Opinie o PROF-MET-KOL Sp. z o.o. w Słupno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PROF-MET-KOL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PROF-MET-KOL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROF-MET-KOL Sp. z o.o. w Słupno

Konon Krzysztof Nowy wpis

Nie polecam tej firmy ze względu na kolesiostwo, zle traktowanie pracowników. Oraz nie pozdrawiam kierownika z Gdyni który już dawno temu powinien zostać wylany ale ze względu na lizanie tyłka szefowi dalej trzyma swoje stanowisko.

DarkMesiash Nowy wpis
@Konon Krzysztof

Niestety ale również nie mogę polecić nikomu tego Pracodawcy. Chodzi o odział W GDYNI!!!!!! gdyby kiedyś ktoś chciał podjąć w nim pracę odradzam. Dużo by mówić. A więc niestety ale nigdy nie dostaniesz 100%premi bo jak to Pan dyrektor stwierdził firma nigdy nie wypłaca 100%. Praca od 6-7 do 16 bardzo rzadko na 8.Wiec przychodzisz na nadgodziny liczysz Sobie dodatkowe zarobione pieniądze a tu Kierownik Kamilek odcina Ci 400 500 zł z premi pod pretekstem zaangażowania więc przychodzisz za darmo. Nie wolno Ci palić przez 9,10 h tylko na 1 przerwie bo zabiera z premi i zaraz stoi obok z pytaniem Czemu Ty palisz Naśmiewa się z pracowników przy innych z Twojego wyglądu sam uważa się za koksa bo kilka razy był na siłowni (co to ma być) Ach i jeśli się zwalniasz nie dostajesz premi gola podstawa która jest śmieszna. Ten Pan wypłaca premie także nie pozdrawiam tego Pana. Do tego ego tego człowieka wybite ponad horyzonty. Oczywiście dyrektor trzyma nad wysztkim rękę. Jak wychodzi z biura chociaż nie miałbyś nic do roboty masz tańczyć bo jak zobaczy że stoisz to pewnie premia w dół. Kierownik jeśli mu odpowiesz nie tak jakby chciał lzaraz biegnie do dyrektora z płaczem, autentyk. Jak duże dziecko. Praca do tego w nagannych warunkach nie lekka Dużo dźwigania, Na magazynie temp. Taka jak na dworze a nawet niższa, zima - 10 bo nie grzane a brama otwarta non stop. Ktoś powie ze PIP nic nie znalazł. Chyba nie trzeba tłumaczyć jak to działa. Pracownicy są w porządku pośmiejesz się po żartujesz pogadasz z nimi i popracujesz ale atmosferę psują Ci właśnie dwaj Panowie. (usunięte przez administratora) nie tylko magazynierów na pieniądzach ale rowniez kierowców. Nie wiem jak biuro. Przygotuj się ze jako kierowca nowo zatrudniony masz robić na magazynie a jeśli powiesz ze nie Już nie pracujesz. Niestety ale taki tam panuje klimat Także Panie kierowniku nie życzę Ci najlepiej tkwij w tym Swoim świecie dalej, właz w d..e dyrektorowi a będziesz miał BTW organizacja pracy klęka już i prosi o łaskę. Magazyn jest mały towaru za dużo żeby zrobić niektóre zamówienie musisz wyciągać wszystkie palety co trochę zajmuje a za chwilę telefon co tak długo On by to zrobił szybciej Także pokaz chłopaka jak się o robi Chyba wszystko.

Ewa Nowy wpis

@Pracodawca Dzień dobry, słyszałam dużo dobrego na temat firmy. Czy macie Państwo teraz przyjęcia do pracy? Chodzi mi o stanowisko biurowe.

Co wiecie odnośnie firmy PROF-MET-KOL Sp. z o.o. w miejscowości Słupno? Niektórzy na pewno są zainteresowani pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o PROF-MET-KOL Sp. z o.o. - Słupno

• Jak się pracuje w PROF-MET-KOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PROF-MET-KOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PROF-MET-KOL Sp. z o.o.