Opinie o Ace Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ace Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ace Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ace Polska Sp. z o.o. w Poznań

Marek Kandydat

Czy coś wiadomo czy firma nadal będzie rekrutować na ten rok? Byłem na wszystkich rozmowach i dostałem pozytywny feedback, jednak mają jakieś opóźnienie w projektach i nie mogą mi zaoferować pracy na dziś dzień:(

Bean
@Marek Kandydat

Zamiast dopytywać się o rekrutacje to lepiej poszukaj innej firmy. Toksyczna atmosfera w biurze, podział na lepszych (osoby, które wróciły z Holandii) i gorszych.. Do tego inżynier projektu, który jest nieobecny, zajęty ciągle czymś innym niż projekty. Projekty to ciągle klepanie prostych dokumentów i małe zmiany w modelach. Niczego się tutaj nie nauczysz ani nic nie osiągniesz.

Marek Kandydat
@Bean

To bardzo dziwne. Po rozmowie w siedzibie firmy zostawiono mnie w biurze z samymi konstruktorami, żebym mógł z nimi porozmawiać o pracy itd. Jeden z nich nie pamiętam już imienia zaprezentował mi swój projekt nad którym pracował a cała reszta zachwalała firme. Mówili, że jest mega zgrany zespół i spotykają się poza pracą. Dla mnie akurat najważniejsze jest wykorzystanie angielskiego a mało jest firm w Poznaniu gdzie kładą na to taki nacisk.

Mc Kane
@Bean

Panie Fasolka, skoro uważasz, że w tej firmie jest tak źle, to dlaczego tam jeszcze pracujesz? Czyżby obawa o zastój w projektach i młodszą konkurencją, która wykona pracę lepiej i bez marudzenia?

Kariera czeka Nowy wpis
@Marek Kandydat

Cieszę się, że masz pozytywny feedback. Obecnie są otwarte miejsca, więc zachęcam do ponownej aplikacji. Czy mógłbyś ją przesłać ?

Ferrero Roher Nowy wpis
@Kariera czeka

Ja również zachęcam do aplikacji. Nie ma w okolicy bardziej rozwojowego miejsca do pracy dla młodych inżynierów mechaników niż ACE Polska. Zresztą wystarczy przeczytać opinie jednego z bardziej doświadczonych pracowników polskiego oddziału o tym wspaniałym miejscu. " Przepalam czas w obecnej pracy, nie zdobywajac doswiadczenia ani umiejetnosci bo poprawiam dokumentacje po zachodnich kolegach (jak cale biuro tutaj), a okoliczne oferty prac dla konstruktorow to januszexy, z ktorych koledzy i kolezanki trafili do tego biura xD Od kilku miesiecy szukaja sobie szczescia gdzie indziej jako konstruktor ale... Nic za bardzo nie ma i tak morale szuraja sobie 5cm ponizej (usunięte przez administratora)w moim biurze. "

Ivo Nowy wpis
@Marek Kandydat

Brałem udział w rekrutacji dla firemki Arkej, która jest połączona z Acem. Dziwaczna rekrutacja, która nie wiadomo do czego miala prowadzić - i ostatecznie do niczego nie doprowadziła. Bardzo rzucał się w oczy brak konsekwencji i niesamowite motanie się rekruterow. Bardzo pierdołowaci panowie. Ostatecznie otrzymałem informacje o pozytywnym wyniku rekrutacji, jednakże nie zostałem zatrudniony, gdyż panowie nie mogli zagwarantować mi pracy z powodu wstrzymania projektu. Obiecano mi wznowienie rozmów w późniejszym czasie. Oczywiscie, nikt się wiecej nie odezwał :) Widzę, że to modus operandi tych ludzi. Uważajcie, komu wysyłacie swoje CV. Dbajcie o swoje dane osobowe. Na pohybel cwaniakom.

Starszy Inżynier Nowy wpis

Dajcie spokój, te wszystkie komentarze to głosy naszej konkurencji. Niestety, to miejsce zaczęło już służyć do biznesowej rywalizacji. Zainteresowani i tak przyjdą na rozmowę i dowiedzą się od pracowników z pierwszej ręki jak się pracuje.

Team player

Wypowiadam się jako członek zespołu pracującego w polskim oddziale firmy. Nasza jednostka powstała dzięki doświadczeniu, ambicji i ciężkiej pracy. Nasz wkład w rozwój firmy został doceniony proporcjonalnie, co przejawiało się między innymi w awansach. O co c'mon, jasne jest, że nie ma skrótów do osiągnięcia sukcesu i rozbudowy polskiego oddziału w zaledwie dwóch latach. Chce podkreślić, że oceniane jest również zachowanie pracownika zarówno w pracy, jak i poza nią, ponieważ dbanie o dobry wizerunek firmy stanowi integralną część naszych obowiązków zawodowych. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że niektórzy pracownicy mają możliwość korzystania z większej ilości dni urlopowych lub pracują zdalnie (Home-Office), co pozwala im lepiej zrównoważyć życie prywatne i zawodowe. To godne pochwały, że firma uwzględnia potrzeby pracowników w tym zakresie. Ponadto, organizowane są systematyczne szkolenia i programy językowe, które pomagają nam poszerzać nasze umiejętności i zdobywać nowe kompetencje. Z każdym można porozmawiać i uzyskać wsparcie w przypadku pytań, wątpliwości czy też w kwestiach związanych z rozwojem i awansami. Zachęcam do kontaktu ze mną, jestem dostępny i chętny do udzielenia pomocy.

