Opinie o Moscar Konrad Moskal w Wysoka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Moscar Konrad Moskal. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Moscar Konrad Moskal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moscar Konrad Moskal w Wysoka

Michalina Nowy wpis

Pan Konrad konkretny, uczciwy i pomocny sprzedawca, moja asterka smiga aż miło, moje następne autko też będzie od tego Pana ????

Karol Nowy wpis

Uwaga!!! Ostatnio kupiłem samochód od tego (usunięte przez administratora) pod sprzedaż był zrobiony idealnie. Na stacji diagnostycznej nie wykryto nic niepokojącego. Po kupnie samochodu okazało się że lampy były zalane i koszt naprawy to 4tys zł. Po skontaktowaniu się z tym człowiekiem dostałem informację że jak chce mogę iść do sądu (ale on nie radzi bo sprawa trwa 2 lata)

Michał Nowy wpis
@Karol

Ja kupiłem już dwa samochody u Pana Konrada i obydwa sprawują się wyśmienicie wszystko czarno na białym przy kupnie. Pozdrawiam i polecam :)

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Nie widać zbyt wielu wieści o firmie Moscar Konrad Moskal w mieście Wysoka, może ktoś z pracowników da znać co u nich się dzieje?

Zostaw merytoryczną opinię o Moscar Konrad Moskal - Wysoka

Moscar Konrad Moskal