Opinie o Elektropoint Łukasz Borecki w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Elektropoint Łukasz Borecki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektropoint Łukasz Borecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektropoint Łukasz Borecki w Ruda Śląska

Krzys Nowy wpis

Chciałem się zatrudnić do tej firmy, ale po przeczytaniu opinii odechciało mi się, na szczęście są takie strony jak ta, gdzie pracodawcy nie mogą usuwać negatywnych opinii, a pracownik nie musi tracić czasu na takie (usunięte przez administratora)

Majk Nowy wpis

Nie polecam firmy szef (usunięte przez administratora) pracowników, sam ma mało pojęcia o elektryce.

Elektryk

Opowiem krótko tym jak wygląda firma i praca w niej. Ogólnie mówiąc nie polecam (usunięte przez administratora) takie jak większość, pan Łukasz to niestety bajkopisarz i zwykły (usunięte przez administratora) najchętniej chcę żeby robić u niego na czarno, potem da ewentualnie zleceniówkę i na tym się kończy bo obiecuję umowę o pracę ale można zapomnieć. Każda podwyżka w tej firmie to awantura i proszenie się o (usunięte przez administratora) złotówkę. O własnych narzędziach można zapomnieć żeby kupił, auto którymi jeździłem to niestety złom, co do elektronarzędzi nie przyczepie się bo są dobre. Jeżeli ktoś chce się nauczyć elektryki i nie ma o tym pojęcia to w tej firmie się nie nauczy bo nie ma tam kompetentnych osób, ponieważ szef nie potrafi nawet czytać projektów, bierze się rzeczy o których sam nie ma pojęcia, robi z nim w taki starszy pan który będzie udawał kolegę, ale prawda jest taka że jest fałszywy. Oczywiście nadgodziny soboty i niedzielę są płatne tyle samo, o urlopie i L4 można pomarzyć. Nikt nie podziękuje i nie dostanie premii nawet za pracę ponad normę godzin. Praca nieraz jest ciężka fizyczna ponieważ firma zajmuje się również paczkomatami i trzeba nieraz kopać w upale wszystko ręcznie i rozkładać i kłaść kostkę brukową, oczywiście szef nie pomoże bo sobie skaleczy rączki.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektropoint Łukasz Borecki - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Elektropoint Łukasz Borecki?

Zobacz opinie na temat firmy Elektropoint Łukasz Borecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Elektropoint Łukasz Borecki
  • Kokotek 30A