Opinie o Aurora Logistics Sp. z o.o. w Konotopa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Aurora Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aurora Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aurora Logistics Sp. z o.o. w Konotopa

Gal112233 Nowy wpis

Praca, taka sama jak na każdym magazynie. Zbieranie przedmiotów i wysyłka. Osobiście nie narzekam- nie ma na co. Kierownictwo mile, pomocne. Szkolenie odbywa się przed każdym procesem, normy wcale nie są wyśrubowane.

Jacek Nowy wpis

Praca na tym magazynie jest DZIWNA, a elita mówiąc o szlachta czyli kierownicy zmianowi są jak nietykalni zwalniają bo im się nie podoba spojrzenie czy twarz albo dziewczyna niechcą się umówić na(usunięte przez administratora) Ci normalni kierownicy którzy byli otwarci na sugestie pracowników z agencji zostali zwolnieni . Kierownictwo którzy na ten czas zostało (usunięte przez administratora) i poniża pracowników za pochlebne opnie i poklepywanie po ramieniu przez chińczyków. Liderzy czy kierownicy zwał jak zwał są zwykłymi (usunięte przez administratora) mają u chińczyków duże wsparcie, nawet jak Lider przychodzi wczorajsi lub nac.... stając obok można samemu się uzależnić. Mam na myśl piszę tu o polakach bo Ukraina jest spoko ale polski lider to masakra nie-dość że poniża to jeszcze cały czas z telefonem i rozmowy z dziewczyną (tekst nie przeszkadzaj mii bo rozmawiam z moją dziewczyną ) Tak jeżeli ktoś chcę pracować to proszę bardzo ja nie polecam szczególnie grubego z Oławy i chudego wysokiego para doskonała aby opuścić tą firmę co zrobisz to twoja decyzja............ Pa

Pracownik Nowy wpis

Praca Wrocław- praca z Chińczykami. Ogólnie bardzo mocno koloryzują na rozmowie o prace a po jakimś czasie okazuje się to kłamstwem od którego umywają ręce. Nie da się nic normalnie załatwić, firma prowadzi politykę zrzucania winy na kogoś innego i tak w kółko… Zarobki są Ok ale nie jest to firma w której przerobisz 5 lat. No chyba ze lubisz kłamstwa i jakieś dziwne wygibasy typu zmiana grafiku na dzień przed bez poinformowania nikogo

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Aurora Logistics Sp. z o.o. na stanowisko Trener?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Aurora Logistics Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystent / Asystentka ds. Finansowania? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o przedsiębiorstwie Aurora Logistics Sp. z o.o. w mieście Konotopa.

Robol

Bo firma jest tylko tam zarejestrowana. Właścicielem są chińczyki z Czech i Słowacji. Nie polecam z całego serduszka. Pracuje we Wrocławiu/Magnicach/Pietrzykowicach

Robol

Nie polecam pracy u tych Chińczyków. Mają za nic człowieka a normy wyśrubowane. Nie mają w ogóle pojęcia co robią i magazyn w pietrzykowicach dopiero raczkuje.. Codziennie wymyślają jakieś nowe pierdoły tylko po to żeby następnego dnia zrobić to samo bo ich pomysły się nie sprawdzają.

W Pietrzykowice Aurora Logistics Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Instruktor. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

ewe

Ktoś może powiedzieć Jakie są godziny pracy w administracji?

Ethan
@ewe

Moja koleżanka pracuje w tym dziale i powiedziała, że pracuje tam 9-17,30 5 dni

Zostaw merytoryczną opinię o Aurora Logistics Sp. z o.o. - Konotopa

• Jak się pracuje w Aurora Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aurora Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aurora Logistics Sp. z o.o.?

Aurora Logistics Sp. z o.o.