Opinie o Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza w Latchorzew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza w Latchorzew

Aktualne 2024 Nowy wpis

W ostatnim czasie dużo pozytywnych zmian. Bardzo dobra atmosfera w pracy, życzliwość. Polecam, jestem zadowolona oraz spokojna. Opieka i terapia na wysokim poziomie.

Teraźniejsza Nowy wpis

Atmosfera w pracy jest pozytywna. Pracodawca bardzo serdeczny i pomocny. Dobro dzieci zawsze jest na pierwszym miejscu. Wypłata zawsze na czas.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza?

Jawewłasnej Nowy wpis

Pracowawca jest w porządku. Dużo miejsca na własne pomysły, nikt nad Tobą nie stoi. Można zrobić dużo dla dzieci.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Fajna atmosfera, część kadry pracuje od ponad 10 lat, pracuje się przyjemnie i bardzo spokojnie, dzieci są traktowane bardzo podmiotowo, dla osób z Woli lub Bemowa dobry dojazd

Czy rozmowa rekrutacyjna w Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza odbywa się również w języku angielskim?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza?

Nauczycielka

To zależy czy jest kasa. Nauczycielki dostają na konto całość. Pomoce nieraz w ratach

Agawa

Pracowałem tam jako asystentką nauczyciela. Na rozmowie uzgodniłam z Panią D. że od wrzesnia dostanę podwyżkę. Niestety Pani D. się wycofała z podwyżki i nie chcąc tracić pieniędzy na zatrudnienie Pani do sprzątania zaczęła wykorzystywać swoje pracownice( wszystkie zatrudnione jako asystentki) do slrzątania całego przedszkola,oczywiście nie było dodatku z sprzątanie. One to nazywały dezynfekcją???? Pani N. wiecznie niezadowolona i wyładowująca swoje frustracje na pracownikach. Jak się upominałam o swoje,i nie chciałam sprzątać,bo to nie należało do moich obowiązków, to wręczył mi wypowiedzenie. Tak właśnie postępują z ludźmi. Atmosfera nie do zniesienia. Jakaś patologia.

Julita

Ogólnie to dobry pracodawca. Szkoda, że nie wszystkich pracowników można tak ocenić.

Rodzicielka
@Julita

Jaka płaca taka praca????

Czy dyżury międzyświąteczne w Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza obstawiają najmłodszymi stażem?

Nauczycielka

Nie masz rodziny i dzieci to licz się z tym że na cb wypadnie.

Nauczycielka

Zależy wszystko jako kto pracujesz. Jeżeli znajdzie się ktoś chętny na twoje miejsce po co dawać stała umowę. Zresztą zmarnowany czas. Generalnie zero szacunku do pracownika. Uciekaj????

Szymon
@Nauczycielka

Pracownik, który pracuje już dłuższy czas w tym przedszkolu, również nie ma co liczyć na otrzymanie stałej umowy? Dobrze, że poruszyłaś tę kwestię, ponieważ chciałbym się dowiedzieć, jak to w rzeczywistości wygląda.

@Szymon

Chyba nikogo nie przyjmują do pracy bo coraz mniej dzieci. Zero premii i podwyżek. Żadnego socjalu. Oszczędności na wszystkim.

Pracoholiczka

Ja też nie polecam. Nie dba się o pracownika bo i po co. A wiadomo jaka motywacja taka praca. Oszczędności na wszystkim. Nie polecam

Odeszlam bo

Uwaga. Marne zarobki wyplacane w ratach. Atmosfera przekłada się na pracę. Frustracja i ogólne niezadowolenie. Parę lat temu było lepiej. Podwyżek zero, pracy coraz więcej . Nie polecam.

mara

popieram bardzo nieciekawa sytuacja kadrowa duża rotacja nauczycieli i terapeutów brak dokładnych wskazówek do pracy !! każdy robi sam to co uważa a potem jest żżżżżżżżle nie ma rad pedagogicznych i jakichkolwiek wskazówek do pracy . w ciągu 3 lat pracy przewinęło się tam co najmniej 7 osób z personelu pedagogicznego !!! najlepsze nauczycielki nie przetrwały 2 lat albo i mniej bo najważniejsze jest dla właścicielek trzymanie buzi na kłódkę a nie wymaganie pracy pedagogicznej i konstruktywnych rozmów zwłaszcza z rodzicami .

kuna

bardzo niezdrowa atmosfera wśród pracowników wyczuwalna przez rodziców i dzieci. Wysoki "przemiał" kadrowy , co chwilę się zmieniają nauczycielki. Nie ma ciągłości działań , ani jasnych norm i brak przestrzegania przepisów prawa pracy . Personel zestresowany i w związku z tym mało produktywny. Brak jakiegokolwiek nadzoru pedagogicznego,natomiast nadmierna dbałość o "pierdoły"

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza - Latchorzew

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza?

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza