DANZI CARE

Opinie o DANZI CARE

Aktualność
Zapraszamy do współpracy
Krystyna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.Firma jest solidna i w pełni profesjonalna.Kontakt i troska o pracownika jest bezcenna.Zawsze dostaję pytanie, czy wszystko jest w porządku w pracy, jaka była podróż?W innych firmach tego nie doświadczyłam, po prostu naprawdę czuję się zaopiekowania.Jest wiele ofert pracy, wypłatę mam nawet przed czasem i oczywiście ubezpieczenie zdrowotne.Pozdrawiam i bardzo dziękuję mojej koordynatorce,Pani Wiktori,która jest przemiłym człowiekiem zawsze gotowym do pomocy.Krystyna z Lubania

Teresa

Jak najbardziej polecam firmę DANZI CARE. Jestem doświadczoną opiekunką z 10 letnim doświadczeniem w opiece i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona organizacją wyjazdu na zlecenie do Niemczech. Kontakt z agencją bardzo dobry, koordynatorki Pani Natalia i Pani Monika przemiłe, profesjonalne podejście i cała rekrutacja z akceptacją rodziny i rozmową z niemiecką rodziną , podpisaniem umowy, i rezerwacją busa u przewoznika którego ja wskazałam, trwały 2 dni. Brawo dziewczyny. Ogromnym zaskoczeniem dla mnie było, przesłanie wszelkich informacji na (usunięte przez administratora) takich jak ...wysokość wynagrodzenia w kwocie brutto i od jakiej kwoty odprowadzane składki w niemczech +wysokość diety no co ważne ile dostaję na rękę. Wynagrodzenie co do centa kilka dni przed czasem na koncie.Ogromnym zaskoczeniem była wysokość wynagrodzenia 2.750 miesięcznie ,oczywiście to jest kwota netto. Przewoznik sprawdzony i taki jakiego chciałam. Nie chce słodzić za dużo ale przesłanie pełnych informacji i nowych ofert na WhatsAppa to jest dla mnie nowością i jestem bardzo pozytywnie i miło zaskoczona, że to ja z pośród wielu ofert wybieram tą która mi odpowiada i za jakie wynagrodzenie. Jak najbardziej polecam DANZI CARE z Gdańska. Pani Natalia super koordynatorka, brawo i pozdrawiam serdecznie i czekam oczywiscie na dobre zlecenie od Nowego Roku

@Teresa

Dziękujemy za zaufanie, Odezwiemy się na styczeń :)

Ola

Polecam firmę. W moim doświadczeniu co prawda nie długim, ale przeszłam już przez wielu pracodawców i mam porównanie wiec śmiało mogę się wypowiedzieć na temat firmy Danzi Care że działa rzetelnie, sumiennie i starannie podchodzi do potrzeb pracownika a przede wszystkim pozytywnie, zawsze przy rozmowie jest pytanie „ czy wszystko w porządku” a to jest bardzo ważne. A co najważniejsze wypłata na czas. Polecam skorzystać

@Ola

Dziękujemy za miły komentarz. Bardzo zależy nam na satysfakcji pracy naszych opiekunów.

Katarzyna

Od samego początku koordynatorki współpracy udzielały znakomicie. Od tej pracy poprawiło mi się wszystko w życiu, oferty spełniające oczekiwania. Jak najbardziej polecam Danzi Carey.!!!

@Katarzyna

Życzymy powodzenia w pracy z podopiecznymi, a także w życiu prywatnym. W końcu work-life balance jest bardzo ważny! Składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i trzymam mocno kciuki za Pani przyszłe sukcesy zawodowe. Najlepiej z firmą Danzicare, gdzie zawsze znajdzie Pani super zlecenie! :)

Pracownik Nowy wpis

Jestem stałym pracownikiem firmy od 7 lat, były różne zlecenia,ale zawsze miałam wsparcie firmy.Zdarzala się mina,ale firma szybko reagowała i załatwiała inne zlecenie .Wypłata zawsze na czas,panie z firmy miłe i służące pomocą.Polecam szczerze współpracę z Danzige Care,nawet dla początkujących

Iwona Nowy wpis

Witam. Wszystkie pozostawione pozytywne opinie w 100% popieram. Koordynatorki pomocne, w razie potrzeby zawsze można na nie liczyć. Wypłaty też na czas. Szczerze polecam tą firmę. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę.

