Opinie o Frandsen Shipping Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Frandsen Shipping Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frandsen Shipping Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frandsen Shipping Sp. z o.o. w Gdynia

Arkadiusz Nowy wpis

Firma nie płaci za transporty. Faktura 1600€ przeterminowana 2 miesiące. Radzę uważać!

Czy w Frandsen Shipping Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Marek Altmann Nowy wpis

Z firmą Frandsen ściągałem kontener z Chin. Na każdym etapie byłem obsłużony bardzo profesjonalnie. Wszystko zajęło minimum czasu. Wszelkie formalności zostały dopięte z pomocą pana Adama i pana Zydrunasa (dobrze mówi po polsku). Cena bardzo konkurencyjna. Polecam!

Dzien dobry. Muszę zapytać w sprawie zatrudnienia w Frandsen Shipping Sp. z o.o.. Czy istnieje szansa podjąć pracę na 3/4 etatu? Czy rekrutacja składa się z kilku etapów? Podziękowania za wskazówki.

Mariusz Nowy wpis

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie internetowej - www.frandsenshipping.dk

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Frandsen Shipping Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Małgorzata

Firma super, dobry kontakt, pan Robert bardzo miły, pomocny i zna się na pracy. Przelew dostaliśmy na czas. Napewno będziemy kontynuować współpracę

Andrzej Kszaklewski

Spuźnienie z fakturom 4 dni... reszta ok, bez fajerwerków, jak wszędzie

Mirek

Jechałem dla nich ostatnio. Kontakt ok, kasa na czas ale stawki mogłyby być trochę lepsze...

Mariusz Komasa

Odszedłem ze względów osobistych, potrzebowałem czegoś nowego w swoim życiu. Sama praca nie była zła. Pensja na czas plus premie grupowe. Atmosfera też ok. Im zależy bardziej na rodzinnej atmosferze bardziej niż na korpo. Stąd też te wyjazdy integracyjne do Horsholm na farme do Frandsenów. Zamysł fajny ale ja osobiście ich nie lubiłem bo były nudne jako że duńczycy to porządny ale specyficzny naród. Ogólnie polecam. nie znajduję u nich typowych minusów, co najwyżej kwestie subiektywne.

Zostaw merytoryczną opinię o Frandsen Shipping Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Frandsen Shipping Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frandsen Shipping Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Frandsen Shipping Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Zwycięstwa 241
    81-521 Gdynia

Frandsen Shipping Sp. z o.o.