Opinie o Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka w Lipnica Mała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka w Lipnica Mała

Bydgoszcz Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie kupować. Właśnie zakładam im sprawę sądową. Przywieźli mi silnik osobiście ale chyba umyty z zewnątrz bo po włożeniu do auta i próby odpalenia nie odpalił a ciśnienie miał tylko na 3 cylindrach. Problemy z odbiorem mój nr został już zablokowany przez właściciela dobrze że jeszcze do pracownika miałem. Silnik wrócił po gwarancji i stwierdzili że moja wina że zasyfiony w środku. Kurier dzwoni że ma silnik ale trzeba zapłacić 1000zł za pobranie bo sobie doliczyli za czyszczenie. Wszędzie dziadów opiszę i spotkamy się w sądzie. Ja im nie popuszczę

Uczciwy clowiek Nowy wpis

Prosze nic nie kupujcie ,to sa (usunięte przez administratora) . odeslalem silnik ktory nie pasowal nigdy nie odeslali kasy , nie jestem konkurencja i nie klamie Jesli chcecie wiecej informacji wyslijcie sygnal na 0046737544684 oddzwonie

BMW Nowy wpis

Kupiłem silnik po pełnej regeneracji a okazuje się że nie jest wyremontowany brudny zardzewiały wał poobijany i nie chciał dać faktury na silnik dostałem fakturę po długim czasie chce oddać silnik ale niema kontaktu Może ktoś tez prowadzi jakąś sprawę znimi

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka? Chętnie zatrudniają?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
serwis samochodowy

Mariusz Pałka (usunięte przez administratora)wyslal uszkodzony silnik umyty wyglada jak naprawiany, pomiar kompresji wykazal brak cisnienia na jednym z cylindrow .po sciagnieciu glowicy okazalo sie ze glowica jest uszkodzona i tylko spalnowna !!!! telefonow nie odbieraja wysylaja maila, tylko ze silnik prosze oddac do weryfikacj lecz adresu nie podaja .. i nie odbieraja telefonow