@Team player

Nasza jednostka powstała ze względu na kilkukrotnie niższe place niż w Holandii. O jakim doświadczeniu tutaj mowa? Żeby wypełniać dokumenty i zmieniać modele 3D nie potrzeba nawet studiów. To wspominanie o dodatkowych przywilejach dla wybranych pracowników tylko pokazuje, jakie są dysproporcje między zarobkami i innymi benefitami. Dysproporcje, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistym zaangażowaniem w prace. Ilu z pracowników, którzy nie pracowali wcześniej w Holandii ma 40 dni urlopu? Krótszy czas pracy? Zarobki znacznie wychodzące poza widełki, które przedstawia firma?

Absurdbuster

Od zawsze byłem pełen ''podziwu'' dla takich cudaków jak Ty. Skąd w ogóle bierzesz te dane? Że niby współwłaściciel firmy ze swoimi menedżerami chodzą po firmie z kontraktami, przepływami finansowymi i obnoszą się z tym na prawo i lewo, dobre:)! Musisz w końcu zrozumieć, że jesteś tylko szeregowym pracownikiem i firma musi zapłacić Ci tyle ile ustawa przewiduje czyli najniższą krajową. Jeśli dostajesz więcej, to tylko dlatego, że rynek i konkurencja to wymusza i nic Ci do tego ile na tym dorabia się firma. To i tak etyczne, że firma prowadzi jakieś tabele i masz się na czym oprzeć, bo w mojej to jest tylko uznaniowe. Skoro przemawia przez Ciebie zazdrość i myślisz, że zasługujesz na więcej to zrób coś sam i pokaż, że potrafisz tworzyć a nie tylko niszczyć. Wtedy firma doceni Twoje starania i wejdziesz na wyższy poziom zaufania i benefitów.

Pan Załamka
@Absurdbuster

Popieram Cię Absurdbusterze! Kolejny raz facet troluje te forum swoimi wieściami wyssanymi z palca przesłaniając obraz sytuacji. Przez takich jak on firmy zamykają takie fora, bo nie widzą w tym żadnego sensu.

Cudak
@Pan Załamka

Firmy zamykają takie fora, bo nie chcą, żeby na jaw wychodził faktyczny obraz firmy. Myślę,ze opinie które są obecnie na stronie w pełni oddają obraz tego, co się dzieje w firmie i jak do szeregowych pracowników podchodzi zarząd. Samemu oddziałowi również nie wiedzie się najlepiej, były wielkie plany na rozwój, a brak nowych współpracowników od dłuższego czasu. Brak kompetentnego zarządzania projektami plus byle jakość zaczyna hamować rozwój.

Pan Załamka
@Cudak

''Myślę, że opinie które są obecnie na stronie w pełni oddają obraz tego, co się dzieje w firmie...'', no właśnie Ty tak myślisz i starasz się do tego przekonać innych a tę ocenę powinieneś pozostawić czytelnikom. A nie jest tak, że chcesz zniechęcić resztę, bo boisz się, o dobrze płatną pracę i ciepłą posade, którą daje Ci Pan R? W dobie kryzysu jak piszesz, trza jakoś ratować te (usunięte przez administratora):)

Lumpek

Firma ta jest podlegla do holenderskiej spolki ACE development & engineering. (usunięte przez administratora) Moge szczerze odradzic prace w tej firmie. Przez caly okres zatrudnienia widzialem tam bardzo wiele rzeczy. Poczawszy od procesu rekrutacji, ktory opiera sie doborze kandydata wedlug dziwnych kryteriow pana (usunięte przez administratora) Jesli chodzi o sama prace to zazwyczaj jest OK. Projekty nie sa skomplikowane, presja czasu praktycznie nie istnieje, nikt nie patrzy na rece liczac kazda minute pracy. Tym samym praca jest bardzo niewymagajaca co utrudnia rozwoj (praca w 70% polega na pracy w Excelu i Word). Ale atmosfera wprowadzana przez (usunięte przez administratora), jak i jego ego powoduja, ze najzwyczajniej w swiecie zaczyna sie szukac pracy. Ciagle przypisywanie sobie na spotkaniach z klientem pracy innych pracownikow, no chyba ze cos jest nie tak, wtedy bardzo szybko jest wskazywana odpowiedzialna osoba. (usunięte przez administratora)rowniez w innych sytuacjach pokazuje ze nie mozna ufac mu na slowo. Zalatwienie jakiejkolwiek sprawy pracowniczej jest bardzo utrudnione (usunięte przez administratora). Mimo ze tego dnia mial umowione spotkanie z pracownikiem. (usunięte przez administratora) I chyba najwieksza bolaczka zatrudnienia tam jest umowa o prace i (usunięte przez administratora)(gdzie ACE oferuje wynagrodzenie w granicach sredniego wynagrodzenia brutto w Wielkopolsce), do tego interpretowanie i wykorzystywanie tej klauzuli glownie w interesie ochrony pracodwacy. Klauzula skutecznie zabrania pracy w zawodzie (usunięte przez administratora) w jakiejkolwiek firmie, ktorej obszar dzialanosci chociaz czesciowo sie pokrywa z obszarem dzialalnosci ACE.

