Opinie o Ppuh Gal Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ppuh Gal Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ppuh Gal Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ppuh Gal Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 12 marca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Ppuh Gal Sp. z o.o. sp.k.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Brygadzista. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Wielki Wuuu Nowy wpis

Będziesz miał 200 zł brutto więcej od innych a tak samo będziesz zapierd....ł jak fizyczni hehe Tam Brygadzista jest tylko na papierku i tak nikt się ciebie nie będzie słuchał jak w normalnej pracy więc lepiej być fizycznym ????

Szymuś Z

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła!! Kierownik który ma wielką wyobraźnię i chyba pominął się z powołaniem i mógł by bajki pisać dużo gada mało robi(CYMBAŁ który nie ma pojęcia od czego jest kierownik) i w dodatku bidulka nie stać na papierosy... pali pety i żebra od pracowników ogólnie nie polecam na dłuższą metę...

Krysiu Nowy wpis
@Szymuś Z

Haha.. Dokładnie

Czy w Ppuh Gal Sp. z o.o. sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

yyy

Tak są paczki dla dzieci na Mikołaja oraz Dzień Dziecka oraz paczki świąteczne dla pracowników.

Krystyna
@yyy

super, a jakieś dodatkowe premie świąteczne? czy raczej prezenty, słodycze itp?

yyy Nowy wpis
@Krystyna

Pracownicy również otrzymują premie świąteczne.

Krzysiek

Ja pracuję w Żorach i pensje wzrosły także tu jest ok , a w nowym zakładzie warunki są dobre. Z kierownictwem też idzie się dogadać. Pozdro wszystkich.

Xx
@Krzysiek

Można widzieć jakie są zarobki?

Aplikowałeś do firmy Ppuh Gal Sp. z o.o. sp.k.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
motylek

Ustrój komunistyczny panujący na każdym kroku. Zero szacunku do ludzi, lekceważenie i kosmiczne obietnice kierownika co potwierdzają powyższe słowa pracowników. Fatalna jakość wykonania, wysokie ceny + niszczenie/ gubienie powierzonego towaru + warunki z pewnością pozostawiają wiele do życzenia. Zdecydowanie odradzam JAKĄKOLWIEK współpracę z tą firmą w Bestwinie (Bielsko-Biała).

Bożena

@Krzysiek Podniesienie pensji wskazuje na to, iż pracodawca docenia swoich pracowników. Długo już pracujesz w P.P.U.H. GAL? Od Twojego wpisu minęły już ponad dwa miesiące, ale może wiesz, czy firma prowadzi obecnie rekrutację? Jeśli tak, to na jakie stanowiska?

Produkcyjny

2/10, nie warto, lepiej iść ulotki rozdawać niż w tym syfie siedzieć

Kolega
@Produkcyjny

O ile mnie pamięć nie myli tylko do tego się nadawałeś,nic nie umiałeś, niczego się nie nauczyłeś, wyleciałeś, i teraz masz do wszystkich pretensje

Były.
@Kolega

A może go wywaliłes panie Jarku bo widział jak kręcis, Fuchy i lewizne? I wmawia że nic nie umie?

Poprzedni
@Były.

To fakt, p kierownik Jarek B. Pozbywa się konkurencji, po co się dzielić. Ale dziwi mnie to że właściciel nie widzi tego.

Grzegorz

Nie wiem jak jest w Bielskiej Filii, ale pracowałem kiedyś w Czechowicach, było znośnie, kasa nie najgorsza, praca nie monotonna, nawet ciekawych rzeczy można się było nauczyć.do przeżycia

jarek

praca może marna ale można w niej pić bo tylko to zostaje

produkcyjny

Praca za psie pieniądzę ale jest. szefostwo tragiczne

Zostaw merytoryczną opinię o Ppuh Gal Sp. z o.o. sp.k. - Bielsko-Biała

Ppuh Gal Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zapora 41
    43-300 Bielsko-Biała

Ppuh Gal Sp. z o.o. sp.k.