Opinie o Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o. w Szczecinek

anonymous Nowy wpis

Jeżeli ktoś tak szkaluje firmę to albo pracował bardzo krótko albo był nieudacznikiem Ja przepracowałem prawie 20 lat i nie mam żadnych pretensji To jest profesjonalny zakład i dba o pracowników Ale zaznaczam !!!!!! Trzeba pracować a nie pisać kłamstwa Pozdrowienia. Dla Edwarda S Piotra P i całego zespołu _________Piotr M

Anonim Nowy wpis
@anonymous

Tak? I to że nie ma uprawnien a każą ludziom (usunięte przez administratora) to też normalne. Wypłata 3200 w zimę wraz z sobotami. Czy może to że 3/4 osób chleje a 1/4 ćpa?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy na Spawacz. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 4800 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

anonymous Nowy wpis

Edward S jest spoko kierownikiem PM pozdrawiam

Przepracowałem bardzo wiele lat ale kłamstwem jest to że wypłaty były nie na czas Nie komentuje relacji kierownik pracownik po prostu trzeba przyjść i pracować i wykonywać swoje obowiæzki

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko MECHANIK MASZYN I RZĄDZEŃ w firmie Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
Jan

Pensja wypłacana nawet z 2 tygodniowym opuźnieniem

@Jan

Nie wiem kim jesteś, ale wydaje mi się że nie pracowałeś w tej firmie. Oczywiście nie jestem obrońcą bo sam tam przepracowałem osiem lat i zwolniłem się ze względu na podejście kierownictwa do pracownika. Jeśli chodzi o w pensje zawsze była na czas a nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Bez odbioru .

Stefan

Pracowałem tam 6 lat i z roku na rok jest gorzej.. Szefostwo robi się coraz bardziej chamskie a wnuczek szefa robi parodie zarządzania firmą

Stepien

To prawda cymbały z Turowa wielce Woźniaka źiec z teściemojej i ten ich czapek katastrofa

Sławomir

@Jan, czy udzielisz nam informacji, z czego wynika kwestia opóźnień wynagrodzeń? Jako pracownik firmy Pomorski Ośrodek Maszynowy Pom-Eko masz udzielane jakiegoś rodzaju dodatki do płacy? Firma oferuję swoim pracownikom bony na święta? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku, będzie on bardzo pomocny dla wielu osób.

Sławomir

Widzę tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie Pomorski Ośrodek Maszynowy Pom-Eko w Szczecinku, kwestie dodatków płacowych oraz premii dla pracowników, również będą bardzo przydatne na forum.

Irek

Przepracowanych tam 10 lat nie polecam. Atmosfera w firmie coraz gorsza liczy się tylko podlizywanie szefowi tylko tak można dostać awans.

Tobiasz

Brak systemu motywacyjnego, brak wizji firmy. Jeden wielki bałagan i niedawne zatrudnienie,,Dziedzica'' który nie ma pojęcia o firmie powodują że poprostu osoby zmotywowane by rozwijać się z firmą odchodzą do konkurencji.

były_pracownik

Nie polecam tam pracować .Właściciel bardzo skupiony na siebie nie dostrzega szansy na rozwój a o awansie może tylko liczyć rodzina.Dodatkowo strasznie zła atmosfera która panuje w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o. - Szczecinek

Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o.
  • Pilska 4-6
    78-400 Szczecinek

Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o.