Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Opinie o Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Wiecie czy Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

grażyna

Zależy w czym robisz. Biurowi - tak. Ale tabletkarką zdalnie się robić nie da. I wielu innych też nie mogą.

Tak czytam wpisy o atmosferze i relacjach w firmie. Ale sprawa jest bardzo prosta: atmosfera w Herbapolu zawsze się poprawia, kiedy są podwyżki płac i wypłata dobrej dywidendy. Pierwszego dawno nie było. A drugie trafia do tych co mają akcje.

Jaka będzie dywidenda z akcji w tym roku ? Podobno ma być słabo. Coś wiadomo ?

Ile jest pracowników stacjonarnych?

Czy rekrutacja na stanowisko Planista produkcji w firmie Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Emerytowany pracownik

Jestem emerytowanym pracownikiem z 45 letnim stażem. Jak tylko pamiętam nigdy w Herbapolu Poznań na Towarowej nie było dobrych relacji pracowniczych , zawsze ludzie darli ze sobą koty . Nie dziwię się że Zakład , w którym tyle lat przepracowałem ma teraz tak negatywną opinię. Apeluję do młodych pracowników ,aby w tak trudnych dzisiaj czasach mieli więcej szacunku względem siebie. Mam nadzieję,że po moim wpisie się atmosfera się zmieni.

@Emerytowany pracownik

Niestety od samego wpisu niewiele się zmieni. Mimo wszystko życzę powodzenia. Wszyscy powinni pogadać jak można poprawić atmosferę. Herbapol jest ok.

Łucja

Herbapol Poznań ma wyjątkowo złą opinie. Sama słyszałam na dworcu PKP niezbyt ciekawe opinie. Proponuje nie podejmować pracy w tej firmie.

Seweryn

Herbapol Poznań Hmm. Wydawać by się mogło zakład z tradycjami , bo przecież 150 lat istnienia już macie z tego co tu czytam. Ale jeśli chodzi o kadrę pracowniczą na produkcji jednego z działów to jak można szpiegować i podsłuchiwać rozmowy telefoniczne byłych pracowników ?? Dosłownie odniosę się do tego co mój poprzednik tutaj napisał . Jesteście zakładem , a raczej bandą inwigilatorów !!! Zakład Herbapol Poznań jak wam nie wstyd ??? Jak wam nie wstyd manipulować życiem byłych pracowników ???

lekarz
@Seweryn

Proponuję tabletkę. Pracuję tu już jakiś czas i mega polecam.

Atmosfera w Herbapolu nie jest luźna, lecz nosi cech niepewności, zagrożenia i strachu o jutro. Zwłaszcza czują to pracownicy stacjonarni, a nie np. przedstawiciele handlowi. Niedawno jeden menager oddał fartucha. A kto teraz jest zły a kto jeszcze dobry w Herbapolu ? Bo jakiegoś wroga trzeba wskazać. A sprzedaż pikuje...

gość

Z tego co tu na forum czytam jesteście rodzinną firmą. Kiedyś jechałem z pewną panią pociągiem z Poznania,która wracała z pracy właśnie od was z Herbapolu Poznań i stwierdziła,że na terenie zakładu panuje mobbing pracowników produkcyjnych,atmosfera też nie do wytrzymania i szpiegostwo niektórych pracowników. Firma z taką ogromną tradycją !!! Jak wam nie wstyd!!!

przedstawiciel

Czy ktoś podzieli się wiedzą na temat obchodów 150 lecia istnienia naszej firmy? Wspólna impreza dla wszystkich pracowników zapewne znacznie poprawiła by relacje w organizacji... Poza tym trudno o lepszą okazję. 150 lat na rynku.

PF 1
@przedstawiciel

Są dwie wiadomości: dobra: imprezka będzie bardzo dobra: tylko dla VIP

@PF 1

Nie ma żadnej imprezy dla VIPów, skąd te plotki...

pf 3

A czy jest impreza dla nie VIP-ów ?

Inna firma

Witam , mam pytanie odnośnie firmy czy to jest ta firma Prolab z Paterka którą przejął Herbapol?

omega
@Inna firma

Tak, Prolab z Paterka kupił Herbapol P-ń. Ale jaki masz problem? Możesz doprecyzować?

@omega

Problem nie , chodzi mi tylko o opinie Pani Kierownik którą stamtąd odeszła Pani Ewa. Jaka była jako kierowniczka?

Natalia
@Inna firma

@Inna firma Na forum publicznym nie powinniśmy podawać imion i innych danych personalnych. Napisz, czy stosunki między przełożonymi a pracownikami w Herbapol są ok?

@Natalia

A więc jaka była atmosfera między przełożonymi z działu produkcji A pracownikami?

Order

Dział handlowy proszę o opinie

Karl
@Order

Co koncert nie chcesz wiedzieć, ogólnie jest ok jak wszędzie trzeba pracować

Dziwią mnie negatywne opinie, bo praca jest ciekawa, ludzie pomocni, warunki pracy też są OK, płaca tak samo. Jeśli się szuka stabilnej posady to firmę można polecić.

Rafał

Napisz dokładniej o wynagrodzeniu w Herbapol S.A. Poznańskich Zakładach Zielarskich. Czy do wynagrodzenia są dołączane premie lub benefity? Dzięki za informacje.

Polo

Pensje są OK?????(usunięte przez administratora) od pięciu lat nie macie dla pracowników na podwyżki!!!(usunięte przez administratora) Pozdrawiam pracownik

Cameron85

Witam W poniedziałek idę na rozmowę kwalifikacyjną jako pf czy może ktoś opowiedzieć o atmosferze w firmie?

