Opinie o Iman Nazir Akhmad w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Iman Nazir Akhmad. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Iman Nazir Akhmad o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iman Nazir Akhmad w Kraków

Lidia

Mam takie samo zdanie jak poprzednicy. Kupilam bubel, zero kontaktu i zwrotu pieniędzy. Nie dajcie się oszukać.

Jola
@Katarzyna

Dostałam podobnie jak pani niekompletną przesyłke. Brak mopa i nakrẹtki. Mam wiaderko i rurki

Elżbieta

Ta firma jest (usunięte przez administratora), wyzyskują biednych nieświadomych klientów Kiedy się coś zamówi i opłaci milczą A jak już wyślą to badziewie i kiedy się odeśle nie zwracają pieniędzy i żadnego kontaktu z nimi Proszę nie dajcie się oszukać tak jak mnie (usunięte przez administratora)

Yasmine
@Elżbieta

Oczywiście to prawda!. Mama widząc informacje,że ma możliwość zwrotu kupila chińskie badziewie. Wiadomości odczytują ale nie odpisują i zwrotu nie ma gdzie odesłać. Straciła pieniędzy ale na szczęście jest urzad skarbowy i policja!

klient Jadwiga Dunowska

Zamówilam dwustronna myjkę do okien,którą natychmiast odesłałam na adres Iman Nazir Urocza 6 Magazyn A1 05-552Stefanowo w dniu 06.07.2023,na co posiadam dowód nadania.Wystarczająco długo czekam na zwrot pieniędzy.Cisza,ale nie pozwolę się okradać,ponieważ jestem na emeryturze i nie bedę sponsorować (usunięte przez administratora).Sprawę zgłaszam na policję,jeśli do końca miesiaca nie dostanę zwrotu pieniedzy .albo przekazem na adres,lub przelewem na konto bankowe

@dklient.zygmunt
@Monika

Ja również otrzymałem badziew. Proszę napisać gdzie można nawiązać z nimi jakikolwiek kontakt. Nie mogę dodzwonić się. Pozdrawiam

ireneusz Nowy wpis

Chciałbym jeszcze dodać ,że nie trafiłem nigdy na (usunięte przez administratora) , ale już wiem jakie to uczucie jak firma internetowa (usunięte przez administratora)cię na kasę. Tak właśnie zachowuje się ten sklep, nigdy tam nie kupujcie żadnych towarów, bo tylko kase stracicie. Nie wiem dlaczego nikt z nimi nie zrobi porządku ,przecież nie można tak w biały dzień okradać ludzi. NIE DAJCIE SIE TAK (usunięte przez administratora) JAK JA...

sklep internetowy Iman Nowy wpis

Nie kupujcie w tym sklepie ,bo to jest po prostu jakieś (usunięte przez administratora) Kaske wpłaciłem no i nie doczekałem się towaru .Żaden nr tel nie odbierają .Nie odpisują na emaile. Zero kontaktu po zakupie towaru z ich strony. Straciłem tylko pieniądze i niepotrzebny stres.Nie kupujcie nic od nich bo to (usunięte przez administratora)

Nabrany kolejny klient iman Nowy wpis

Po zamówieniu i opłaceniu mopa żadnego potwierdzenia, odzewu 79 zł. Sklep nie odpisuje na maile, nikt nie odbiera telefonu. Czy ktoś zgłosił to na policję ? Jest jakiś zbiorowy może pozew? Dlaczego strona może funkcjonować ? Dziękuję za informację.

Macha Nowy wpis
@Nabrany kolejny klient iman

U mnie wogle strona dziś ich nie działa a działała 9/05/2024 też zamówiłem miałem jeden telefon zaraz po zamówieniu masakra

Kriss
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Towar nędzny, nie zgodny z opisem. Tandetna chińszczyzna, latarka którą przysłali może świeci ale jest zupełnie inna niż na zdjęciach. Czemu Policja monitorująca internet nic nie robi z takimi firmami???

