Opinie o Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto w Leszno

Sławek

Ja pracuje w tej firmie od roku i wszystko ok, dobra stawka i wypłata na czas, Widze jak przychodzą ludzie do pracy i nie umieją trzymać w ręku szlifierki a chcieli by najlepiej nic nie robić i zarabiać (usunięte przez administratora) kasy , tak się nie da. Jak pracujesz dobrze to dobrze zarobisz w tej firmie. A najwięcej narzekają Ci co nic nie umieją.

Myszka
@Sławek

Witam zachęcam wszystkich forumowiczów ze strony google żeby zasiegneli tutaj informacji o firmie Granitlux bo nikt na google się nie wypowiada a jeśli się wypowiada usuwane są komentarze przez Szefostwo czemu bo każdy zobaczy jaka to firma jest naprawdę Oceniana tutaj przez byłych pracowników i obecnych pozdrawiam.

Ferdek

Firma to usługi kamieniarskie jak to się wyświetla w internecie na portalu z firmami przecinek z tym że nie widać wyszukali kogoś ogłoszeniami do roboty. Wiecie w jaki sposób znajdują ludzi do pracy I czy od początku można tu dostać umowę o pracę? Naczytałem się tu trochę, co ludzie wcześniej pisali, zwłaszcza o nadgodzinach i że stawka godzinowa za nie taka sama. Jeżeli to prawda, to czy coś się zmieniło, i czy wielki dramat by był, jakbym po 8 godzinach pracy zawinął się do domu?

Maciuś
@Pani

Witam, szczerze odradzam bardzo w tej firmy nauki nawet kamieniarstwa bo nauczy się tylko dźwigania i nic więcej jest dużo firm wokół którym brakuje pracowników i tam na pewno by się nauczył fachu a tak naprawde proszę omijać tom firme nawet do nauki pozdrawiam.

Lidia
@Sławek

A na jaki okres masz aktualnie umowę? Pochwalisz się swoją stawką? Czy można liczyć na początek na jakieś szkolenie i wdrożenie się do pracy? Robisz czasem nadgodziny? Jak one są wtedy rozliczane? Do jakiego dnia miesiąca macie zawsze kasę na koncie? Jakaś premia też jest zawarta na umowie?

@Sławek

Witam cię panie Sławku, nie wiem czy dobrze napisałeś lub w innej firmie robisz nisz tutaj pan dodał opis co do firmy w stęszewie, bo przychodzą ludzie jak najbardziej do pracy bo tam śpią w w konterzenie czyli mówimy o ukrainie którzy som zatrudnieni na czarno jak co roku som a Polaków jest tylko 2 i nie ma żadnych umów w tej firmie od tego zacznijmy, wypowiem się co do kwestii pan napisał że się dobrze zarobia tak oczywiście jak w miesiącu się robi 2 miesiące czyli miesiąc cały przerobić 168h miesięcznie a tam jest do 300h w jednym miesiącu to oczywiście wtedy som.dobre pieniądze tego nie zaprzecze, miłego pracownia panu życzę w tej firmie bez umowy bez żadnych nadgodzin płatnych czyli 50 ani 100 nie ma.wogole czemu dobrze wiemy o tym.

@Lidia

Umowę mam na okres stały , za nadgodziny mam +50%, praca niw ymaga doświadczenia , wszystkiego się można szybko nauczyć trzeba tylko chcieć.

Halina
@Sławek

A czy inni pracownicy mają umowy? Bo sporo tu było wpisów o ich braku. A nadgodziny są dobrowolne czy raczej taki przymus i jak często się zdarzają?

@Sławek

Witam ponownie panie Sławku, oczywiście odnióse się do pana wypowiedzi poraz kolejny żaden Sławek nie pracuje tam w firmie odrazu panu mówię,bo wiem dokładnie tam kto pracuje w tamtej firmie więc mogę się wypowiedzieć i nie ma żadnych pieniędzy za nadgodziny tylko normalna stawka jest płacona nawet jak byś pracował 14h dziennie będziesz miał tam normalna stawkę, oczywiście praca nie wymaga doświadczenia bo biorom.kogo popadnie żeby robił.bez umowy żadnych płaconych nadgodzin też nie ma wszystko po to żeby pracodawca miał jak najwięcej.

@Halina

Witam panią Halinę nie mają umowy. Bo są z Ukrainie i pracują na czarno bez umowy bez nadgodzin, przymus może bym tak tego nie powiedział ale jak samochody som wypuszczane to prędzej nie mają wracac jak nie skoczą swoich obowiązków czyli tak jak bywa czasami od 6 do 19.30 nawet bywało już ale tak po 12 h dziennie to normalne jest pozdrawiam

Lidia
@Michał

A próbowali rozmawiać żeby jednak umowy dostać, bo jak się coś stanie ze zdrowiem to ciężko może być potem? Za te 12h mają płacone stałą pensję tak jak za 8 h, w tej firmie ma ktoś w ogóle płacone nadgodziny?

@Lidia

Witam, próbowali oczywiście ale to tak jest z miesiąca na miesiąc przedłużanie tak tak pamiętam okej noi tak dalej idzie, nie ma stałej pensji tam oczywiście że nie poprostu godzinowka nic więcej nie ma wypłacanych żadnych nadgodzin ani 50 ani 100 poprostu pracodawca sobie liczy na swoją korzyść po co płacić 50 i 100 jak płaci normalna godzinowke taka jest prawda w tej firmie.

Katarzyna
@Michał

To nadgodziny są a nie płaci czy źle zrozumiałam? Skoro tak jest, to zastanawiam się, czy warto się interesować w ogóle tym miejscem. W pobliskich firmach nie jest inaczej? Jak wypadają na ich tle?

@Katarzyna

Witam oczywiście że są nadgodziny co dziennie, jest sezon to auta wyjeżdżają od 6 wracają jak skończą towar na aucie czyli przeważnie po 12h dziennie i oczywiście później też,jak najbardziej się nie interesować tym miejscem w okolicy każdy zna tą firmę dla tego ludzie stond nie pracują, w pobliskich firmach się szanuje ludzi a tam nie taka jest prawda pozdrawiam

Tak wlasnie tam jest. Bez umow ,ubezpieczenia tak zeby wlasciciele kazda zlotowke mogli zagarnac dla siebie. Nie placa urlopow , nadgodzin. W sumie jedna stawka Bez socjalu, ubioru I innych. Ukraina spi w kontenerze Jak uchodzcy z afryki. Oby ktos sie tym zajal w koncu

Witam oczywiście podpinam się pod ten post taka święta prawda jest pan Łukaszek i Przemek, każdy grosz by z człowieka wyssali żeby tylko ludzi okłamać i wciskać kit ludziom będzie dobrz tak lampkę wazon proszę sobie wybrać za darmo dołożymy a tak naprawdę jest dołożene za te gratisy 2 razy więcej a klient się cieszy że za darmo jest a realia som inne, stawka zostanie na lata taka sama, żeby pracodawcy mieli na wycieczki .Ja mam takom nadzieję ze w końcu ktoś zadzwoni do urzędu pracy i się wezmą za kontrolę tej firmy bo tak dalej być nie może.

XYZ
@Michał

Straszne te wasze opinie... Myślisz że pracodawca pisałby sam te pozytywne komentarze? Na prawdę pracuje się tu bez umowy? Upominał się o nią ktoś?

Michał:)
@XYZ

Witam oczywiście że pisze tylko pozytywne komentarze jako Sławek, oczywiście że robią bez umowy Białorusini.w.kontenerze śpią z tyłu za biurem co roku jest to samo tylko wyzyskuje Białorusinów żeby przyjedzali robili po ile się da a oni do domciu zamknąć biuro i liczyć kasę, niech sie wypowie tutaj pracodawca jako Sławek powoli trzeba wrzucać ogłoszenia na opinie w google niech ludzie wiedzą co za pracodawcy tam są bo to szczyt chamstwa tak ludzi wykorzystywać , a umowę jakom nikt żaden Białoruśin nic tam nie ma przeciez to dla pracodawcy pasuje śpią tam sprzątają i jeżdżą ile się da na pomniki żeby oni mogli żyć w luksusach.

@XYZ

Tutejsze opinie zgadzaja sie w 100% z rzeczywistoscia. O umowe pyta kazdym I to po wiele razy. Ciagle odwlekanie any koszty byly Jak najmniejsze. Chlopaki wykrecaja nawet 360 godz w miesiacu pracujac 7 DNI w tygodniu. Wiec dla wszystkich zainteresowanych , nie zadawajcie pytan czy ktos probowal rozmowy bo to pytania retoryczne.

Ida

Naprawdę cały tydzień ludzie pracują? Ale to okazjonalnie, czy tak normalnie non stop? Czy to jest tak, że jak jest nawał pracy i zleceń to wtedy wyjątkowo pracuje się te 7 dni tygodniowo?

Maciej
@Ida

Witam oczywiście że pracują cały tydzień nadgodziny mile.widziany w tej pracy to już co dzieńosc oczywiście że nie płatne, bo dają normalnie na godzinę tak zwany wyzysk, normalnie jak jest sezon to pracują ile się da do końca sezonu później pracodawca wyjedza na Karaiby jak widać po jego zdieciach na profilu co chwilę wakacje a za co za to że ludzi wyzyskują ile się da a Białorusini śpią w kontenerze z tyłu za biurem i robiom ile się da na szefostwo wyzysk nic więcej

Myszka Nowy wpis

Karol Nowy wpis

szczerze nie polecam firmy pod żadnym względem, bo wykorzystują człowieka ile można nie dosyć że bez umowy bez 50 ani 100 jak masz nadgodziny to nic ci nie dokładają co dziennie walisz po 12h a szefostwo się cieszy na google nikt nie opisał sprawy trzeba pokazać jaka ta firma jest naprawdę ludzi (usunięte przez administratora) wciskają wazony lampki za 800 900zl a tak naprawdę kosztują 300zl na allegro tragedia nie polecam nikomu

Ferdek

Dawny Pracownik
@Ferdek

Witam cię Ferdek, na wstępie napisze co do twojego ogłoszenia byłem w tej firmie pracowałem, i powiem ci tak lepiej nawet nie idź na rozmowę i dzień próbny bo albo skończysz o 20 albo 19 oczywiście od godziny 7 wykorzystywanie pracownika tam to jest do bólu, żadnych nadgodzin nie płacą nic a o umowie przez jakiś czas możesz zapomnieć bendą cię zbywali z miesiąca na miesiąc, odnośnie się do twoje wypowiedzi czy jak byś się zawinił po 8h coś by się stało jest to nawet nie realne żebyś skończył po 8h bo jak cię puszczają z nagrobkami do montażu to wracasz dopiero jak skończysz montaże czyli wyjazd może być o 8 i dopiero wracasz jak skończysz 2 montaże czyli może być 18 może być 20 taka jest teoria w tamtej pracy więc powodzenia i nikomu nie polecam pracować w tamtej firmie żegnam Granitlux.

@Dawny Pracownik

No dobra nie płacą, a czy można zbierać te dodatkowe godziny i wybrać sobie dni wolne? O co w ogóle pytają podczas rekrutacji, jak się przejdzie rozmowę to od razu zaczyna się pracę?

Dawny Pracownik

Witam, a gdzie takie rzeczy nie w tej firmie tu się robi ile się da wyjazd 6 powrót nie wiadomo która czyli jak się zrobi pomniki na cmentarzu wtedy można wrócić dopiero, nie ma opci wracania z pomnikiem spowrotem czasami bywało o 20 ale 19, 18 to jest normą w tej pracy, podczaszy rekrutacji pytanie może pan zostawać dłużej wiadomo soboty trzeba pracować każda to jest najważniejsze w tej firmie naprawdę nie polecam z całego serca tej firmy nie jeden się przejechał już tam a ludzie się zmieniają jak rękawiczki pozdrawiam

Pani Nowy wpis
@Dawny Pracownik

Hmmm no to faktycznie dziwnie z tymi godzinami pracy. A czy jak mój brat zaczyna dopiero prace w kamieniarstwie to to jest dobre miejsce do nauki? Można tu się nauczyć fachu i zahaczyć np. na 2 lata? Szuka miejsca, gdzie złapie doświadczenie, więc kasa nie jest aż tak istotna.

Maciuś Nowy wpis
@Pani

Iwona

Przerażające jest to co tu piszecie :o Jaka jest stawka za godzinę przy tak ciężkiej pracy? I ktoś pisał że umowę mają może dwie osoby, to od czego może to zależeć że ktoś jednak ją ma?

Mateusz
@Iwona

Witam przerażające a jednak tak jest stawka z godzina każdy ma inaczej ten co pije i się zna na więcej ten co nie pije i pomaga i nie ma umowy ma mniej taka prawda w tej firmie niby taka duża firma dużo nagrobków a jednak prawda o szefostwie jest inna i o pracownikach tak samo, w sprawie umów co do pracowników wiadomo jak na czarno som przyjęci to szef nie musi płacić składek żadnych za pracowników czyli jest do przodu a większośći tak jest bo tylko na może 12 osób mają 2 umowy reszta na czarno robi pisze z reguły bo robiłem tam i wiem co tam się dzieje w tej firmie wyjazd 6 i wracacie się o 19 czemu tak bo Szefostwo dba tylko o swój interes a nie o pracownika ani 50 ani 100 taka prawda i jak to w tej firmie jest co roku ludzie się zmieniają bo każdy odchodzi zostaje tylko jedna osoba która się zna ale zostaje że wzgledu dla tego że %%%%% i nigdzie mu więcej tak nie pozwolą więc co roku jest jedną osoba ta sama a inna ekpia się zmienia pozdrawiam

I z czasem nawet tej umowy nie dostają? Ciekawe, co ludzi zatrzymuje tam w tym miejscu. A premie czy dodatki do pensji jakieś ponadprzeciętne czy niekoniecznie?

Maciej
@Ewa

Nie dostaja umowy oczywiście że nie. Już pani powiem co ludzi zatrzymuje bo jak ktoś pije %%%% i robi i wie dokładnie że.nigdzie do innej pracy nie pójdzie gdzie pozwolą pić alkohol a dobrze wiem że pracodawca wie że ludzie tam piją, żadnych premi nie ma pracodawca sobie zapewnia premie od robotników na swoje wycieczki co roku taka jest prawda o tej firmie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Nikt tu dobrego słowa z pracowników nie napisał o tej firmie. Ponoć większość jechała bez umów i bez płacenia za nadgodziny? A co tam było do roboty przy tych nagrobkach i za jaką stawkę godzinową? Opłacało się robić bez umowy, że tyle osób się na to decydowało i czy od pierwszej rozmowy o pracę było wiadomo, że nie będzie na legalu?

Szymon
@Adam

Witam, nikt nie ma dobrego zdania bo każdy się przejechał na tej firmie, kto tam pracował, stawka śmieszna była do wykonywania tego zawodu , brała chętnych z Białorusi za taniom siłe roboczala bo przyjeżdżali tam spali i od 6 walili nawet do 20 i brak żadnych umów a wiadomo że pracodawcy to jak na rękę brak umōw brak nadgodzin człowiek robił od 6 do nie wiadomo ile bo pracodawca puszczał samochódy z nagrobkami od 6 i proszę nie wracać jak wszystko będzie wykonane bo taka prawda tu jest, a ludzie co nie którzy to robili ale po %%%%% bo pracodawca wiedział o tym i nadal tam robią tacy ludzie i takich ludzi trzyma tyle na muj temat tej firmy.

Były Pracownik.

Witam widzę że byli pracownicy też tutaj swoją opinię w skrócie dali,ja też dodam coś.od.siebie pod żadnym.pozorem nie pracujcie w tej firmie nie widziałem.zeby tak człowieka traktowali jednym.słowem jak najdalej od takiej firmy.

Sylwia
@Były Pracownik.

Myślałam, że jak już to coś konkretnego dodasz. :( Zauważyłeś jeszcze coś niepokojącego czy to już wszystko? Generalnie kiedy tu byłeś, pytam pod katem aktualnej sytuacji u nich

@Sylwia

Szczerze mówiąc co zalważylem że pracownicy wyjedzaja od 6 wracaja jak skończą wszystko nie ma opci żeby nie skończyć pomników czyli 19nawet 20.tak wracałem z nimi więc dosłownie masakra żeby to było zapłacone normalnie jakieś nadgodziny a tu nic sama godzinowka.Pracowalem tam trochę więc wiem jaka sytuacja tam była większości %%%% były na początku dziennym więc nikomu nie życzę tam styczności z tom firma.

Mirek

Witam omijajcie tom firmę szerokim łukiem, przepracowałem tam nie wiele ale wystarczająco widziałem co się dzieje w tej firmie przed i po i w trakcie %%%%%, tak jak widzę koledzy też się wypowiadali źle nie polecam nikomu tej firmie bo Szefostwo to jest tragedia oczywiście dla klientów po nagrobki to wyśmienicie doradzają jak wyciągnąć z klienta każda złotówkę dbałośc o swój (usunięte przez administratora) na pierwszym miejscu więc moja opinia jest negatywna jeszcze jedno dodam na 10 pracowników firmy jeden co ma umowę inni wszyscy bez.

Pracownik były

Witam odbiorę się co do treści wyżej wymienione co do danej firmy szefowie firmy nie patrzą wogole na pracowników tylko samochody wypuścić rano od 6 do maximum człowieka żeby jak najwięcej zrobili i za śmieszne pieniądze oczywiście bez umowy co doświadczyłem w tej firmie żenada tam pracować ludzie się zmieniają co miesiąc ktoś inny przychodzi jak co roku inni ludzie tragedia nie polecam tej firmy żeby pracować tam bo ludzie som tam wykorzystywani bez umowy bez żadnych 50 ani 100 szefostwo wykorzystuje każdego kto przychodzi pozdrawiam

Dzień dobry wszystkim. Chcę zaczerpnąć informacji w sprawie firmy Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto. Czy pracodawca zapewnia szkolenia? Czy kierownictwo buduje przyjazną atmosferę w firmie? Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Mateusz

Witam odnośnie pracy ,tak jak napisałem pracuje się od 6 do nie wiadomo której nawet do 19 bez żadnych 50 naliczanych ani 100 nie spomne już o umowach o pracę bo może mają 2 osoby reszta wogole , tak samo z Ukraińcami nikt umowy nie ma wyzysk pracy robione po godzinach za nic taka prawda jest z tą firmą,nie będziesz regularnie chodzik do pracy zwolnią cię odrazu musisz być i koniec jak już nie masz sił to cię wymienia na innego pracownika na taka prawda jest pozdrawiam

Tragedia

Najgorsza firma gdzie nie dba się o ludzi. Wypłaty małe przy dzisiejszych czasach. Od człowieka wymaga się więcej niż on potrafi. Zero wody dla pracownika.zima pracę w deszczu i śniegu -10 stopni mrozu.brak ciepłego posiłku.Zrozumieniem pracuj pracuj i się nie przepracuje ani 50.ani 100 nic nie płatne ludzie po 12h robią na cmentarzach a pracodawca ma.to gdzieś tylko o sobie myśli nic więcej Jedynym pracownikiem który uznaje za pochwałę jest pan Michal który zna się na kamieniu i bardzo dobrze potrafi doradzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto - Leszno

• Jak się pracuje w Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto?

Zobacz opinie na temat firmy Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto?

Granitlux s.c. Łukasz Żyto Przemysław Żyto
  • Juranda 1