwie stanowiska

Ali

Jak jest z tym KJ, są cały czas ogloszenia o pracę. Czy tam jest tak tragicznie ze nikt nie chce pracować? Prosze o rzeczowe opinie, nie chce sie wladowac w kolejne (usunięte przez administratora) Jaki jest kierownik lub dyrektor Kj? Czy da sie dogadac?

Mimi
@Ali

Rotacja mówi sama za siebie, kiepskie zarządzanie, układy, brak możliwości rozwoju. Kolejny dział, który się rozpada, ale wszyscy udają, że nie widzą.

Robin
@Mimi

Zgadzam sie z opinia. Nie ma wśród kadry zarządzajacej woli zmiany, rozwoju, usprawnienia procesów. Jedni przymykaja oczy bo nie chca widziec co sie dzieje, a inni bo tak im wygodnie. Brak słów.

Robin
@Mimi

Nie pierwszy dzial i nie ostatni. Chaos. Wsxyscy maja robic wszystko i nic, bo w rozmytej odpowiedzialnosci łatwo nie ponosic odpowiedzialnosci za zle decyzje lub brak decyzji.

annimus

Podobno szukają specjalisty do Działu Exportu. Czy ktoś wie jakie proponują warunki, jakie wynagrodzenie . Jaki zakres obowiązków. Czy warto składać aplikację ?. Słyszałam że jest duży mobbing. Czy to prawda?

WS
@annimus

Dział eksportu to fajne miejsce dla ludzi ambitnych. Wymagania spore, ale szansa na rozwój też jest. Szukają młodych i ambitnych chcących coś osiągnąć.

anonimus
@WS

Tam gdzie szukają młodych ambitnych najczęściej oznacza to szukanie jelenia i marne zarobki. Czy tak jest i w tym wypadku ?

anonimus
@anonimus

Czy wiek jest kryterium ? Ja mam 45 lat i duże doświadczenie , czy mam szansę ?

N8ck
@annimus

Prawda

Ziggy
@WS

Wiktoria? Sama musisz wychwalać swój dział, bo nikt inny tego nie zrobi? Żenujące

@Ziggy

Wiktoria kocha firmę bardziej niż swoją rodzinę

kotek

Czy to prawda że firma nadal sprzedaje swoje produkty do Rosji tym samym wspierając agresję na Ukrainę ?

Alicja
@kotek

Ja nie słyszałam. A skąd masz takie informacje?

@Alicja

Z działu Exportu . Szefowa się chwaliła

Tak ogólnie to nie polecam. Oczywiście wszędzie zdarzają się fajni ludzie, ale większość z nich już dawno zmieniła prace. Dla mnie największym problemem były dziwne układy między właścicielem, dyrektorami i kierownikiem. W sumie to nikt poza nimi się nie liczy. W ostatnim czasie posadzili na stanowiskach kilku starych kabli, którzy zaglądaj i biegają z newsami do zarządu. Większość działów w rozsypce, bardzo duża rotacja, premie tylko dla tych, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia o innych. Ja niestety musiałem odpuścić, szukam czegoś innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Comensal - Janki

• Jak się pracuje w Comensal?

Zobacz opinie na temat firmy Comensal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comensal?

Comensal