Opinie o Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. w Jabłonna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ritf Advnet Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. w Jabłonna

Czy Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

RITF Nowy wpis

tak zaczynamy 8.30 i pracujemy aż klient pozwoli przestać

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Grafik w firmie Ritf Advnet Polska Sp. z o.o.?

RITF Nowy wpis

dziś mamy 6 :)

Spędziłem RITF staż...ludzie super,atmosfera bardzo fajnia,można sporo sie nauczyć, oczywiście jest dużo pracy...pewnie dlatego staż był płatny i to całkiem dobrze płatny,wydaje sie ze kondycja agencji jest lepiej niż dobra bo bryczki account managerów na pozimie nie widzianym w innych agencjach,nie napisze nic złego raczej same dobre strony widziałem w porównaniu do innych przygód stażowych w innych agencjach ta jest pozytywna

Antoni

Mogłabyś napisać coś więcej o swoim stażu? Jak długo trwał? Przyjmowani są tylko studenci, czy także absolwenci, żeby nabrać doświadczenia i nauczyć się zawodu? Piszesz, że dużo się nauczyłaś. Czy prócz projektów, nad którymi pracowałaś, uczestniczyłaś także w kursach i szkoleniach, jeśli pracodawca je oferował? Napisz, jeśli będziesz mieć informacje o aktualnych przyjęciach do firmy.

Ona

Jest ok

Pracuję w RITF od niedawna. Atmosfera świetna, zarobki uważam za dobre. Jeśli chodzi o nakład pracy uważam, że tak jak w każdej firmie dużo pracy jeszcze mniej czasu innym razem projekty wykonuję swoim tempem ponieważ czas realizacji jest wydłużony. Zespół jest zgrany i młody. Pracujemy dla topowych marek nie tylko w kraju ale i globalnie co osobiście sprawia mi dużą satysfakcję. Jeśli masz okazję pracować w RITF nie zmarnuj jej. Moim zdaniem to nie zakład pracy natomiast kuźnia, kuźnia wiedzy i rozwoju!

Paulina
@Anonim

Zarobki uważasz za dobre, to może powiesz coś konkretniej?

@Paulina

myślę, że zarobki między 4-5k netto na początek to dobra stawka.

Magdalena
@Anonim

No faktycznie nawet spoko. ;) A jako uzupełnienie jakieś premie lub benefity?

@Magdalena

prosimy o CV rekrutacja@ritf.eu ... benefity wynagrodzenia warunki to w indywidulanym trybie ::

Dominika
@RITF

A zdradza państwo jak wygląda proces rekrutacji? To rozmowa czy jakis bardziej zlożony proces?:)

@Dominika

cv > rozmowa > w przypadku stanowisk graficznych i programistycznych test umiejętności > w przypadku handlowych referencje od klientów zapraszamy

Firma Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji?

RITF

interesuje nas zaangażowanie w prace , często oferujemy prace dla młodych fajnych ludzi bez doświadczenia ...z radością po poligrafii ze szkoły przy Stawki

Czy Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

RITF

Tak zapraszamy, zatrudniamy sporo młodych ludzi, staramy się dopasować do grafików uczelni .

tak zapraszamy do nas :)

Zuzanna

Czy w Ritf Advnecie można liczyć na stabilne zatrudnienie? :) Po jakim czasie nowy pracownik dostaje umowę na stałe w firmie?

@Zuzanna

standardowo okres próbny to 3 miesiące>rotacja jest u nas dosyć mała ale czasem mamy rekrutacyjne pomyłki, zapraszam do aplikowania .RITF

Wiecie czy Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

RITF

Hej > nie preferujemy pracy zdalnej > tak długo jak pozwoli na to prawo będziemy pracować w standardowy sposób > ale oczywiście wszyscy ci których sytuacja COVID zmusza do pracy z domu otrzymują wszelkie narzędzia pracy do dyspozycji. Miłego dnia , RITF

JK

Pracowałem jako osoba zatrudniona dla realizacji konkretnych projektów z zakresu PR. Jedna bardzo ważna sprawa, płacą na czas i nie ściemniają. To w czasach wszech rynkowego oszustwa jest plusem niwelującym wszelkie minusy.

Czy w Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

.RITF

Są dni słoneczne są i pochmurne... Obowiązują u nas na pewno luźne ciuchy ale nie ma luźnego podejścia do klienta. Pracy bardzo dużo projekty bardzo wymagające ... to nie pomaga w byciu biurowym Big Lebowskim :)

Damian

Jestem grafikiem w RITF już prawie 3 lata. Atmosfera, komfort pracy, Szef, kontakt z pracownikami oraz całokształt na najwyższym poziomie, nic dodać nic ująć. Lokalizacja również na mega duży plus, szczególnie dla osób z Warszawy ponieważ mijasz się z korkami. Klienci z najwyższych szczebli, dużo pracy ale przy projektach które rozwijają oraz są na wysokim poziomie. Kwestie finansowe jak najbardziej w porządku i adekwatne do pracy którą się wykonuje dzięki czemu każdy z pracowników jest jak najbardziej zadowolony! Zainteresowanym polecam!

