Matchmaker Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Matchmaker Sp. z o.o.

Klara

Dla młodej osoby taki wyjazd to fajna możliwość zarobienia, chociaż otoczenie przynajmniej na tym projekcie co byłam było sporo starsze ode mnie. Za to z niektórymi osobami super się dogadywałam. Pozdrawiam panią Małgosię! Pieniądze dostałam, ostatnia wypłata spóźniła się odrobinę. Ale mam dobry kontakt z agencją.

Wojtas
@Klara

Cześć, mógłbym się skontaktować z Panią prywatnie? Mam po prostu kilka pytań dotyczących pracy.

Gracz

Byłem w zeszłym roku, wybieram się ponownie.

ACI

Czy pracował ktoś przy sprzątaniu przemysłowym w tym sprzątaniu autostrad i innych dróg ? Jakieś opinie ? Z góry dziękuję.

Produkcja

Jadę ponownie na produkcję, może ktoś też się wybiera? Polecam, już raz tam byłem :)

Aldona
@Produkcja

A na jaki projekt jedziesz?

Firma Matchmaker Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pokojówka – Hotel 4*. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Klaudia

Kiedy będą pity za 2023 ???

Gąska

Pracowałam od lipca do stycznia, całkiem fajny projekt, mieszkanie nienajgorsze, w miarę blisko do pracy. Było w porządku.

Basia
@Gąska

Przy jakim projekcie pracowałaś?

Wszystko się zgadza

Wyjechałam miesiąc temu, na miejscu wszystko zgadza się z tym co usłyszałam podczas rekrutacji. Trafiłam tu na fajną ekipę :)

Basia
@Wszystko się zgadza

Wyjechałaś do jakiej pracy?

Qulson

Pracował ktoś jako pakowacza / operatora wózka widłowego w zakładzie zajmujący się przetwórstwem mięsa 45739 Oer-Erkenschwick, Niemcy, może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery oraz w współpracy z agencją.

Czy jedzie ktoś przez tą agencję w nie długim czasie ? Chętnie też bym się zabrał razem raźniej

Onjevu

Witam czy ktoś pracował przez tą agencję w 54497 Morbach, Niemcy. Przy produkcji wyrobów z drewna klejonego warstwowo ze świerku, sosny, daglezji i modrzewia. ?

Pracuś

Trafiłem na projekt na którym jest dużo godzin. Wiadomo, że trzeba się wyrabiać ale jest wporządku.

Gal

Wszystko się zgadza. Firma ok.

Mieszumieszu

Co z pitami za 2023r ?????

Miro

Mam takie pytanko czy wypełniał ktos papierki do zgłoszenia . Przed podpisanie umowy ? I czy to bezpieczne bo tam sa wszystkie dane , Pesel i inne.

Yashin

Kiedy będą pity za 23rok ?

Kiedy PIT za 2023?

Marcin_ek

Dla mnie ok.

Dobre zakwaterowanie

Trafiło mi się bardzo przyjemne zakwaterowanie, tym bardziej mnie to zaskakuje, bo jest za darmo. Blisko do pracy, ładne mieszkanie.

Chomik

Po kilku miesiącach pracy mogę stwierdzić że to całkiem w porządku agencja.

Maverick

Pracuje od 2 tygodni jako kucharz, narazie wszystko się zgadza z tym co mówiła rekruterka. Warunki są spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Matchmaker Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Matchmaker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Matchmaker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matchmaker Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 37 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Matchmaker Sp. z o.o.