Opinie o Goe Poland Sp. z o.o. w Zabierzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Goe Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Goe Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goe Poland Sp. z o.o. w Zabierzów

Praca w GOE Wellness Poland na początku była bardzo fajna, mili ludzie, wlaściciele, którzy opowiadaja z pasją o tym co robią itd, jednak rotacja w firmie jest bardzo duza wynika to ze złego zarządzania firma i ludzmi, szefostwo wyjezdza czesto i kontakt jest z nimi bardzo ograniczony, najgorsze jest to, że spóźniaja się z wypłatami a dla bylego pracownika robią wszystko co mogą, żeby w ogole mu nie zapłacić. Szkoda, że zostaje tak zle wrazenie o przelozonym.

Ola

Błędy w zarządzaniu są ogromne. Rotacja w firmie jest masakryczna do tego ciągły stres, nerwy i wykorzystywanie.

Brak wypłat na czas Nowy wpis

Niestety, ale nie można traktować poważnie pracodawcy, który nie wywiązuje się ze swojego podstawowego obowiązku, czyli nie płaci na czas. A w moim przypadku - nie płaci w ogóle. Pierwsze wynagrodzenie powinienem otrzymać w marcu. Za dwa przepracowane miesiące nie otrzymałem wciąż (stan na 19 kwietnia) ani złotówki. Oczywiście już tam nie pracuję. Sprawa zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy.

Byly Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Uwaga dla wszystkich przyszłych kandydatów do pracy w GOE Wellness, Pozwólcie, że wyłożę to wprost: postępujcie ostrożnie. Na pierwszy rzut oka GOE Wellness może wydawać się kolejną wielką rzeczą na scenie startupów wellness, całkowicie skupioną na pomaganiu ludziom znaleźć równowagę. Ale za kulisami? To zupełnie inna historia i wierzcie mi, nie chcecie być jej częścią. Na początek poznajcie dynamiczny duet niekompetencji, czyli współwłaścicieli. Ludzie ci na nowo definiują powiedzenie "pieniądze nie dają mózgu". Będą was trzymać miesiącami bez wypłaty, a powodzenia z uzyskaniem jakiegokolwiek wyjaśnienia. O, i przygotujcie się na mikrozarządzanie każdym waszym ruchem. Serio, będą wam dyshać na szyję przy każdej, nawet najmniejszej sprawie. A mówiąc o małych sprawach, nie próbujcie nawet niczego załatwić. Wasza praca będzie kwestionowana, rozkładana na części i prawdopodobnie rozerwana na strzępy. Zaczęliście projekt, tylko po to, by został zarzucony i przekształcony w ciągu kilku dni? Tak, witajcie w klubie. O, i nie zapomnijmy o nieskończonym cyklu spóźnień – spotkania zawsze były ustalane na konkretną godzinę, tylko po to, by CEO dołączyła z 30 minut później lub je przekładał po tym, jak wszyscy czekali. Ale to jeszcze nie wszystko! Chcecie zobaczyć CEO, który z dnia na dzień staje się ekspertem od Instagrama? Nie? Cóż, pech, bo właśnie to dostaniecie. Zapomnijcie o swojej ekspertyzie; ma teraz kurs guru Instagrama, więc wie wszystko. I nie zdziwcie się, jeśli zacznie na was krzyczeć i wrzeszczeć. Teraz porozmawiajmy o ich produktach spożywczych. Nie są straszne, przyznaję. Ale pomiędzy astronomicnch cenami a odrażającym opakowaniem, powodzenia w sprzedaży czegokolwiek. I nawet nie zaczynajcie mnie o ich tak zwanej "rewolucyjnej aplikacji wellness". To w zasadzie usługa streamingowa z prymitywnym asystentem AI, który jest tak samo pomocny jak przycisk do papieru. Chociaż na razie nie mają żadnych pozwów przeciwko sobie, jestem pewien, że w ciągu najbliższych tygodni pojawi się ich wiele za niezapłacone wynagrodzenia, (usunięte przez administratora) złe traktowanie pracowników i wiele więcej. Podsumowując, GOE Wellness to startup z mentalnością giganta technologicznego, ale bez żadnych sprzedaży. Ci ludzie mają wielkie marzenia, ale nie dostarczają niczego. Myślą, że świat jest im winien, ale nawet nie potrafiliby prowadzić stoiska z lemoniadą. Więc jeśli myślicie o dołączeniu do tego cyrku, to wiedzcie, na co się piszecie. Zachowajcie ostrożność, moi drodzy. Zostaliście ostrzeżeni.

