Opinie o Wika Joanna Wójtowicz w Nysa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wika Joanna Wójtowicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wika Joanna Wójtowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wika Joanna Wójtowicz w Nysa

Widziałem kiedyś ofertę na magazyn na Gdańską, chciałem rozejrzeć się za czymś aktualnym, bo roboty po okolicy szukam ale pokazało mi się info o zawieszeniu działalności pod koniec zeszłego roku. jeśli tak jest o co obecnie dzieje się z magazynierami i ludźmi z biura?

Brak komtaktu i pieniedzy

Czy ktos mi powie co mam zrobic w sytuacji kiedy kupilam produkt oplacilam a okazalo sie ze go nie ma ,czekam na zwrot gotowki i mija ustawowy okres 14 dni a firma ma wylaczone tel i nikt nie odpowiada na maile tez. Porazka nigdy juz tam nic nie zamowie

Justyna
@Brak komtaktu i pieniedzy

No jeśli kontaktu brak to słabo, ciekawe w sumie czemu, wcześniej nigdy nie wchodziłaś z nimi w interakcję? Nie brałaś pod uwagę jakiegoś UOKiKu może? Bo sama nie wiem czy z tego czekania coś by wyszło a raczej warto byłoby to rozwiązać

Xana
@Brak komtaktu i pieniedzy

Kupilas thermomixa ? Ja kupiłam 14 lipca przewidywana dostawa dzisiaj i nie ma go, od tygodnia próbuje kontaktować i nic u ciebie dalej nic?

@Justyna

Nie rozgladalam sie wczesniej za zabawkami a teraz mam mala chrzesniaczke i chcialam.jej zrobic prezent .Towar na zdjeciach mnie zachęcił.Po miesiacu Pani odebrala tel ale pieniedzy nadal nie mam ,jest mi bardzo przykro

@Xana

Ja kupiłam chodzik jezdzik dla chrzesniaczki ale okazalo sie ze go nie ma .Kochana zglos to na policje bo ja juz rozmawialam z policjantem ,jesli bedzie nas wiecej osob to zrobia cos z nimi.Dalej nie mam oddanych pieniedzy

Karolina B Nowy wpis
@Xana

Umie też zamówiłam termomix i nikt nie odbiera ani nie odpisuje sprawę trzeba skierować do prokuratury

Szanowni Panstwo mam pytanie.. mianowicie czy zglaszaliscie juz na policje (usunięte przez administratora) jakich dopuszcza sie ten sklep? Bo ja owszem ,nie dam sie okradac z moich ciezko zarobionych pieniedzy.Mysle ze wtedy nie obejdzie sie bez konsekwencji .Znalazlam na stronach wiecej takich wpisow ludzi (usunięte przez administratora) ale tutaj nic nie zdzialamy

Justyna Nowy wpis
@Monika

Czyli poważnie poszło jakieś zgłoszenie? Ciekawa jestem co policja na to wszystko powiedziała, odnieśli się jakoś? Bo wiadomo zaraz może wyjść, że mają inne sprawy...

Karolina B Nowy wpis
@Monika

Tak proszę jakoś się skataktowac Karolina Budek fejs

Ejmal

Nie polecam zakupów w tym sklepie , jeżeli chcecie stracić czas i pieniadze to na wlasne ryzyko tu można tego doświadczyć

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wika Joanna Wójtowicz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pomocnik w dziale serwisowym
Logos Media Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
Sławek

Ten sklep to (usunięte przez administratora). Sprzedają towar, którego nie mają, żeby obracać nie swoją gotówką. Mając na uwadze wasz czas i zdrowie radzę omijać szerokim łukiem

@Sławek

Zgadzam sie z tym ,teraz wlasnie widze dlaczego nie chca oddac pieniedzy.. bo jest nas wiecej i tak jak Pan napisal obracaja nasza gotowka. Nie odbieraja i nie odpisuja nie wiem jak taka firma.moze istniec.

Maria

Firma oszust. Sprzedaje towar, którego nie posiada i nawet nie potrafi określić terminu dostawy! w Przypadku TM^ autoryzowany przedstawiciel ma dokładnie określony czas realizacji. Ten sprzedający bierze pieniądze (prawie 6 tys) zbywa klienta w trakcie określonego czasu oczekiwania obiecując terminową dostawę zgodnie z zawartą umową, a następnie (po 6 tygodniach) mówi, że nie dostarczy i łaskawie proponuje ZWROT MOICH wpłaconych środków! Żałuję, że nie czytałam opinii o sprzedawcy wcześniej - nie jestem jedyną naciągniętą! ODRADZAM JAKIEKOLWIEK ZAKUPY!

Artur
@Maria

Podpisuję się pod powyższym komentarzem, omijać szerokim łukiem....

Xana
@Maria

A udało ci się odzyskać pieniędzy ?

@Xana

Ja nie moge odzyskac swoich pieniedzy .sprawe zglaszam policji Chcialam tylko zabawke kupic dziecku ale okazalo sie ze jej nie ma i pieniedzy tez nie

Przestrzegam przed tą firmą! Nie popełniajcie mojego błędu! Kupiłem TM6 którego nie mieli! Firma nie udziela żadnych informacji telefonicznie, karzą pisać mejle z zapytaniami, na które nie odpowiadają. Koszmar! Miejsce (usunięte przez administratora) jest w więzieniu!

Izabela
@Tomek

A zgłaszałeś to do ochrony praw konsumenta? Może warto to własnie zgłosić, bo na pewno masz jakieś dowody zakupu?

Thermomix

Ta firma to dramat I tragedia jeden wielki (usunięte przez administratora) nie mają pojecia co robią od 3 dni prosiłem o wystawienie faktury mimo podanych wszystkich danych wciąż zadawali te same pytania kobieto którą do mnie dzwoniła na siłę próbowałem wcisnąć mi ze to ja nie odpisuje na meile naprawde odradzam współpracę z nimi z reszta można poczytać na allego opinie ja niestety tegow nie zrobiłem i straciłem 3 dni poprostu kpina

Ewelina
@Thermomix

A jakiego typu pytania Ci zadawali? Wymienisz kilka?

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Joanna Wójtowicz - Nysa

Wika Joanna Wójtowicz