Opinie o Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Ayo

Witam, chcę się zgłosić do pracy na odlewni, niestety w ogłoszeniu jest mało szczegółów. Pisano tu o stawce w okolicach minimalnej krajowej, macie tam jakieś podwyżki np. za staż pracy? I podobno do przyuczenia biorą, jak takie wdrożenie do pracy u was wygląda?

Były

Głownie o kasę ,bo tam był system akordowy który z czasem był nie opłacalny ,dniówka np wychodziła po 20zł...

Ayo

tomaszewski
@Ayo

Ciągły chaos, przełożeni patrzący na ręce, strach o cokolwiek zapytać bo zaraz straszą zwolnieniem. Można nabawić się depresji. Brak możliwości rozwoju Lista minusów jest długa Plusów brak.

@tomaszewski

Ja bym jednak z chęcią przeczytał więcej o tych minusach... dałoby radę? Napisz chociaż, czy od razu po przyjęciu takie akcje się dzieją? Czy to z czasem?

Były Nowy wpis
@tomaszewski

Oni tylko strasza ze zwolnia i to jest ich jedyne narzedzie by wymusić prace, tak naprawde niezwolnia bo nikt nie przyjdzie tam pracować za taka stawke i w takich warunkach, tak naprawde mozna robic na całe 30% i nikt nic nie powie. Prędzej to sie ludzie sami zwalniają.

@Były

Ty zwolniłeś się z jakichś konkretnych powodów? Czy chodziło tylko o kasę? Nawet pracownikom ze sporym stażem nie płacą coś więcej? Duży tam przemiał w ludziach mają?

Były Nowy wpis

Johnny

Ahh wspomnienia wracają , nigdzie nie było mi tak dobrze jak u was meta-zel klasa i kasa nic więcej Ci nie trzeba do szczęścia Polecam odlewnie każdemu zainteresowanemu bo to firma przyszłości PS. były pracownik za czyszczalni tfuuu

Pioter

Ja chciałbym poświęcić uwagę naszemu dyrektorowi. Radosławowi. Uważam że taki dyrektor był tej firmie potrzebny. Poprzednicy tj. Dyrektor Płoszaj oraz Wyska nie mają do niego podjazdu. Zawsze można na dyrektora liczyć, gdy potrzeba coś załatwić czy kupić jedyną odpowiedzią jest "ja się tym nie zajmuje" Czy "to twój problem, radź sobie sam" Pracownicy na odlewni wypowiadają się w samych superlatywach nt pracy pana dyrektora. Wdraża wiele nowych pomysłów...a to przestawia polerki, okrojniki generując przy tym koszty ponownego podłączenia czy usunął szafki pracowników z głównego przejścia, żeby miał lepszy podgląd na poddanych. Za chwilę nawet piece poprzesuwa, pewnie w myśl feng-shui.

baleron
@Pioter

Widzę że się przetasowało w kierownictwie produkcji,a czy macie chociaż 4000 na rękę?

gość
@baleron

Oj tak przetasowało się , a gdzie tam nic nie mają zależy kto.

Dawny pracownik

Takie pytanie, czy dalej starsi pracownicy z działu tokarek na nockach wychodzą na kielona w trakcie pracy?

@Dawny pracownik

Pytanie czy kiedykolwiek taka sytuacja miała tak właściwie miejsce? Co z jakimś nadzorem lub analizą wyników z pracy, nie robią tam tego? A wiecie jak jest ze specami od handlu? Na stronie jest info, że szukają. Jakie obecne targety?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o. na stanowisko Zastępca szefa kuchni? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Teufel

Dali wam na swięta chociaż po czekoladowym mikołaju z biedry z 2021 i po jednej mandarynce czy dostaliście wkoncu po 1000zł?

@Teufel

"w końcu"? Czyli w tamtym roku tysiaka raczej nie było. To co wtedy w zasadzie dali, że pytasz? To jedyna okazja w roku gdy się coś dostaje czy są jeszcze jakieś?

Tefel

nie pracuje od 4 lat ,chce wiedzieć co straciłem

Wojciech
@Tefel

Czy to właśnie z powodu braku prezentu w formie „mikołaja czekoladowego” zdecydowałeś się zwolnić? Nie, no żartuję, co właściwie było powodem Twojego odejścia?

Teufel
@Wojciech

Powód prosty, chęć zarobienia dużo większych pieniędzy i co najważniejsze to zapewnienie sobie stabilnego miejsca pracy w obecnych czasach.

@Teufel

Kasą swoją drogą ale piszesz coś na temat stabilności.. to tu tak szybko dziękują za współpracę czy o co chodziło? średni staż ile tu wynosi? I za Twoich czasów jaki był?

andrzej
@Krystyna

Troche osób jest w wieku emerytalnym, a metazel to ich pierwsza praca. To chyba coś mówi o stabilności.

@andrzej

o, nie wiedziałam, że od 2006 są, aż sprawdziłam gdy to napisałeś. Czyli czekaj, z takim stażem pracy to ścieżka kariery jaka by mogła być? i system podwyżek stażowych?