Byly pracownik Nowy wpis

Bardzo odradzam! Mozesz skusic sie wieksza $$$ co dla wielu osob jest argumentem ze zgadzaja sie na takie traktowanie. Wieczne fochy wlascicieli, zmienianie zdania na ostatnia chwile i pretensje + nikt nie wie na czym ta firma zarabia- oczywiscie na prawo i lewo maja zaleglosci w platnosci. To takie (usunięte przez administratora) XXI wieku kazdy idzie za pieniadzem i lepszym zyciem kosztem zlego traktowania.

Nick Nowy wpis

Tak, ta firma to jedna wielka porażka! Natomiast dobrze kombinują bo zatrudniają zwykle młodych niedoświadczonych ludzi którym dają dobre stanowiska za dobrą kasę i to trzyma ich w szachu bo „wolą pocierpieć przez jakiś czas ale potem w CV mają konkretną pozycję i mają się czym pochwalic”. Jeśli chodzi o zarządzanie to absolutnie nie mają żadnego doświadczenia, wiedzy ani nawet chęci aby chociaż robić to poprawnie. Nawet jeśli jakiś pracownik chce dobrze to nie ma żadnych szans aby to zrobić bo przełożeni mają swoje wizje zwykle są to wizje z tzw. Koziej (usunięte przez administratora) ???? Obgadywanie na open space innych na głos jest tam codziennością i tych byłych pracowników i tych obecnych tez. (usunięte przez administratora) to dobre określenie niestety oni nie wiedzą czym może być (usunięte przez administratora) No bo praca poza godzinami, obrażanie ludzi czy traktowanie ich z góry to pewnie nie (usunięte przez administratora) Szefowa wiecznie z nadętą miną rzuca na prawo i lewo zabijające spojrzenia i teksty z grubej rury. Tam popełniane są takie błędy i jest tam taki brak kompetencji że każdy kto przychodzi do tej pracy zastanawia się nad tym jak i po co ta firma działa albo w ogóle na czym ona zarabia. A naprawdę nie trzeba wiele….Nie dajcie się zwieść dobrym $$$$ bo to co się tam dzieje to jakieś nieporozumienie. W dodatku opinie na google też są podobne te pozytywne są od pracowników co można sprawdzić z np. LinkedIn. Prawdą jest też to że szefostwo wylatuje i wyjeżdża i nie ma żadnego kontaktu. W jeden dzień mówi jedno a w drugi zupełnie co innego, jest jeden wielki haos. Warto prześledzić tą firmę w dokładniejszy sposób ja pracowalem(łam) tam zdecydowanie za dlugo. Chce to już tylko zapomnieć???? ciekawa jestem czy kiedyś pracodawca się wypowie tutaj na temat tych komentarzy:)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Goe Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
K

Tak Aleksander, wszystko co piszesz to prawda. Można do tego jedynie dodać że często pracownicy doświadczają (usunięte przez administratora), złego traktowania i przekraczania granic praca a czas prywatny.

Aleksander

Fatalnie prowadzona firma. Nie wypłacają wynagrodzeń na czas, starają się nie płacić wszystkim byłym pracownikom na b2b. Dosłownie każda opinia o tej firmie na Google pochodzi od pracowników tej firmy. Zarówno te pozytywne ( jest to chyba obowiązek w tej firmie xddd) jak i te negatywne. Czy to nie zastanawiające, że nigdy, ale to przenigdy żadnej opinii bądź komentarza w SM nie zostawił jakikolwiek klient? Pracownicy mają pomysły i często bywają bardzo zaangażowani, ale nie jest to w stanie funkcjonować, bowiem właściciele nie wiedzą po prostu jak prowadzić biznes i zabijają dobre inicjatywy wedle swojego "widzimisię", a management ma związane ręce i robi dobrą minę do złej gry.

Ola

xyz

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem ! Nie regulują swoich zobowiązań. Nie dajcie się omamić hasłami o pozytywnym podejściu do życia i zdrowiem mentalno - psychicznym. Zarządzanie tutaj opiera się na wywieraniu ciągłej presji, szykanowaniu pracowników i poleganiu na plotkach. Osoby o wysokich kwalifikacjach szybko zastępowane są rodziną lub przyjaciółmi nie mającym pojęcia o swoich zadaniach. ODRADZAM!

Cześć wszystkim, Pytanie w odniesieniu do warunków pracy . Czy istnieje szansa pracować na niepełen etat? Czy dobrze jest pracować w tej firmie? Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Goe Poland Sp. z o.o. - Zabierzów

• Jak się pracuje w Goe Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Goe Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Goe Poland Sp. z o.o.
  • Krakowska 280