Klient.

Praca z Przemkiem Bronakowskim to naprawdę przyjemność. Cały zespół też zasługuje na słowa uznania. Ratują z opresji zawsze kiedy mamy problemy. W ramach wsparcia marketingowego polecamy wszystkim.

Pracuję w RITF już ponad 3 lata , dzięki czemu miałam okazję poznać firmę praktycznie od podstaw. Ludzie super , lokalizacja też zwłaszcza jeśli męczy kogoś klimat mordoru. Sporo pracy ale przy fajnych projektach i przede wszystkim konkretni klienci co przekłada się oczywiście na kwestie finansowe a to duży plus. Zainteresowanym polecam!

Marcel

Czy są aktualnie jakieś szanse na pracę w firmie? Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

@Marcel

Hej Marcel > szukamy grafików z rozwiniętym HTML> zapraszamy : rekrutacja@ritf.eu do zobaczenia :) .RITF

~Carolaine

Praca w Ritf dawała mi dużo satysfakcji i umożliwiła rozwój zawodowy. Ogólne niezła atmosfera, zespół współpracujący. Praca często stresująca i pod presją czasu (jak to w marketingu- klient nasz pan). Szef wymagający nawet bardzo wymagający. Z dłuższej perspektywy jednak oceniam, że to pozytywna cecha u pracodawcy, bo wymusza efektywną pracę. Wynagrodzenie uzależnione od wyników- to jest OK bo za dobrą pracę jest gwarantowana dobra płaca. Benefity w zależności od stanowiska: samochód, laptop, telefon służbowy, ubezpieczenie medyczne. No i bardzo ważne aby "wskoczyć na odpowiednie fale", bo oczywiście nie każdemu taki styl pracy odpowiada.

Dominika

Jestem w Ritf od miesiąca. Począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej przez on boarding i atmosferę w zespole wszystko na plus. Uczciwe i jasne zasady współpracy. Klienci agencji pozwalający realizować ciekawe projekty i nowe wyzwania. Praca w branży nie jest dziś taka oczywista, a ilość projektów i klientów świadczy tylko o dobrej kondycji Firmy. Osobiście polecam!

ALDO_ARM

Pracowałam w RITF przez 1 rok. Atmosfera w zespole bardzo przyjemna. Praca dla dużych brandów, dużo pracy ale to dobrze świadczy o kondycji firmy. Wynagrodzenie powyżej rynkowej. Ładne, czyste biuro w Jabłonnej tuz przy granicy z Warszawą - dobrze skomunikowane ze stolicą (autobusy ZTM). Polecam

Alek

Mialem nieprzyjemnosc być w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej. Postawa i atmosfera są bardzo nieprzyjemne. Sama rozmowa nieprofesjonalnie przeprowadzona. Firma się znajduje pod Warszawą. Powiedzieli, ze mogę u nich pracować jak na razie bez umowy, a tam zobaczymy. Czyżby nielegalnie?! Bo to się zgłasza do PIP! Argumentowali to tym, że mieli tez zle doswiadczenie z Ukraińcami! Czyżby nacjonalizm i dyskryminacja? To po co zapraszacie na rozmowę Ukraińca?! Tracąc mój czas na bezsensowną rozmowę?! Gdzie jeszcze muszę jechać pod Warszawę i jeszcze słuchać to, co nawet rozmowa rekrutacyjna się nie nazywa!Odradzam Wszystkim i ostrzegam współpracy z nimi!

@Alek

Szanowny Panie jest nam bardzo przykro iż poczuł się Pan niekomfortowo podczas spotkania. Jest nam oczywiście nam tez przykro ze stracił Pan swój cenny czas na kolejne nie udane spotkanie rekrutacyjne. Nie przypominam tez sobie bym Panu proponował jakiekolwiek poza formalne metody zatrudnienia nie mamy takich standardów. Życzę powodzenia w znalezieniu pracy bez karty pobytu i bez możliwości uzyskania formalnego pozwolenia na prace przez kolejne 6 miesięcy. Trudno też jest nam zweryfikować Pana umiejętności ,zatrudniając Pana i czekając iż za poł roku wróci Pan z Ukrainy i być może zacznie pracować a być może nie ... (mamy taki standard iz okres próbny to podstawa zatrudnienia - niestety prace przy poważanych projektach dla poważanych marek to coś bardziej wymagającego niż dorywcze prace w kawiarniach). Pozdrawiam Pana serdecznie, powodzenia raz jeszcze. Jakub Wlazło

Karol

Czy firma oferuje benefity dla pracowników ?

eva

Byłam na spotkaniu rekrutacyjnym,przebiegło profesjonalnie,mają kodeks etyczny bardzo przyjazny dla kobiet było to dla mnie duże zaskoczenie.Wrażenie rekrutacyjne profesjonalne co będzie potem czas pokaże.

Zostaw merytoryczną opinię o Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. - Jabłonna

• Jak się pracuje w Ritf Advnet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ritf Advnet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ritf Advnet Polska Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Marmurowa 43
    05-110 Jabłonna

Ritf Advnet Polska Sp. z o.o.