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Iman Nazir Akhmad? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Basia

Kupiłam szczotkę prostującą. Porażka. To jakaś zabawka za parę złotych a nie produkt który był pokazywany na, filmie reklamujacym. Kabel tak krótki że trzeba by siedzieć z głową przy gniazdku. Odsyłam. Jeżeli mi się uda odszukać procedurę zwrotu

Lidia

Valdi
@Lidia

Poczytałem sobie Państwa opinie i dziękuję za ostrzeżenia :) Jutro kurier ma dostarczyć przesyłkę dla żony za zaliczeniem pocztowym i już się cieszę,że pojedzie z powrotem. Tym razem to ja się będę śmiał dzięki Wam...! (usunięte przez administratora)należy (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Polecam takie rozwiązanie,aby nauczyć. Kupować z opłatą u kuriera i nie odbierać!!! Takie jest nasze prawo i być może nauczy (usunięte przez administratora) szacunku do klientów.

Katarzyna
@Lidia

Właśnie dziś dostałam tego nieszczęsnego mopa. Brak kontaktu ze sprzedawcą, a produkt bubel totalny,.Przesyłka przyszła niekompletna, brak jednego mopa i nakrętki do wiadra. Czyli 109zł.ląduje na śmietniku. Żenada.

Ula
@Lidia

Ja też zostałam (usunięte przez administratora) wpłaciłam pieniądze i towaru brak

Miecz 55
@Lidia

Dlaczego my Polacy utrzymujemy i dajemy pracę (usunięte przez administratora) , dlaczego tutaj czytam tyle osób (usunięte przez administratora) i nasza policja nic nie robi urząd skarbowy też jest ślepy na (usunięte przez administratora) islamistów , nas polaków już by osądzili , szlak mnie trafia bo teź zamówiłem dwie golarki zapłaciłem wcześniej przelewem i dzisiaj dostałem paczkę ....myślałem że mnie szlak trafi bo tak jak czytałem u innych też dostałem BADZIEWIE co nie ogoli nawet tego Akhmada , oj ja bym go ogolił jak bym go dorwał ....też to zgłoszę na policję i do urzędu skarbowego i zobaczę co zrobiá ....może sami poszkodowani czyli my tu wszyscy się skrzykniemy jak nam nie pomoże policja i inne urzędy , czekam na propozycje ...

@Lidia

Kupiłam coś od tego Pana, zapłaciłam wysyłka została zle wygenerowana specjalnie wiec nie dotarło do mnie. Reklamacje złożyłam przez Inpost - okazało się ze Iman to (usunięte przez administratora) Nie kupujecie nic od niego.

Magda
@Lidia

U mojej Mamy to samo. Wróciłyśmy badziewne go mopa, pieniędzy nie ma do dzisiaj. Na początku odpowiadał na maile, a teraz cisza. Może warto byłoby pomyśleć w takiej sytuacji o pozwie zbiorowym.

Jola
@Katarzyna

Jaś Fasola

Nie kupujcie nic w tej niby firmie. (usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Zamawiasz towar, dostajesz co innego i całkowity brak kontaktu. Nie odbierają telefonów, a jak już dodzwonisz się z innego telefonu, to cię olewają.

AG
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

(usunięte przez administratora) Niech nikt sie nie da nabrać. Zamówiłam latarkę przysłali zupełnie inną. Po długim czasie dzwonienia do sklepu i niedodzwonienia się-oddzwonił ktoś(nie Polak) i kazał odesłać latarkę oczywiście na swój koszt mimo,że to oni się „pomylili”. Nie odsyłam bo pewnie jak inni pieniędzy nie zobaczę. Jakość tego bubla- na odpuście kupiłabym lepszą. Czemu nikt nie rozrobi porządku z takimi oszustami?

Joanna

(usunięte przez administratora) 6 kwietnia kupiłam mopa z wiadrem i dwustronna myjkę do okien, razem 133 zł. Pani z obcym akcentem raz zadzwoniła żeby ustalić miejsce dostawy. Od tej pory cisza. Nie odbierają telefonu, zero odpowiedzi na maile.

@Alicja

Szok. Zakupiłam lokówkę 04.04.2024. i do dziś jej nie dostałam, teraz wiem że zostałam (usunięte przez administratora) czy nikt nie może z tymi oszustami sobie poradzić.

