Opinie o TELZAS Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TELZAS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TELZAS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELZAS Sp. z o.o. w Szczecinek

Peffniak

Po przy czytaniu waszych komentarzy już sam nie wiem co myśleć. Dostał pozytywną odpowiedź i jutro idę na rozmowę.

Ewelina
@Peffniak

Pisałeś, że idziesz na rozmowę rekrutacyjną do TELZAS - możesz napisać coś na temat tego, jak przebiegała i jak ją oceniasz? Wszelkie szczegóły mile widziane! Daj też proszę znać, czy udało Ci się dostać pracę w TELZAS i czy oferowane przez pracodawcę warunki są dla Ciebie satysfakcjonujące.

Irek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej zmienić ją?

Atmosfera chociaż wygląda przyjemnie. Największym minusem jest zatrudnienie na umowach o pracę tymczasową po przez agencję Work Serwice przed firmą telzas. Dziwi mnie to, że nie można pracować przez kilku lat. Pan (usunięte przez administratora) tego nie widzi lub nie chce widzieć. niektórzy ludzie przeszli na normalną umowę o pracę. Dlatego proszę przyjrzeć się o zatrudnieniu.

Gutek

Czy są jakieś zmiany w firmie i przestaliście pisać? Warto aplikować?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TELZAS Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik zakupów
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
szpecu1

Pracowałem w tej Firmie przez kilku miesięcy poprzez agencję. Atmosfera jest ok. Tylko Dziwi mnie to, że na montażu nie można przepracować przez kilka lat na normalnych stabilnych umowach o pracę poprzez firmy telzas. Na działach montażowych zatrudnia agencja zatrudnienia work serwice na umowach o pracę tymczasową w zapotrzebowaniu. Tylko tyle się o tym mówi.

jeny

@ajnjn, rzadko kiedy podaje się konkretny zarobek, jaki czeka kandydata. Jeśli podoba Ci się oferta, tak jak mi teraz na inżyniera sprzedaży, to ślesz CV i czekasz na rozmowę. Tam pewnie wszystko powiedzą :)

admin

Znasz dobrze firmę TELZAS Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o TELZAS Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w TELZAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TELZAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TELZAS Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Bugno 3
    78-400 Szczecinek