Nowy wpis

@Iwona

Dziękujemy Pani Iwono ;) Czekamy na dalsze wspólne przygody :)

Matylda

Firma funkcjonuje bez zarzutu.Niejednokrotnie moglam w syzuacjach ekstemalnych liczyć na wsparcie koordynatorow i pracownikow firmy.Wspolpracujemy kilka lat i nigdy mnie nie zawiodłi.Polecam ja kazdemu potencalnemu opiekunowi lub opiekunce poszukujacemu pracy.

Nowy wpis

@Matylda

Dziękujemy serdecznie za wyraz sympatii oraz pozytywną opinię na temat naszej firmy. Zaufanie, jakim nas obdarzyła Pani jest dla nas niezwykle cenne. To dla nas ogromna motywacja oraz satysfakcja, że mogliśmy sprostać Pani oczekiwaniom przez te lata współpracy.

Krystyna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DANZI CARE na stanowisko Handlowiec - branża usług rekrutacji pracowników? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
@Danzi Care

Co prawda z Denzi Care współpracuje dopiero od niedawna, jednakże mam już pierwsze dobre wrażenia wynikające z naszej współpracy. Na zlecenie i akceptację nie musiałam długo czekać, cały proces mego zatrudnienia przebiegł bardzo sprawnie. Co ważne zapytali czy chce dotrzeć na miejsce z którymś ze swych ulubionych przewoźników. I moja prośba została spełniona. Moja koordynatorka- Pani Wiktoria jest kontaktowa, sumienna i szybko działająca osoba. Utrzymuje że mną kontakt, pilnując aby wszystko przebiegało na zleceniu bez zakłóceń.

Beata

Jak najbardziej polecam firmę Danzi Care .Koordynatorka przesympatyczna dzwonila kilka razy z zapytaniem czy wszystko jest ok współpraca bardzo pozytywna polecam firmę wszystkim opiekunom

@Beata

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Doceniamy pozytywną opinię i liczymy na kontynuację naszej owocnej współpracy.

Pracowałam pierwszy raz z tą firmą. Jestem bardzo zadowolona. Przemiła Pani koordynator. Kontakt bardzo dobry. Na wszelkie pytania uzyskiwalam odpowiedź prawie natychmiast. Podczas zlecenia również interesowanie się mną i moja pracą. Wynagrodzenie było zgodnie z umową na koncie. Polecam

@

Polecam firmę pracuje od 2018roku zawsze można liczyć na pomoc ,sztele zgodne z opisem jeżeli coś nie tak zawsze panie służą pomocą ☺️☺️☺️☺️

warszawianka

Warto wybrać pewną firmę. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić Agencję Danzi Care Sp. Z. oo z Gdańska bo z Nimi współpracuję :dobre warunki finansowe, pieniądze na czas wg. umowy. Stały kontakt, reagują na każde pytanie. Troszczą się o opiekunkę. Wszystko mam załatwione i legalne. Koordynator kontaktuję się po przyjeździe-to też nie świadczy bardzo dobrze o Firmie. Ubezpieczenie w Niemczech. Praca do najłatwiejszych nie należy trzeba lubić pracę z seniorem rozumieć ich potrzeby. Trafiłam na porządną Rodzinę. Opiekuję się 84lPanią. Jest po udarze, początki demencji. Jest mile nastawiona do życia. Są chwilę kiedy Ona podtrzymuje mnie w dobrym nastroju. Są w też i trudne dni jak w każdej pracy. Ona to wyczuwa, że jest mi ciężko - grzecznie pyta czy mi w czymś pomóc. Rozbraja mnie takimi pytaniami. Jest również mąż podopiecznej :kulturalny, taktowny facet. Bardzo pomocny w codziennej mojej pracy, pomaga rano przy przygotowaniu posiłku kiedy ja zajęta jestem przy porannej toalecie z podopieczną. Lubimy się, rozumiemy wzajemnie. To bardzo ważne. Danzi Care Sp. Z. 00 świetna Agencja. Naprawdę dla ludzi. Polecam serdecznie te Agencję Leokadia.