Dzisiaj odebrałam suszarko lokówkę z obrotową końcówką za 179 zł. Dostałam zwykłą suszarkę bez obrotowej końcówki i bez wymiennych końcówek . Poprostu kolejni (usunięte przez administratora) Właściciel Nazir Akhmad

Malina
@Ania

Tak samo było dziś u mnie. Zwykla lokosuszarka Esperanza I to nie obrotowa z jedną końcówka. A miała być obrotowa z dwoma wymiennymi końcówkami. Ten sam Właściciel co u pani.

Elka
@Malina

Otrzymałam lokówko- suszarkę.Powinna byc obrotowa a jest zwykła. Nic się w niej nie obraca. Dzwoniłam pod wszystkie możliwe numery telefonów i zawsze zajęte. Na e-mail też nie odpowiadają. Zwykle (usunięte przez administratora) Nie będę nawet odsyłać, bo na pewno nie zwrócą pieniędzy. Trzeba zgłosić na policję jak się nie odezwa Nic nie kupujcie w tej pseudo firmie !!! !

Jerzy

Kupiłem produkt - latarkę, przysłali badziewie.Dokonałem zwrotu ze wszelkimi danymi i co.Nic -(usunięte przez administratora).Nie kupujcie nigdy w tej firmie bo to jest wielka ściema.

@Iman

Zakupiłem mini kamerkę za 125zł okazał się badziew na internecie stoi od 18zł do 45zł to są (usunięte przez administratora)

klientka

kupiłam bubel. zero kontaktu. nie można odzyskać pieniędzy

@Iman

(usunięte przez administratora) zamówiłam suszarko-lokówkę samoobrotową,a dostałam badziewo zwykłą.nie ma kontaktu z firmą,telefony podają nieaktualne..

Malina
@@Iman

To samo u mnie .zamówiłam obrotowa lokosuszarkę Profi Care a otrzymałam tamdete Esperanza I to z dolnej piłki za tą cenę co zapłaciłam to by się wstydzili wysłać coś takiego. ,zero kontaktu,nie odbieraj telefonów, nie reagują na maile.

Joanna

Uwaga (usunięte przez administratora) Towar niezgodny z opisem!! Firma kontaktuje się tylko na początku, nawet udziela rad jak i gdzie odesłać. Niestety, od momentu odesłania bubli cisza. O braku pieniędzy już nie wspomnę. Zgłaszać na policję i ostrzegać innych !!!!!

edzal

Uważajcie na tą firmę zamówiłem antenę za 89 zł 07 lutego i ani anteny ani kontaktu ani pieniędzy.telefonow nie odbierają na mejla nieodpowiadają zero wszystkiego.

Alicja

Jestem kolejną oszukaną osobą. Kupiłam reklamowany tasak który okazał się bublem. Odesłałam w styczniu i do tej pory nie mam zwrotu pieniędzy. Co najgorsze nie można się do nich dodzwonić i nie odpowiadają na e maile. Proszę mi podpowiedzieć w jaki sposób można dochodzić swoich roszczeń od nieuczciwych sprzedawców

Julia

Zamówiłam kamerkę. Dostałam dziwną przesyłkę. Owszem, w środku była kamerka. Jeszcze jej nie sprawdzałam. Opakowanie było zniszczone i zaklejonetaśmą. W środku znajdowała sie złożona i (chyba?) już stara reklamacja Pani (usunięte przez administratora) W. z Łodzi. Zaniepokoiłam sie. Szukałam firmy z adresu na paczce. Sprawdzam firmę i natknęłam się na tę stronę. Tak, zdecydowanie to nabieranie klientów.

Mike

98 zł w plecy banda (usunięte przez administratora). Zero kontaktu. Ktoś powinien zainteresować się tym

Zostaw merytoryczną opinię o Iman Nazir Akhmad - Kraków

• Jak się pracuje w Iman Nazir Akhmad?

Zobacz opinie na temat firmy Iman Nazir Akhmad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iman Nazir Akhmad?

Iman Nazir Akhmad
  • Grzegórzecka 77B lok. 46