Opinie o Regium Human Resources Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Regium Human Resources Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Regium Human Resources Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regium Human Resources Sp. z o.o. w Katowice

Mirosław Strzelczuk

Zgodnie z obietnicą, po pierwszej wypłacie zostawiam opinię. Pracuję na wywrotce, okolic stuttgartu. Wszystko łącznie z kwotą wypłaty zgodne z ofertą, mała rodzina firma a szef płaci nawet dodatek inflacyjny. Gdyby ktoś szukał spokojnej roboty na międzynarodówkę to polecam, ponad 3000 można spokojnie zgarnąć z każdą sobotą wolną mimo pracy w systemie ;)

Remik
@Mirosław Strzelczuk

A ja też polecę tą samą firmę co mirek, pojechałem dwa tygodnie po nim i jest porządnie. Diety co tydzień do łapy, a nie trzeba czekać do wypłaty jak w innych firmach

Damian Pyrkała

Zostałem zatrudniony przez firmę Regium w na BDF w Poczdamie. To, co mogę wyróżnić w rozmowie, to na pewno dokładnie określone warunki, które faktycznie zastałem na miejscu. W przeciwieństwie do moich poprzednich doświadczeń, wszystko na miejscu było dokładnie takie, jak zostało mi przedstawione na etapie rozmów. Mimo, że jestem osobą skrupulatną, która o wszystko dopytuje 10 razy, zawsze dostawałem od firmy odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Myślę, że można liczyć na nich na każdym etapie, a to chyba najważniejsze, że firma o tobie nie zapomina 5 minut po zatrudnieniu. Polecam współpracę z Regium osobom, które planują wyjazd do Niemiec, zwłaszcza tym bez doświadczenia - nie trafiłem wcześniej na firmę, która lepiej przeprowadzi przez ten proces.

Dzięki za info, to zadzwonię i spróbuję

Adam Świrad

Polecam. Wszystko tak jak w ofercie. Praca znaleziona bardzo szybko, firma wydaję się w porządku, kierowcy z którymi rozmawiałem na miejscu mówią, że płacą jak należy

Bartelo Nowy wpis

Bardzo polecam, okazało się, że mam dodatek paliwowy którego nie mają Ci którzy zatrudniali się bez agencji, polecam wszystko się zgadza

Adrianek Nowy wpis

Jakieś opinie o ich ofercie 2/1 koło Chemnitz ? Bo fajna kasa i kusi, agencje ma dobre opinię, ale może ktoś się o tej ofercie wypowie

Patryk Wodniczak Nowy wpis
@Adrianek

Ja wczoraj zacząłem, ogólnie jak narazie wszystko git. Samochód w porządku, a chłopaki na placu mówią, że się kasa zgadza. O pracy ciężko mi jeszcze coś powiedzieć, więc najwyżej wrócę tu za tydzień i napiszę co myślę, ale firma robi dobre wrażenie

Mirosław Strzelczuk

Remik Nowy wpis
@Mirosław Strzelczuk

Tadzio

Polecam ich ofertę koło Chemnitz, zarabiam tak jak wcześniej w dortmundzie a mam 500km bliżej do domu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Regium Human Resources Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca C+E w Niemczech, wywrotka, trasy dalekobieżne,? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services

A bez doświadczenia na BDF też tam biorą ? Bo szukam czegoś na przyuczenie

@MiroTir

Tak , szkolą się normalnie chłopaki na placu

Dzięki za info, to zadzwonię i spróbuję

Mario

Firma w porządku, mają dobre oferty pracy dla kierowców, mam trochę doświadczenia z różnymi pracodawcami i agencjami i Regium jest jedną z lepszych.

Darotrans

Pojechałem przez nich do pracy w Lipsku. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, miało być 3400€ + diety i tyle jest, choć na początku w to nie wierzyłem. Co prawda trochę długie szkolenie, bo ogarnąć idzie wszystko szybko, ale nie jest to jakiś duży problem. Także jak ktoś szuka czegoś za dobrą kasę przy granicy, to polecam tą ofertę :)

Nico
@Darotrans

A orientujesz się czy jest jeszcze miejsce ? bo czekam, aż oddzwonią a za taką kasę w lipsku, to chętnie wyjadę

Darotrans
@Nico

Z tego co wiem to są wolne miejsca

Sławomir Winiarski

Kiedyś był cięższy kontakt, ale od kiedy rozszerzyli infolinię to jest idealnie. Wyjechałem z nimi już drugi raz, i drugi raz jest jak należy. Nie rozwodząc się, to po prostu solidna firma.

