Opinie o Thermolux- Chłodnictwo Klimatyzacja Marek Jędrzejczak w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Thermolux- Chłodnictwo Klimatyzacja Marek Jędrzejczak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Thermolux- Chłodnictwo Klimatyzacja Marek Jędrzejczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thermolux- Chłodnictwo Klimatyzacja Marek Jędrzejczak w Raszyn

Eustachy

Polecam tą firmę, pracownicy są bardzo staranni w tym co wykonują. Precyzja wkładana w ich pracę jest nieskazitelnie wysoka, najlepsza firma od klimatyzacji. Polecam serdecznie tych miłych panów

Qwert Nowy wpis
@Eustachy

Co ty piszesz za bzdury, w szoku jestes przeciez tam nic dobrego no moze opricz elektrykow to nie.ma

Julia

Czy firma Thermolux- Chłodnictwo Klimatyzacja Marek Jędrzejczak prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jak wygląda proces kwalifikacyjny w tej firmie? W jakiej atmosferze przebiega rozmowa o prace? Zachęcam pracowników firmy do podzielenia się swoim doświadczeniem związanym z rekrutacją.

@Julia

Nie.ma.zadnej.atmosfery, szef jest tu bogiem we wszystkim, wszystkich ma za.nic i za glupkow, masz (usunięte przez administratora) od rana do wieczora za (usunięte przez administratora) pieniadze

Witold Nowy wpis
@12345

Uważanie szefa za boga to dla mnie bardzo słabe. Rozumiem ze należy się szacunek jako zwierzchnikowi ale bez przesady. Tak się go wszyscy boją że nikt nie zagada o podwyżkę jak marnie płaci?

Qwert

Nadal pracujecie za najnizsza krajowa a reszta wyplaty (usunięte przez administratora) i to na raty....

Irena
@Qwert

A te raty - to po ile ich?

Qwert Nowy wpis
@Irena

Zalezy, jedna, dwie czasem

Witold Nowy wpis
@Qwert

I pracownicy się na to zgadzają? Czemu tak się dzieje? Są jakieś problemy finansowe czy taka polityka firmy? Bo ja bym wolał od razu dostać kasę jedengo dnia.

Karol

Polecacie prace w tym miejscu?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Thermolux- Chłodnictwo Klimatyzacja Marek Jędrzejczak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Olgierd

Wiecie coś czy firma szuka pracowników? Jakieś podpowiedzi o zarobkach i dodatkach socjalnych?

Marcelina

Firma godna polecenia. Mili i pracowici pracownicy. Polecam serdecznie!

Zenek

Stado baranów którzy nowym robią pod górę,chcesz rozmawiać z szefem? Dzwonisz A odbiera pracownik robiąc sobie z Ciebie jaja.zarejestrowanie praktycznie nie możliwe ,pracujesz na wysokościach bez zabezpieczeń ,przykład,, wchodzisz po rusztowaniu warszawskim na wysokość 12m.przy czym stoi ono na dole w miejscu A na górze majta się metr w jedną stronę i na odwrót....Jest ryzyko jest kasa. Na początek 2000 marne ....

Julia
@Zenek

Mówisz o rzeczach, które nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Może standardy bezpieczeństwa w tym miejscu w niedługim czasie zmienią się na korzyść pracownika? Skoro kontakt telefoniczny z szefostwem się nie powodzi, czy próbowałeś skontaktować się osobiście z kierownictwem lub inną osobą decyzyjną w Thermoluxie?

oko

Nie polecam podejmowania jakiejkolwiek pracy w firmie Thermolux. To nie jest firma tylko stodoła - brak pieniędzy na wszystko, dojenie pracownika do ostatniej kropli. A jak cię wydoją to cię zwolnią.

ucho
@oko

Radek mistrzu.. a w nowej firmie ci lepiej czy tez narzekasz?

To sa jakies opóźnienia w wypłatach w Thermolux? Czy chociaz to jest terminowo? Ekipa jest spoko, czy nie ma z kim pogadac na przerwie?

Zostaw merytoryczną opinię o Thermolux- Chłodnictwo Klimatyzacja Marek Jędrzejczak - Raszyn

• Jak się pracuje w Thermolux- Chłodnictwo Klimatyzacja Marek Jędrzejczak?

Zobacz opinie na temat firmy Thermolux- Chłodnictwo Klimatyzacja Marek Jędrzejczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Thermolux- Chłodnictwo Klimatyzacja Marek Jędrzejczak
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Krakowska 18
    05-090 Raszyn