Gumka eros
@Krystyna

Dla osób inteligentnych ścieżka kariera kończy się przeważnie na bramie wyjściowej meta zel czyli do innej lepiej płatnej pracy (kierunek dolina lotnicza). Dla osób żyjących w bańce najczęściej jest to zamknięty tor owalny lub dla tych lubiących sobie utrudniać życie jest to głównie labirynt.

@Gumka eros

I ten wspomniany przez Ciebie labirynt miałby przebiegać tylko przez jedno stanowisko? Czy może jednak są jeszcze jakieś po drodze?

nieznany

jak wam praca nie odpowiada znajdzcie sobie inna

Zużyta guma
@nieznany

Nie mam sensu zmieniac,bo teraz można nic robić bo i tak prezes musi wypłacić ustawowo najniższa krajową,nawet jak sie zrobi 30% normy a ludzi nie zwolnią bo dobrze wiedzą ze nie ma kto robić w meta zelu za takie pieniądze. A jak przyjdzie nowy to sie zwolni w do 5 miesięcy

weteran

Z tego co wiem to stary specjalista od kołkowania komory i pakowania sili się zwolnił i poszedł ponoć na Jasionkę rozwijać swe umiętności w pakowaniu sztuk do pudełka ,legenda głosi że zakołkował pół miliona sztuk ,jak już ten filar meta zela odszedł to już mega krytcznie

@weteran

co ta informacja w razie czego zmienia w warunkach zatrudnienia pozostałych? Jakoś konkretnie na nie to wpływa czy po co o tym tu piszecie? Chodzi o tendencję do rotacji teraz?

Zbyszek

Szukasz pracy?

Pracuje w Metazel od ponad 20 lat. Wyplata zawsze na czas. Nigdy krzywda mi sie tutaj nie dziala wiec zlego słowa na zarzad nie powiem. Nikt nie wisi nade mna z zegarkiem w reku i neka mnie kosmicznymi normami.

minium
@Andrzej

Meta zel powstał w 2006 wiec jakie 20lat,kto ma stać z zegarku w ręku jak roboty nie macie i jak dowiaduje się już najlepsi lojalni akordowi zwalniają. Wypłata na czas to podstawa,ale nigdy nie dostaniecie podstawy 3500 netto

minmum

Przypomnij sobie że tylko komora była dobrze płatna ewentualnie ślimak a o pokrywie nie wspomnę że płacili grosze na akordzie. Teraz nie ma zbytu komory przez wojne ,można zarobic i 1400 netto przez postoje ale ważne że wypłata na czas. Sam się zwolniłem i nie narzekam. I trzeba być osobą z niskimi horyzontami żeby chwalić sobie robotę na odlewni,można raka dostać czy też zęby się niszczą za psie pieniądze.

alu-minium

Fakt to były złote czasy odlewni w latach 80-90 ,teraz to jest padaka

alu-minimum

Tak jest pieknie na tej strefie ze najwięcej dobrych osob odeszlo w latach 2015-2022,jak juz nawet ukraińcy nie chca u was robic,moja najlepsza decyzja było odejście w odpowiednim momenfie.Pamietam ze tak sie powodzilo ze probowaliscie topic wiora w piecu

jagieło

Najniższa krajowa 3490 PLN potem 3600 PLN Meta zel lubi to

Olga
@jagieło

to są kwoty brutto czy netto podane ?

JAGIEłO
@Olga

Na meta zel. To tylko brutto

Pamiętam dzień jak się zwolniłem po prawie dekadzie. Oddałem przepustkę,Mandżur na plecy i myk do lepszej pracy po lepsze jutro. Dzwonie w lutym 2020 i pytam jak tam PIT-11kiedy będzie wysłany i itd. Pani w słuchawce mówiąc ospałym głosem mówi że nie wyśle bo nie maja kopert... Więc mowie to przyjadę osobiście odebrać by nie mieć kłopotów z urzędem skarbowym. Po zakończeniu rozmowy otarłem się o myśl by kupić 3 pakiety kopert pocztowych (3x10) i dać z 50 kartek A4 w prezencie jak się zjawie osobiście ale niestety odpuściłem ale szkoda.

Black Frajdey

Czy w związku z blak frajdej w tym dniu firma bedzie zamknieta?

ALUVIDAC

Czy Meta zel obchodzi czarne piątki? (Mowa o bezpłatnych piątkach czyli dniach wolnych od pracy ) i czy stróż pilnuje zakładu przy lampie naftowej?

Król grzybów

U normalnego prywaciarza mikrofalówka znajduje się w pomieszczeniu socjalnym czy jadalni, w meta zelu mikrofalówka znajduje się na hali produkcyjnej pod kamerami !!! smacznego z takiej mikrofali gdzie (usunięte przez administratora) leci do mikrofali.