@Lumpek

Tomek daj spokój! Przez tyle lat firma nie miała profilu ani komentarzy a założyłeś to tylko po to żeby się zemścić. Szefo to spoko gość, założył ten oddział dając niezłego boosta w regionie w inżynierii a nie kolejną montownie. Dostałeś dyscyplinarę za rozróbę na wyjeździe integracyjnym w Holandii i takie są tego skutki. Osobiście pracuje tu ponad rok i jest naprawdę spoczko jeśli chodzi o atmosferę i kulturę pracy. Projekty spod znaku giga korporacji czyli czasami bywa nudno, ale za to komunikacje i soft skile rozpykasz na maxa. Co do klauzuli w mowie to każdy dostaje kontrakt do przeczytania, więc o co c'mon?

Oburzony Mathew
@Lumpek

(usunięte przez administratora) Znam (usunięte przez administratora) od ładnych kilku lat, bo jego firma rekrutacyjna pomogła mi znaleźć prace w biurze projektowym w NL. Oprócz profesjonalnej i uczciwej współpracy otrzymałem zakwaterowanie w prywatnym domu oraz pomoc finansową na start, za co jestem do tej pory wdzięczny. (usunięte przez administratora)

Tomasz

Zdecydowanie zaprzeczam treści wypowiedzi z dnia 02.05.2023. Jest to kłamstwo, pomówienie, nieprawda. Wypowiadam się na tej stronie po raz pierwszy dopiero teraz i poza tą wypowiedzią nie mam zamiaru brać udziału w tym przedstawieniu. Na koniec przytoczę jeszcze raz: "Należy pamiętać, że przestępstwo zniesławienia jest penalizowane w polskim prawie. Art. 212 Kodeksu karnego stanowi, że osoba, która znieważa inną osobę lub jej dobre imię w miejscu publicznym lub przy użyciu środków masowego przekazu, podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 212 § 2 k.k.). Przestrzeganie prawa i poszanowanie dóbr osobistych innych osób powinno być dla naszej społeczności priorytetem." Autorze tego komentarza((usunięte przez administratora)!), nadal możesz do mnie zadzwonić lub napisać wiadomość z przeprosinami. (usunięte przez administratora)

Gość z NL
@Lumpek

No nie mogę, czytam i nie wierzę! Jakiś chłopaczek pomawia i rozlicza współzałożyciela oddziału z jego nienormowanego czasu pracy i metod zarządzania. Faktycznie pokoleniu z lat 90-tych coś się pokręciło w głowach. Pomijając koment z podtekstem, za co powinieneś przeprosić, to reszta jest metodyczna. To kopia firmy z NL, dlatego np. podczas rekrutacji pokazuje się kandydata przyszłym współpracownikom, żeby uniknąć ew. sytuacji toksycznych po jego zatrudnieniu. Tutaj co chwila przychodzi accountmanager z jakimś cv i pyta czy znam, bo np. kończył tę samą uczelnię co ja, itd. Podobnie z klauzulami, które odgórnie są tu wytyczone przez przemysł półprzewodnikowy w celu ograniczenia przepływu pracowników z info. To semi blokada wymagana przez Intela i każda firma w NL ją posiada. Takie są Panie reguły jak chcesz pracować w globalnej marce, która nie chce oddać pola ruskim i chińczykom.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ace Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Frontend Developer

obserwowany

Na tapetę trzeba wziąć lajkujących (9 osób) ten post, którzy chcą sprawdzać IMEI prywatnych urządzeń pracowników. To narusza prywatność i nie jest akceptowalne!!!

kapok

ACE Polska Sp. z o.o.. jest to filia holenderskiej firmy ACE development & engineering. Sam proces rekrutacyjny chaotyczny i malo profesjonalny. Praca w ACE Polska Sp. z o.o. malo wymagajaca, wrecz nudna, ale nie to jest problemem. Najgorsza jest atmosfera oraz niepisana hierarchia wsrod pracownikow. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ace Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ace Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ace Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ace Polska Sp. z o.o.?

Ace Polska Sp. z o.o.
  • Święty Marcin 29 lok. 8