Opinie o Wiśniewscy Nieruchomości Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wiśniewscy Nieruchomości Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wiśniewscy Nieruchomości Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiśniewscy Nieruchomości Sp. z o.o. w Elbląg

Znawca tematu od paru dekad..

Zobaczyłem ofertę w jednym z Portali. Pierwsze najprostsze słowa jakie znam ,i każdy 7 latek już powinien wiedzieć to: - nie z przymiotnikami piszemy razem! A grzechem " pierworodnym " ,że tak użyję porównania biblijnego ,wręcz podstawą , jeśli się prowadzi działalność -choćby oczyszczania szamb ,trzeba mieć fachową wiedzę. A przecież pisanie ,różnego rodzaju pism ,TYM BARDZIEJ W KWESTII NIERUCHOMOŚCI! Zatem przecinek ,może stanowić problem na skalę o niewyobrażalnych konsekwencjach. Pani Zając ,nie jestem może Wilkiem ,ale patrzę na Panią -wilkiem ,widząc młoda osobę ,która chyba posiada papier ukończenia szkoły ,choćby podstawowej!? To jest ALFABET! I nie Morse'a! Na litość mego Pana ,przecież odkąd są komputery ,a w Polsce sieć i instalacja internetowa ,to jasne jest , że na każdym i w każdym możliwym miejscu w sieci ,są podkreślane błędy na czerwono??! 2-latkowie już to wiedzą! Jak mam ocenić Panią ,skoro w treści ogłoszenie jest napisane że ów -nieruchomość jest w miejscowości Dworek. W tytule ogłoszenia Perklice ,Mikołajki Pomorskie powiat sztumski ..czyli zrobiła Pani swoisty Trójkąt -Pomorski. Każda z tych miejsc ,jest inną miejscowością ( wsią ). Świadczy to o braku podstawowej wiedzy ,na temat zajmowania się szeroko -pojętej branży nieruchomości -delikatnie rzecz sugerując ,praca na kasie w Biedronce to przy tym co Pani nasmarowała byłaby -zrobieniem doktoratu! Reasumując ,czytając opinie z Googla ,dowiedziałem się że Biuro nieruchomości WIŚNIEWSCY NIERUCHOMOŚCI -używanie wielkich liter w nazwie ,to najniższa z możliwych form , istniejących w tejże branży ,świadczy o prawdopodobieństwie (usunięte przez administratora) ( wiem co piszę! ). Pomijając wszelkie inne wątki ,to brak rzetelności ,tym bardziej wiedzy merytorycznej na tematy -podstawowe , takie jak choćby nazwa firmy ,sugeruje brak profesjonalizmu ,delikatnie rzecz ujmując ,kładąc nacisk na ujmowanie , nie dodawanie -liczb po wykonywaniu " usług " ,które świadczą właściciele i pracownicy tejże działalności gospodarczej. Gdzie po pierwsze primo ,trzeba mieć choćby Licencję -nie kupioną ( bo niestety ,od dawna nie jest obowiązkowa ). Co natomiast złego w tymże jest ..a raczej było ,że tzw. Licencje drogą nabywania , było po prostu zbijaniem fortun ,w ówczesnych minionych! Ale co mnie zdziwiło ,to fakt iż w opiniach na Google ,było napisane jako że wy -nazwa Metrohouse .. tak więc -zrozumiałem od razu ,skąd te totalne (usunięte przez administratora) w zajmowaniu się tak ,wydawałoby się ,wysokowyspecjalizowaną dziedziną jaką jest profesjonalna obsługa w dziale nieruchomości. W moim jednym z największych miast ,ci (usunięte przez administratora) ( mam na to gdzieś jeszcze dowody ,sprzed nastu lat! ). Jak wasi klienci piszą na Google w opiniach o waszej siedzibie ,to dzwonienie na siłę ,do osoby która ma wpisane w treści swojego ogłoszenia " bez biur i pośredników ". A to już jest przestępstwo -nękanie ,zbieranie danych w postaci Peselu ,absolutnie niezgodne jest z prawem! Pesel ,dopiero podczas zawierania transakcji i TYLKO u Notariusza! Summa -summarum ,zamarłem i od razu już wiedziałem ,mocno zdziwiony i oszołomiony ,faktem traktowania ludzi , w taki sposób ,gdzie w chodzi w rachubę najważniejsza w życiu każdego człowieka , lub jedna z trzech najważniejszych kwestii ,zakup -nieruchomości. Jeśli już tak się dzieje w tej branży ,to upadek cywilizacji ,zgodnie z tym co widać za oknem całego świata , niebawem się zaczną dziać rzeczy ,o których nie śniło się nawet ..w Świecie wg. Kiepskich!

Zostaw merytoryczną opinię o Wiśniewscy Nieruchomości Sp. z o.o. - Elbląg

Wiśniewscy Nieruchomości Sp. z o.o.
  • Rzeźnicka 14-15 lok. D
    82-300 Elbląg

Wiśniewscy Nieruchomości Sp. z o.o.