@serwis samochodowy

UWAGA (usunięte przez administratora) !!! PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ NIEUCZCIWĄ FIRMĄ (cała sytuacja ciągnie się od 21.03.2023) Zamówiłem silnik telefonicznie, podając od razu dane do faktury. Ponadto podałem dane do faktury również sms-em oraz mailowo. Kierowca (uwaga nie kurier) przywiózł ten pożal się Boże ,,silnik" do warsztatu gdzie miał być zamontowany. Bez żadnego pokwitowania, bez listu przewozowego i oczywiście bez FAKTURY !!! Od razu dzwoniłem i zgłaszając to usłyszałem, że faktura powinna być przypięta do silnika albo palety. Więc mówię, że nie ma nigdzie na to pracownik mówi, żebym wysłał dane do faktury smsem to mi prześlą na maila. Po zamontowaniu silnika okazało się że silnik jest uszkodzony i niekompletny, nie ma kompresji oraz, że rozrząd jest rozpięty. Ponadto w ogłoszeniu podawali, że silnik jest gotowy do montażu, że wystarczy wlać olej i założyć filtr i tyle. Silnik był niekompletny, bez uszczelek, jakiś silikon nałożony tylko... Brakowało wielu śrub również... Po prostu tandeta zrobiona w szopie z elementów chyba kupionych na jakimś skupie złomu i tyle !!! Cena za silnik na Allegro była 6500 zł + na aukcji było podane, że transport kurierem na palecie około 170 zł. Telefonicznie przy składaniu zamówienia facet poinformował mnie, że dostawa wyjdzie 300zł. Więc już kolejna rzecz na ich niekorzyść. Kierowca przy dostawie poinformował, że kwota pobrania to 6920 zł... no więc nawet prostego dodawnia ich w szkole nie nauczyli, a co mówić o regenerowaniu silników. Po wielu naprawdę wielu próbach kontaktu przez wiele wiele dni (pisałem również maile i smsy) któryś z ,,pracowników" tej firmy odebrał telefon wysłuchał mnie i powiedział UWAGA : ,,że mam sobie we własnym zakresie sprawdzić silnik i jeśli coś nie pasuje to poprawić" . Mowie mu, że na silnik jest rok gwarancji i nie będę niczego sam sprawdzał. Powiedziałem także, że na silniku są plomby pańskiej firmy i nie jestem głupi żeby je zerwać i utracić gwarancję. Na to ten niby pracownik powiedział, że UWAGA : ,,plomby są nie ważne" Do tej ,,firmy" dzwonił również mechanik który montował ten ,,silnik" Niestety pracownicy od p Mariusza Pałki gdy zorientowali się, że rozmawiają z kimś kto zna się na rzeczy ewidentnie lepiej od nich zakończyli rozmowę a następnie zablokowali numer telefonu mojego mechanika. Po wielu próbach i problemach (nie odbierają telefonów, nie odpisują na smsy oraz e-maile) udało mi się zgłosić silnik na reklamację. Znów przyjechał kierowca zabrał silnik bez pokwitowania tłumacząc że takie mają procedury i on ma tylko zabrać silnik pod wskazany adres. Silnik podobno jest obecnie w ich siedzibie. Cena za silnik na Allegro była 6500 zł + na aukcji było podane, że transport kurierem na palecie około 170 zł. Telefonicznie przy składaniu zamówienia facet poinformował mnie, że dostawa wyjdzie 300zł. Więc już kolejna rzecz na ich niekorzyść. I TERAZ UWAGA PO RAZ KOLEJNY !!! Do dnia dzisiejszego tj. 26.04.2023 NIE OTRZYMAŁEM od tych (usunięte przez administratora) faktury !!! W całej tej sytuacji przez jakiś czas kontakt utrzymywał ze mną jakiś człowiek, którego numer telefonu znalazłem w bazie CEIDG. Jest to numer telefonu, który nie występuję nigdzie indziej. Człowiek ten odebrał ode telefon kiedyś mówiąc, że oczywiście nie ma problemu reklamację przyjmiemy i wymienimy silnik lub zrobimy zwrot gotówki. Podał mi adres mailowy na który mam się kontaktować oraz numer telefonu do jakiegoś pana Marka (podobno jakieś kierownik hali) Ten człowiek umówił tego kierowcę po odbiór uszkodzonego silnika (nie informując mnie w żaden sposób że będą odbierać silnik na reklamację. Teraz nagle ten człowiek pisał mi w smsach, że już tam nie pracuje i że wszystkie dane przekazał do kierownika Marka. Gdy poprosiłem o numer telefonu do właściciela firmy to kontakt się urwał i przestał odbierać telefony. W obecnej chwili jestem bez faktury za silnik, bez pieniędzy za silnik, bez swojego starego silnika (który zabrali przy dostawie tego rzekomo zregenerowanego) oraz bez uszkodzonego zregenerowanego silnika. Jutro będę u prawnika i ciągnę dalej temat. Wiem, że jest nas (usunięte przez administratora) co najmniej kilkanaście osób. Wystarczy pogrzebać w internecie i poczytać. Jeśli nie otrzymam faktury, zwrotu pieniędzy albo silnika zgodnego z opisem aukcji czyli sprawnego po pełnej regeneracji uruchamiam i zawiadamiam odpowiednie służby. Nie podaruję takiego (usunięte przez administratora) To nie jest 10 czy 20 zł ale 7000 zł !!! Może ten wpis jakoś do nich dotrze albo ktoś im go przekaże. Mam do ich siedziby 2 godziny jazdy samochodem więc chyba niebawem się do tego ich (usunięte przez administratora) wybiorę. https://allegro.pl/oferta/silnik-n47d20a-bmw-2-0d-nowy-wal-kuty-13284611496 - To jest link do ich aukcji (archiwalnej) o której piszę. Dziwnym trafem po zgłoszeniu mojej reklamacji usunęli wszystkie swoje aukcje z Allegro (usunięte przez administratora)

Kadzi

Bibice parkowa 35 Tam jest ta śmieszna firma jak chcesz ich dorwac

Serwis Mado s.c.
@serwis samochodowy

Borykamy się z tym samym problemem. Właściciel firmy nie uchwytny. Pieniądze nie zwrócone. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Kadzi

Witam frajej (usunięte przez administratora) mnie tak jak większość z was wiem gdzie ma ta siedzibę jak by ktoś go chciał znalesc Bibice parkowa 35 tam jest ten cały Maciej z hali i on jest całym właścicielem tym pałka (usunięte przez administratora) i wszystkich robi w konia więc jak ktoś chce go dorwac to proszę bardzo

Kolejny oszukany klient

Oddasz stary silnik i pieniądze w zamian za jeszcze gorszy niż oddałeś. silnik nie nadaje się do niczego. Po wpłacie za silnik już nie będzie można się skontaktować i odzyskac swoich pieniędzy. Oszusty i złodzieje panowie P i S uważajcie bo cały czas inne i Falyszywe konta powstają z ich aukcjami pod fałszywymi danymi. Nie kupujcie od złodziejów

Konstanty
@Kolejny oszukany klient

Nie mogę też zwrócić kaucji za silnik przez 4 miesiące

Małgorzata

W 06.03.2023 zakupiłam od Pana silnik. Silnik nie działa prawidłowo. Pan ma.kilka numerów telefonu, niestety żadnego nie odbiera.

ela

Witam. Zostałam (usunięte przez administratora) przez tego Pana, zakupiłam silnik. Proszę o zgłaszanie się na maila, może razem zakończymy tę sprawę. wertus100@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka - Lipnica Mała

• Jak się pracuje w Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka?

Zobacz opinie na temat firmy Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka?

Regeneracja Silnikowa Mariusz Pałka
  • 83