@Król grzybów

Co ty to jeszcze nic w średniej firmie robi się integracje w pubach,robi wyjazdy integracyjne serwuje się żarcie na koszt firmy. W Meta zelu była impreza czyli karczma piwna 2014 w....zgadza się na hali produkcyjnej by zapaszek amelinium był w powietrzu i to odgrodzonymi kontenerami..żeby pracownicy nie mogli wejść na hale produkcyjną i wypić wcześniej skitranej małpki z pod stołu hahaha Alko tylko z baru albo wypad xD

Trzeboś 2.0

Czy obok firmy powstaną baraki lub kontenerty mieszkalne dla pracowników by zoszczedzili na kosztach dojazdu , I do domu zjezdzali by na weekendy?

Alicja
@Trzeboś 2.0

Aż tak się nie opłaca dojeżdżać codziennie? To ile km masz do pracy?

Trzeboś 2.0
@Alicja

Niektórzy maja po 70 km w dwie strony

@Trzeboś 2.0

A nic nie mówili o dofinansowaniu do paliwa?

Smutny
@Krystyna

Przyjedziesz, to się dowiesz.

Alicja
@Smutny

A nie lepiej wcześniej wiedzieć takie rzeczy?

gość
@Krystyna

paliwo drogie niektórzy się przerzucili na autobus

gośc
@gość

jeszcze jest bla bla car albo jazda na gape MPK Rzeszów

Wozek

Mam plan by zwiększyć poplarność by firma miala nowych zleceniobiorców,. Wydać ostanie oszczednosci i zagrac VaBank czyli zorganizowac koncert i zaprosić : -Sławomira -Ich troje I ZENKA

ufo

Tego co wymieniłes ostaniego na liscie to pewnie dalej tam rezyduje czesto widze jak zasuwa swym krążownikiem w na trasie Rzeszów - Głogów Małopolski ja sie do gościa nie przyznaje. A ten drugi to lepiej niech pokazuje sie w dolinie lotniczej, ludzie pamiętają i karma wraca za cwaniactwo. Co do Meta Zelu niech się wykrwawiaja z braku roboty ale tych co wymieniłes to nie ODNAJDĄ SIE u nowych pracodawców, nie ma układzików i siedzenia na stołku, nie ma robienia złośliwości drugiemu , nie ma zabierania drugiemu roboty, nie ma akordu będą NORMY I PŁACONE ZA GODZINE!!! NIE MA NORMY TO ZAA BRAME!!! ERA WYLĘGARNI SIĘ SKOŃCZYŁA JEST 2022!!! ŻYCZE WAM NĘDZNEJ 4 BRYGADÓWKI BYŚCIE MOGLI JESC SUCHY CHLEB.

Amigo

Wymieniłeś samych "czempionów ", jeszcze brakuje trzebosi i szpeców od CNC co potrafia wciskac zielony i reset hahaha Firma raczej zniechęca młodych do pracy na tym ich akordzie gdzie najlepiej płatne detale były zastrzeżone dla starych, Przykładem była podstawa 493 czempiony wrecz by zabili za nia, pamietam jak była kolejka pod maszyną odlewnicza oni mogli by spokojnie otworzyc komitet kolejkowy, to samo był monopol na ślimaka 5 czy 8 do biaxowania nie było pojecia po równo z parti tylko goscie brali hurtem parkowali kolo swej roboty zeby młody przypadkiem nie im zabrał sztuk. A młody musiał cisnac jakąs pokrywe 300 na pilniku

Ufogit

Ciekawie by było gdyby" stare akordowe" w nowej pracy zaczeli by chować po szafkach połfabrykaty by mieli co robic na drugi dzień inni pracownicy obserwując takiego byłego metazelofca dostali by mindfaka hahahaa.

Sp. Z o. o.

Czy w związku z obecną sytuacją spółka Meta Zel przyjedzie Elżbieta Jaworowicz nakręcić odcinek sprawy dla reportera by pokazać sytuacje materialną pracowników

Krzysiek

Mam pytanie z innej beczki: Śniło mi się że byłem w pracy i robiłem na kulownicy i kulowałem czy związku z tym mogę wymagać od zakładu wypłaty dniówki?

@Krzysiek

Pewnie że tak, tylko przynieś ze sobą efekt swojej pracy to się z miłą chęcią rozliczą... ;) Tak dobrze Ci się tu pracowało, że aż śni Ci się to po nocach? Bo jeśli tak to zastanawiam się czemu już Cię tutaj nie ma

Elvis

Dajcie znać jakby co gdy syndyk wystawi jakies graty na licytacji komorniczej, chetnie kupię szafke narzędziowa za 15 złotych, kontener w cenie złomu i 5 niebieskich krzesełek za 10zł postawie sobie na działce.

Czekamy na otwarcie nowego toru gokartowego,albo otwarcie parku rozrywki dla dzieci

hasiok

W opcji jest pieczarkarnia, albo magazyn

cet

Taniej by było pociąć hale kątówką i wywieźć na złom i zrobić skład kruszywa

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • 155
    36-060 Głogów Małopolski

Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel Sp. z o.o.