Irena
@Cameron85

Wiele osób - łącznie ze mną - zastanawia się nad atmosferą, panującą między pracownikami Herbapolu. Musimy się uzbroić w cierpliwość i poczekać, aż ktoś napisze coś na ten temat. Masz już jakieś doświadczenie na stanowisku, na które aplikujesz?

Cameron85
@Irena

Tak oczywiście mam doświadczenie na stanowisku Ph, zastanawia mnie jednak tak zła opinia o pewnym przełożonym.. Jednak z tego co widzę żadna firma farmaceutyczna nie ma dobrych komentarzy.. zawsze coś...Uroki internetu ...

Rafał
@Cameron85

Niedawno myślałeś o złożeniu CV do firmy. Zdecydowałeś się na aplikacje i możesz coś napisać o procesie rekrutacyjnym? Byłbym wdzięczny za informacje.

Olga

Może źle wybrana praca przez niektóre osoby i stąd to marudzenie? Firma ma dobrą opinię jako pracodawca!!

robol
@Olga

Jesteś w zarządzie , radzie nadzorczej czy dobrze zarabiającym kierownikiem ???????

Zbigniew
@robol

Masz inne zdanie na temat pracy w firmie Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie? Jeżeli tak to nie ukrywam, że chętnie je poznam. Chciałbym wiedzieć, czy jest to miejsce pracy przyjazne pracownikowi oraz, czy pracując tam, można odpowiednio rozwijać się zawodowo. Wyrazisz swoje zdanie na ten temat?

AL

Ludzie trzymajcie się od tej firmy jak najdalej. Chyba, że chcecie skończyć z depresją. Człowiek, który nią teraz zarządza wykończył wiele osób. Ma tragiczną opinię na rynku!!! Ludzie pod jego rządami nagminnie szukali pracy. Nikt tego nie wytrzymywał. Jego tłumaczenie było zawsze takie samo, że są słabi, że im się nie chce pracować itd... A prawda jest taka, że nikt kto zna swoją wartość nie pozwoli sobą pomiatać przez takie zero. Zarząd Herbapolu chyba ma skłonności sadystyczne, ze kogoś takiego zatrudnił.

WM

Trafilem na watek, bo dowiedzialem sie kto zostal zatrudniony w herbapolu. Zastanawia mnie, ze zarzad firmy przed zatrudnieniem takiej osoby na tak waznym stanowisku, nie sprawdzil opini na rynku. Jedyne co moglbym Zrozumiec to ze jest protegowanym. Mialem watpliwa przyjemnosc poznania pana. Nikt nikomu nie dal w zyciu tylu ile on napbiecywal w hurcie. Z niczego sie nie wywiazal, dlatego przestal odwiedzac hurty, zaslaniajac sie tym, ze ma od tego ludzi. Ludzie...drugi aspekt. Czesci zaufanych wciskal kit ze wie duzo o firmie i jest nie do ruszenia, czesc traktowal jak...ludzie odchodzili, a on twierdzil ze nie wytrzymuja cisnienia i zatrudni lepszych. Zobazcie w jakiej kondycji sa firmy ktorymi zarzadzal i jaka maja opinie...tak czy owak, gdybym mogl to zarzad herbapolu za ta jakze wspaniala decyzje kadrowa zglosilbym do nagrody nobla

PFamilia
@WM

Jeszcze tylko szkolenie z US Army, Wataha -Wilki - HUA .... I jazda bez trzymanki.. ROCCO. Chcesz wiedzieć co cie czeka PF Herbapolu - poczytaj wpisy na Slab tak z 2.połowa 2015-2017 r . Wszystkie pisane przez Rocco i Biała Chmura lub z zakończeniem HUA to dzieła Waszego nowego Bossa. Współczuję.

Sprawiedliwy wśród sprawiedliw
@PFamilia

Wpisy Rosso. To ten (usunięte przez administratora)Uszatek Biała chmura to nie on.

@WM

Pamietajcie o jednym fakcie-w firmie która go stworzyła nigdy nie zajmował stanowiska(usunięte przez administratora)

Sprawiedliwy wśród sprawiedliw

Współczuję władzom Herbapol zatrudnienia M.G vel Rocco. Popytajcie opinie co zrobił w slab i biofarm.ile przedstawicieli się zwolnilo i ilu zwolnil.Jak traktował przedstawicieli i jak pod jego kierownictwem była sprzedaż..... ...hmmm zwala???????????????? No cóż Titanica czas zaczac????

Wiszowaty

Ja tez sprawiedliwy uwazam ze teraz bedzie duza eskalacja tytanika. Z tego co dochadza mnie sluchy 3/4 przedstawicieli chodzi na rozmowy aby uciec od tego tyrana ktory niestety podniosl sie jak feniks z popiolow. Taki czlowiek sie nie zmienia i nadal bedzie dyktatorem. Dziwi mnie też to że wladza Herbapolu nie przeswietlila tego miglanca. Dla przedstawicieli herbapolu sielanka się skonczyla.

Rozumiem, że startowałeś na jedno z dwóch miejsc w sprzedaży. Pikująca sprzedaż (w dół oczywiście) oraz odejście dotychczasowych, dobrych ludzi powoduje wakaty. No cóż jacy decydenci taka rekrutacja.

Glapa

Masz rację szacunku tam nie ma, zresztą pewnie czytałeś moją opinię, ja nie miałam szansy na pracę mimo że jestem dzieckiem pracownika który 2/3 swojego życia tam pracował

przedstawiciel
@anonymous

Jakich dwóch dobrych ludzi ??? Masz na myśli dyr. i kier. czyli gawędziarzy sprzedażowych???

Zostaw merytoryczną opinię o Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie - Poznań

• Jak się pracuje w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie