ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Agent Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Chcesz zrobić użytek z wolnego czasu, masz naturalną potrzebę pomagania, jesteś empatyczny? Idealnie nadajesz się na współpracownika ANOS. Możesz zostać Agentem, możesz tylko polecać. Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji. Bądź aktywny, nie siedź w domu.

Ona Nowy wpis

Polecam. Jestem agentem. Pomagam i zarabiam. Warto poszerzać horyzonty. Głowa i serce pomaga a prowizja wpływa. Polecam!!!

Jaga

Ten ambasador marki na zleceniu ma podstawę wynagrodzenia czy to tylko takie żeby dorobić? Bo właśnie znalazłam to ogłoszenie opublikowane ii nie wiem a szukam jednak czegoś żeby zarobić na opłaty, kilka stówek mnie nie satysfakcjonuje.

Warcik Nowy wpis
@Jaga

W Anos odszkodowania masz różne ścieżki kariery, czy to jako agent (wieksze zarobki ale i więcej pracy), Ambasador - polecenia (mniejsze twoje zaangażowanie, a co za tym idzie mniejsze zarobki). Zawsze to będzie uzależnione od prowizji. Moszesz zarabiać od kilkuset zl jak malo sie zaangażujesz po kilkadziesiąt tyś miesięcznie. Wszystko zależy od Ciebie

@Warcik

Aż taka rozbieżność w zarobkach? Ile procent jest tej prowizji? Agent jest też tylko na zleceniu czy też B2B i własna działalność? Jakie są dopuszczalne formy umowy tutaj?

Martucha

Profesjonaliści w każdym calu, konkretne podejście,specjaliści z zakresu prawa i duże doświadczenie powoduje że Firma ANOS to moim zdaniem najlepsza Firma odszkodowawcza na rynku. Polecam gorąco!!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy istnieje możliwość rozwoju w ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

MyStery1990

No ja właśnie chciałbym zacząć pracować z Anos Odszkodowania jako współpracvownik - nie na etacie

MyStery1990

Jakiś czas temu miałem wypadek, nie z mojej winy - złamana noga, kilka zwichnięć itp. Wypadek samochodowy, gość z BMW wjechał na mnie na skrzyżowaniu tłumacząc, że miał zielone, jak ja też miałem. Auto w drzazgi... Policja, karetka, szpital, dom... ogólnie uziemiony. Szukałem opcji na auto zastępcze - bo żona musiała mnie wozić, tak trafiłem na firmę Anos odszkodowania z Legnicy i o ile okazało się, że nie oferują aut zastępczych, ale pokierowali mnie tak, żebym je uzyskał i zaproponowali że poprowadzą mnie "za rękę" i co więcej uzyskają wyższe odszkodowanie niż sam bym odzyskał to "grzech nie skorzystać". Bardzo kompetentna Pani, która została przydzielona jako osobisty opiekun rzeczywiście kierowała całym tym procesem. Najpierw kwota "bezsporna" odwołania i finalnie wypłata. Pisząc to zapomniałem., że nie płaciłem NIC. Umowa była tak skonstruowana, że do mnie idzie kasa bezpośrednio od ubezpieczalni tego co wypadek spowodował, a do Anos odszkodowania - ich prowizja. Tak też się stało ???? Jestem super zadowolony, dlatego dzielę się tą opinią. Polecam firmę odszkodowawczą ANOS odszkodowania - ulica Marii Kolbe 18 Legnica.

Tutaj nie szukali przypadkiem referentki? Chyba za późno mi kolega powiedział, bo w sumie jak pokazało mi ogłoszenie, to jest napisane, że sprzed 6 miesięcy i nieaktualne już ogółem. Ogólnie jak teraz stawka wygląda, tak na wszelki? Po tych podwyżkach rządowych poszło coś do góry, bo wtedy dawali 3600? Brutto oczywiście.

Cześć, obejmował ktoś z was stanowisko referenta? Niedawno w sumie szukali kogoś na stanowisko, ale zarobki, jakie podali mnie nie przekonały. Wtedy płacili 3600 zł brutto. Czy coś uległo zmianie? Bo trochę żałuje, że nie spróbowałem. Może wraz ze stażem pracy lub zakończeniem okresu próbnego można negocjować stawkę indywidualnie? Piszą o realnym wpływie na swój rozwój oraz ścieżkę kariery. Jak tu wygląda kwestia awansu? Faktycznie ścieżka rozwoju istnieje? Są jakieś budżety szkoleniowe dla pracowników?

Znalazłam ofertę na ich stronie dla Ambasadorów, ale nadal nie do końca rozumiem na czym dokładnie polega taka praca. Podpowie ktoś? Piszą tam o atrakcyjnym systemie prowizyjnym. Czy wynagrodzenie opiera się tylko na tym? Trzeba mieć założoną działalność? Podobno może to być też praca dodatkowa, ile godzin miesięcznie trzeba min, na to poświęcić?

Ktos

Dwa tygodnie minęły od momentu dostania przez firmę Anos mojego zasiłku niestety pieniędzy jak nie było tak nie ma. Pani na infolini twierdzi że pierwsza transza została wysłana. Pytam jaka transza w umowie nic nie ma o żadnych transzach. Dysponują bezpodstawnie moimi pieniędzmi u Ani myślą się rozliczyć!!! Będę zmuszona niestety podjąć kroki prawne! WSTYD OKRADAC NIEPEŁNOSPRAWNYCH CHORYCH LUDZI!!!

Jesteś pracownikiem tej firmy? Ja podpisałem z nimi umowę Agenta. Polecasz zostać z nimi?

Mary

Cześć, co prawda dwa tygodnie minęły dopiero, ale jak pierwsze wrażenia o współpracy z firmą? Polecasz? :)

Czy w ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są szkolenia zewnętrzne?

Warka

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!! Nie ma w tej chwili lepszej firmy z tej branży.

Makrela

Niestety moja sprawa nie została poprowadzona w Anos, gdyż po weryfikacji powiedziano mi, że nie ma szans na wypłatę z TU. Jednak pozwolę sobie wystawic ocene 5, bo była to pierwsza firma, która uczciwie powiedziała, że nie ma szans i rzevzowo uzasadnila swoje stanowisko i nie zwodziła mnie jak poprzedni pełnomocnik. Liczy się przede wszystkim uczciwość

BartoszWawa

Właśnie podzieliłem się opinią. Jako Klient jak najbardziej pozytywne odczucia. Polecam

Wiktoria
@BartoszWawa

Jako Pracownik i Klient polecam. Najpierw inny specjalista z Anos mi pomógł, a później sama chciałam tak pomagać i bardzo szybko przerodziło się to w moją dodatkową pracę

Wiktoria

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nadal nie widać zbyt wielu info o przedsiębiorstwie ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w mieście Legnica.

Michalski

Firm na rynku jest wiele, ale wybrać konkretną nie jest łatwo. Ja trafiłem do specjalistów od odszkodowań z ANOS i to było prawdziwe szczęście, bo odszkodowanie dostałem błyskawicznie. Polecam, konkretni, profesjonalni i szybko działają.

Krzysztof

Jestem pracownikiem Anos Odszkodowania prawie od samego początku. Każdego dnia widzę z jakim zapałem spółka jest tworzona i się rozwija, jak bardzo nastawiona jest na Klienta. Polecam pracę w Anos.

Barbara
@Krzysztof

No jeśli chodzi o rozwój to brzmi w porządku, pewnie dzięki temu można liczyć na stabilne zatrudnienie? A co z relacjami z innymi współpracownikami? Jak atmosferę ocenisz?

@Barbara

Zapraszamy i zachęcamy. U nas nie ma "wyścigu szczurów", dbamy o to by rywalizować jedynie z samym sobą i móc się rozwijać :) Atmosfera między współpracownikami jest na plus :) inaczej ciężko jest pracować

@Krzysztof

Dziękujemy :)

BartoszWawa

Firm oferujących odszkodowania jest wiele na rynku. Jakiś czas temu trafiłem na anos-odszkodowania.pl i tu zaskoczenie. Podejście nie jak w biurze tylko czuć (opiekę) którą otaczają Klienta. Byłem po wypadku, straciłem bliską osobę :( Żadne odszkodowanie nie wróci mi jej… ale Anos poprowadziło moją sprawę, ściągając ze mnie te kłopoty i uzyskali wysoką kwotę. Dziękuję i polecam każdemu z was. Profesjonaliści

Jack

Pracownicy Anos mi zaimponowali zaangażowaniem! Super. Polecam niezdecydowanym, bo to zupełnie nowe podejście do obsługi.

Zostaw merytoryczną opinię o ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Legnica

• Jak się pracuje w ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