QualitySite

Opinie o QualitySite

User

Pierwsze badanie okey - drugie trudniejsze, ale motywacja do świat jest. Pozdrawiam zespół

Magda

weryfikacja pozytywna - bardzo mnie to cieszy szybka komunikacja i expresowe feedback współpracę polecam

Z

wszystko ok

@Z

Czy warto aplikować na ofertę pracy tego pracodawcy , czy to nie jest wyłudzanie danych osobowych?

Z
@Monika

dane wpisywałem na stronę banku nie stronę firmy

Agnieszka

Polecam serdecznie! Dopieszczenie na każdym etapie badania.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Qualitysite.pl? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
x

musiałem włożyc trochę wysiłku intelektualnego ale ogólnie spoko

MagdaMb

A co z opłatami za prowadzenie konta jeśli wypowiedzenie umowy trwa 30 dni?

Praca trochę bardziej skomplikowana niż przypuszczałam, jest jednak pomoc ze strony rekruterów, za co dziękuję :)

BadamyTo
@Kasia

Bardzo pomocni Ci rekruterzy :) pomogą z każda przeszkoda w założeniu kont bankowych, a przecież nie musza, jacy oni kochani :) brak wynagrodzeń to przecież nie ich wina, trzeba teraz uważać i liczyć na siebie

@BadamyTo

Możesz coś więcej napisać? Aktualnie jestem po zakończeniu badania i kontakt z rekruterem umarł.

MM

może nie jakieś wielki zastrzyk gotówki ale zawsze coś dodatkowego.

XYZ
@MM

przyda się na prezenty na święta ;P

Zadowolony

Firma posiada bardzo uprzejmy HR :)

Agniecha

Firma rzetelna, dobra jakość. Mili i pomocni rekruterzy.

Miły Pan
@Agniecha

Gdyby na każdej infolinii byli tak mili ludzie, świat byłby piękniejszy.

Na początku się obawiałam, że może być to skam, jednakże zweryfikowałam firmę, porozmawiałam ze znajomą która też pracowała dla Qualitysite i ostatecznie jestem bardzo zadowolona

Kacper
@Anna

z czego jesteś najbardziej zadowolona?

@Kacper

z możliwości wykonywania badania w dowolnej porze dnia

TK

Pozostawiam pozytywną opinie, badanie przebiegło pomyślne. Po jakim czasie wydawany jest certyfikat?

@TK

należy poczekać na weryfikacje a potem już można dopytać bezpośrednio swojej osoby rozliczajacej

JaJ

Nie jestem zadowolony z tego ze nie może wykonywać takich prac będąc za granica, ostatnie tygodnie byłem w rozjazdach to ułatwiłoby mi pracę. Badanie oceniam na dość łatwe w wykonaniu, czekam na kolejne zlecenia.

Zenek

Ciekawy i inny sposób zarobku, zdalnie i dodatkowo. Na plus

Bożenka

Teraz na aktualnie długie wieczory z herbatka, jak najbardziej, polecam badanie ;)

Badanie wykonałem podczas podróży. Wykorzystałem czas oraz zarobiłem pieniądze :)

@Marek

Miałam podobnie - wracałam ze studiów do rodziców i wpadło parę stówek :D

Magdalena
@Marek

Czy wykonywałeś tą pracą w podróży na terenie naszego kraju czy podróżując za granicą?

@Magdalena

podczas podróży po Polsce

Bożenka

Szczerze zakończyłam już jedno badanie, wykonuje następne. Praca nie wymagająca dużo, jest idealną odskocznia dorobienia.

Ada

Bardzo szczegółowo napisana instrukcja wykonania badania

polecam badania jako dodatkowy zarobek i nie tylko bo każdy inaczej na to patrzy wykonałam je z polecenia mojej bliskiej osoby i ja zyskałam i też ona, więc pozdrawiam zespół i dzięki za współpracę

Larry
@Anna

Jak długo zajęło Ci badanie?

@Larry

Całość jakieś 2 godziny. W sumie to dokładnie nie liczyłam, ale od rozpoczęcia do zakończenia to się to rozciągało na przestrzeni tygodnia.

Kama
@Larry

mi badanie zajęło 3,5h więc dłużej, ale wypełniając ankiety mocno się przyłożyłam więc też wyczerpałam chyba temat.

M
@Larry

Pierwsze badanie robiłam rozkładając je na czynniki pierwsze, bo tu praca tu dom tu dzieci. Ale można manewrować czasem bardzo elastycznie. Myślę ze zamknęłam prace w ciągu 2-3 godzin, ale nie da się tego odczuć.

Moniczka

Fajnie, że firma daje możliwość dorobienia łatwych dodatkowych pieniędzy, aby człowiek coś porobił, a nie tylko praca i dom.

Zostaw merytoryczną opinię o QualitySite - Wrocław

• Jak się pracuje w QualitySite?

Zobacz opinie na temat firmy QualitySite tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QualitySite?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 163 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QualitySite?

Kandydaci do pracy w QualitySite napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QualitySite