Dawida Żurawski

Praca oraz pieniądze takie jak były przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej

Daniel Komór

Wyjechałem do pracy w Munster. Wszystko tak jak przedstawił pan z regium. Podczas pracy sami dzwonią z regium i pytają jak się pracuje, czy wszystko ok. Zadowolony polecam

Eugieniusz Z

Złapałem się ostatnio przez nich na stałą linę. Robię 300km dziennie, wożę expressy do kawy. Świetna oferta jak ktoś jak ja szuka spokojnej pracy, żeby sobie parę ostatnich lat do emerytury przepracować

Artur Białek

Polecam, nie zawiodłem się mimo że miałem obawy z uwagi na to że przez agencje to tak średnio. A tu akurat wszystko tak jak ustalałem, dziękuje i miłego dnia.

Konrad Dymerski

Fajna robota w kassel na cysternie chemicznej . Na umowie tyle co w reklamie plus dużo dodatków, jak ktoś jak ja zrobił ADR i czegoś szuka to polecam, niczego za podobną stawkę z przyuczeniem nie widziałem

Przemek Wywiał

Mimo trudnej sytuacji w transporcie firma dość szybko znalazła mi wolny wakat w firmie pod Lipskiem. Jestem właśnie po pierwszej wypłacie i pierwszy raz od dawna wszystko się u mnie zgadzało, a z innymi firmami pośredniczącymi bywało to różnie. Bałem się , że to będzie kolejny dziad trans do których teraz agencje wysyłają na potęgę, a tu miłe zaskoczenie. Polecam i dzięki

Adamo

Zostawiam tą opinię, bo może komuś się przyda jak będzie szukał pracy bez doświadczenia. Polecam ofertę tej firmy w Berlinie, poszedłem od razu po zdaniu kursu. Wszystko na miejscu tak jak dogadałem z Panem Markiem, samochód przypisany do mnie, praca według tacho i bardzo fajny kierowca który przyuczał , bez ciśnienia jak czegoś od razu nie złapiesz tylko normlany gość

Hungry

Omijać tą agencję z daleka ... wpakują cię w taki gnój , że będzie problem z tego wyjść... obiecają ci wszystko czego sobie zamarzysz ... a jak pojedziesz do roboty to okaże się zupełnie coś innego... Konrad ,Marek i Magdalena (usunięte przez administratora)UWAGA!!! (usunięte przez administratora)

Dorian Kubicki

Opinię zostawiam ponieważ pośrednik mocno pomógł mi załatwić bieżącą sprawę z pracodawcą. Firma po trzech miesiącach pracy naciskała, żebym przesiał się na inny zestaw, jeden telefon do Pana Marka i sprawa załatwiona. Rzadko piszę opinie, ale zdecydowanie zasłużona

Sebastian Cieślak

Firma w Kassel, pracuję na cysternie . Spoko robota, stała linia i bez większego ciśnienia. Dyspo też spoko, nie to co Ci narwancy w niektórych firmach. W znalezieniu pracy pomogła mnie firma rekrutacyjna Regium. Polecam

Tomasz

Załtwili mi prace obok dortmundu, na umowie wszystko się zgadzało, nowiutki ciągnik. Wypłata na czas . Polecam!

Lucjan Gdybała

Pośrednika polecam, obsługiwał mnie Pan Marek. Najpierw miałem jechać do Kassel, ale zadzwonili mi, że są tam jakieś problemy z firmą i od razu nawinęli mi coś innego. Robię w Munster, międzynarodówka, bez nocek. Firma klasa samochody dobre, fajny dyspo a jak pogadałem z polakami na miejscu to usłyszałem że i kasa się zawsze zgadza

Zostaw merytoryczną opinię o Regium Human Resources Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Regium Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Regium Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regium Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 40 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Regium Human Resources Sp. z o.o.

Regium Human Resources Sp. z o.o.