Danzi Care

Chciałabym bardzo podziękować Pani Adriannie za wspaniałą opiekę i zainteresowaniem pracy mojej jako opiekunki. W innych agencjach nie bardzo się przejmują naszą pracą , Pani Adrianna jest wspaniałą i przemiłą koordynatorką, dbającą o dobre warunki i samopoczucie swojej podopiecznej. Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję, że dalej zostanę pod opieka mojej koordynatorki pani Ady. Ania z Radomia

@Danzi Care

Życzymy sobie i Pani dalszej, owocnej współpracy, a Ada bardzo dziękuje i mówi, że Pani nikomu nie odda.

Polecam bardzo współpracę z firmą DANZI CARE Gdańsk. Zasypią Cię ofertami pracy, możesz wybierać sobie na jaki czas wyjeżdżasz, na tydzień, dwa tygodnie, miesiąc czy dłużej. Przy wyjeżdzie na 4 tyg. miałam opłaconą podróż w obie strony, co jest ważne, bo jak wiecie generalnie firmy opłacają tylko w jedną stronę, jeśli pracujesz krócej niż 6 tyg. Kontakt z firmą jest bardzo dobry, można dzwonić o każdej porze, nagrywać się czy pisać, zawsze szybki i profesjonalny odzew. Podczas pobytu u podopiecznej dzwonią, aby zapytać czy wszystko jest w porządku i masz poczucie, że gdyby się coś działo nie zostaniesz sama...Wypłaty realizowane są w terminie i bezproblemowo. Słowem, naprawdę można się dogadać, wybrać sobie odpowiednią sztelę i nie łamać sobie głowy, czy tam dokąd jadę będzie tak, jak zostało to opisane w ofercie czy gorzej...Przy okazji pozdrawiam Panią Paulę i wszystkie Panie z biura...

@Ewa

Cieszymy się Pani Ewo że jest Pani częścią naszej społeczności ;)

JustynaK

Bardzo polecam firmę. Sprawna współpraca, wypłata przed czasem, świetna opieką koordynator. Chce również polecić współpracę z Panią Adrianną, która zawsze była ze mną w kontakcie podczas trwania zlecenia i była gotowa do wszelkiej pomocy.

Wiecie, czy DANZI CARE udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

tomaszciesielski209@wp.pl

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Danzi Care.Współpraca z tą firmą jest bardzo pozytywna.

Polecam z całego serca współpracę z firmą Danzi Care. Koordynatorzy bardzo pomocni interesują się opiekunkami. Wypłata na czas wszystko w jak najlepszym porządku.

@Anna

Pani Anno każdy pracownik jest dla nas bardzo ważny. Dziękujemy za miłe słowa :)

Weronika

Najlepsza firma w jakiej pracowałam.Pani Adrianna bardzo sympatyczna i pomocna najlepsza koordynatorka z jaką współpracowałam

@Weronika

Współpraca z Panią to też czysta przyjemność i jasność, oby trwała!

Morgan

Dobra firma , pomocni ludzie , świetna kordynatorka @Adranna serdecznie polecam

@Morgan

Bardzo mi (Ada) miło i oczywiście liczę na dalszą, owocną współpracę.

@ Lidiya

ЛІДІЯ 30.01.2024. Шановні україночки! Якщо вам набридло безгрошів'я,не бійтеся круто повернути свою долю як це зробила я.Я вважаю,що мені дуже пощастило отримати роботу доглядальниці в Німеччині.Раджу звертатися у фірму DANZI CARE.Тут працюють справжні професіонали,які. запропонують вам роботу на вибір.Крім того ви завжди будете з ними на зв'язку.Особисто я співпрацюю з куратором Кароліною і дуже задоволена її тактовністю, виваженістю,,професійним підходом до справи.

Світлана

Світлана

Дівчата, рекомендую фірму Danzi Care- Gdańsk. Куратори цієї фірми дійсно професіонали своєї справи, швидко підбирають вакансію, організовують трансфер, вчасно виплачують заробітну плату, завжди на зв'язку, якщо виникли якісь питання і допомагають їх вирішити. Окреме дякую куратору Кароліні, за її професіоналізм, допомогу і людяність!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DANZI CARE - Gdańsk

• Jak się pracuje w DANZI CARE?

Zobacz opinie na temat firmy DANZI CARE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DANZI CARE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 79 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DANZI CARE