Opinie o Marcel Kołek Lux Auto w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marcel Kołek Lux Auto. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marcel Kołek Lux Auto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcel Kołek Lux Auto w Sosnowiec

Daria

Ja nie polecam sprzedawcy, kupiony samochod peugeot 508sw na następny dzień okazało się że nagrzewnica nie działa (fakt powinniśmy to sprawdzić przy kupnie, nasz blad). Po pierwszym myciu samochodu na błotnikach pojawiła sie rdza - sprzedawca ja zatuszował (może jakimś woskiem lub preparatem), lusterko lewe przestało się składać mechanizm padł. Po telefonie i poinformowaniu sprzedawcy co się dzieje wcale się tym nie przejął miał to w *****. Oczywiście mieliśmy prawo do zwrotu samochodu ale Pan nas tak omamił że zgodziliśmy się na niższa kwotę na fakturze więc koniec końców i tak byśmy nie oddzyskali pieniędzy. Możemy tylko być źli na samych siebie, ale przy kupnie kolejnego samochodu będziemy ostrożniejsi. Sprzedawca jest dobrze znany ludzia na grupie na Facebooku nie ma dobrych opini (sprawdziliśmy to dopiero po zakupie). Nie polecamy i przestrzegamy to (usunięte przez administratora) u kłamcą bez sumienia.

Klient.

Szanowny Panie, wszystkie samochody od tego handlarza mają cofnięte liczniki i inne ukryte wady, do tego dochodzi brak opłaconej akcyzy.

@Daria

Mogła pani sprawdzić samochód przed zakupem tak jak ja to zrobiłem i wiedziałem na czym stoję .wszystko się zgadzało z tym co przedstawił sprzedający.A nagrzewnice można sprawdzić na miejscu wystarczy włączyć ogrzewanie i tyle .

Alicja
@Daria

Szanowna pani nagrzewnica do 508 kosztuje 300 zł Kupujecie auta kilkunastoletnie i problemem jest najmniejsza nawet usterka Trzeba sobie zdawać sprawę z pewnych rzeczy

Klient. Nowy wpis

Ja Nowy wpis

Dlaczego oczerniasz tragedia zazdrość ludzka nie zna granic Zostaniesz zlokalizowany przez odpowiedzenie organy . Podejrzewam konkurencję nie znam exclusive car Francja Coś ci się pomyliło nigdy tam nie zakupiony pojazd

Łukasz Nowy wpis

Witam, przestrzegam przed tym pseudo handlarzem, wszystkie samochody mają cofnięte liczniki, zdjęcia w aukcjach pochodzą z francuskich stron z ogłoszeniami, dodatkowo inne ukryte wady, prawdopodobnie większość aut jest uszkodzonych i podpicowanych. Samochody nie mają opłaconej akcyzy, więc brak możliwości rejestracji. Omijać!

Ja Nowy wpis
@Łukasz

Kolejny wpis od zazdrosnej konkurencji jak zwykle Proszę nie wypisywać fałszywych opini ponieważ zgłoszone to zostanie do odpowiednich organów i odpowiesz za swoje bezpodstawne opinie

Alicja

Zakupiony peugeot 3008 Jestem bardzo zadowolony z samochodu i podejścia do klienta

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Marcel Kołek Lux Auto? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
CP Consulting Engineering Services
Mateusz

Kupiłem od tego Pana Citroena C5. Po zakupie okazało się że samochód ma cofnięty licznik o ponad 140 TYS. km !!! Kontakt ze sprzedającym po poinformowaniu go o tym praktycznie się urwał, nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na sms. Odpowiedzi na przesłane pismo o odstąpieniu od umowy ze względu na istotną wadę fizyczną również nie otrzymałem. Poza tym samochód miał wiele innych wad, które sprzedający zataił. Sprawa najprawdopodobniej skończy się w sądzie. UWAGA na tego sprzedawcę.

@Mateusz

Mogę wiedzieć jak Pan to sprawdził po zakupie? U nas w książeczce serwisowej wszystko udokumentowane, faktury też są zastanawiam się co nas jeszcze może zaskoczyć.

Sabina
@Mateusz

Niestety potwierdzam komis omijać szerokim łukiem. Samochód kupiony dokładnie miesiąc temu. Po 3 tygodniach trafił na warsztat w celu sprawdzenia dlaczego ucieka od samego początku zakupu płyn chłodzący. Test na CO pokazał spaliny w układzie chłodzenia, czyli uszczelka pod głowicą do wymiany,po zdjęciu osłony silnika lejąca się turbina, wszystko zalane. Sprzedający umówił mnie do swojego znajomego mechanika, który stwierdził po otwarciu tylko maski, że opowiadam mu wierutne kłamstwa oczywiście nawet nie robiąc żadnego testu na CO. Niestety wątpię w możliwość dogadania się więc sprawa trafi do sądu.

@Sabina

A czy sprawdzała pani samochód przed zakupem czy dopiero 3 tyg po zakupie ? Przez trzy tyg może się wydarzyć wiele rzeczy tym bardziej w aucie które ma naście lat .

Polecam Samochód jak na 12to latka bdb

Tadek

Kupiony Peugeot 508 13.10.23 do dnia dzisiejszego nie opłacona akcyza. Zero kontaktu, pozostaje odstąpienie od umowy.

Zakupiony Peugeot 508 sw Wszystko się zgadzało z informacjami przekazanymi podczas rozmowy telefonicznej Polecam sprzedającego

Samochód idealny oczywiście jak na swoje lata Nr . Nadwozia bez problemu podany przez sprzedającego w celu weryfikacji pojazdu Wszystko szybko i sprawnie załatwione polecam

Sprzedawca bardzo uprzejmy, samochód bez wad, dobrze przeprowadzona transakcja.

Jestem bardzo zadowolony z zakupu samochodu.Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Marcel Kołek Lux Auto - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Marcel Kołek Lux Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Marcel Kołek Lux Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcel Kołek Lux Auto?

Marcel Kołek Lux Auto
  • Bohaterów Monte Cassino 48 lok. 21