Opinie o GBT Bud Grażyna Boniecka w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GBT Bud Grażyna Boniecka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GBT Bud Grażyna Boniecka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GBT Bud Grażyna Boniecka w Pruszków

Waldemar

Firma warta uwagi ,Kierownik Paweł często nie dostępny pod telefonem bo ciągle gada , duży plus za cenę materiałów które oferuje firma ,poslizgi w terminie około tygodnia, zakres prac docieplenie budynku 340m2 czas 3 tygodnie trochę długo

@Obserwator

Nie bardzo rozumiem, w którym miejscu kogoś straszyłem, poprosiłem o ważenie słów

785-12-12-81

Jesteśmy jednymi z poszkodowanych, z rozgrzebaną budową po zniknięciu Pawła. Okazało się, że nie zapłacił również geodecie, nie zapłacił za wykopy, nie uregulował należności kierownikowi budowy. Zapraszamy do kontaktu osoby zdecydowane wspólnie podziałać w sprawie. Mamy już ogarniętego pełnomocnika, który ma plan na dalsze działania. Chętnie wyrównamy wiedzę i omówimy co dalej. Kontakt w nagłówku lub wiewior(a)wiewior.pl

Póki co firma została chyba zamknięta, zniknęła z wszelkich rejestrów. Ewentualnie właściciel mógł założyć nową działalność. Udało się nawiązać z nim jakiś kontakt?

785-12-12-81

Renata
@785-12-12-81

A wiadomo co się stało z pracownikami? Oni również zostali tak potraktowani czy może chociaż oni otrzymali pieniądze?

785-12-12-81 Nowy wpis
@Renata

Część pracowników brała udział w procedurze, część nie - i ta druga oraz podwykonawcy też zostali z dziurami w kieszeni. U nas na budowie pan (usunięte przez administratora) nie zapłacił operatorowi koparki, geodecie, tartakowi i pewnie komuś jeszcze...

Karolina Nowy wpis
@785-12-12-81

Czyli wy przekazaliście pieniądze na pokrycie tych kosztów? Może uda się jakoś je odzyskac. Z tym panem to jest jakiś w ogóle kontakt?

785-12-12-81 Nowy wpis
@Karolina

Nie, nikt z poszkodowanych nie chciał od nas pieniędzy - wiedzą, że też zostaliśmy oszu...ni przez p. Bon...iego. Proszę o kontakt na mój nr telefonu, nie chcę na forum publicznym pisać o podejmowanych w celu odzyskania pieniędzy krokach. Można WhatsAppem :)

Waldemar

Olga
@Waldemar

Nie dziwie się, ze ciagle rozmawia skoro tyle osob dzwoni upominając się o pieniądze. Kierownik? Pan Paweł nie jest kierownikiem budowy.

@Olga

Proszę nie mylić inspektora nadzoru budowlanego z kierownikiem budowy, i radzę ważyć słowa

Obserwator
@Paweł

Czy Pan oprócz nie dotrzymywania umów, (usunięte przez administratora), wymijania się od zobowiązań zaczyna jeszcze straszyć ludzi ? Ja też mam się już zacząć bać ? Każdy ma się bać kto zaczyna z Panem współpracę ? Bać się o swoją budowę, bać się czy ludzie przyjadą do roboty i w jakim stanie danego dnia, czy pan telefon odbierze, czy odda pieniądze czy wywiąże się z zobowiązań? Nie wiem ilu tu ludzi jest pokrzywdzonych ale wiedzę, że coraz więcej. Ale już zacząć straszyć na forum publicznym gratuluje. Robię sobie tego prt sc bo wiedzę, że mnie też będzie to czekać jak zacznę dochodzić swego. Straszyć za prawdę ? Jeżeli ktoś szuka opinii o tej firmie, proszę doczytać jeszcze Opinie o Armexim Sp. z o.o. w Pruszków to jest jedna osoba,. Proszę poświadczyć, że jest pan kierownikiem budowy lub inspektorem. Ale straszyć ludzi? Ja osobiście to tak odebrałem i pewnie każdy kto to przeczyta tak to odbierze. "Radzi pan "....hmmmm

@Obserwator

Grzegorz

Dobry Wieczór To była firma prawnicza szukająca klientów. Rozmawiałem z nimi przedstawiłem temat , kwestia czy zajmują się drobnica . Wysłałem dowody , zobaczymy. Ale mam ten numer i adres email. Zapraszam.

Witam. My też zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez Pana Pawła, Pan wziął od nas strzemiona na budowę za ładne pieniądze i niestety się nie rozliczył z nami. Wymyśla różnie historię już od sierpnia i nie można odzyskać pieniędzy.

Dagi
@Monika

Czy w chwili obecnej ma Pani jakiś kontakt z nim? Odbiera telefony ,odpisuje na wiadomości?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w GBT Bud Grażyna Boniecka rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Operator systemu przeładunkowego?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Sasiaf

Dzień Dobry Zostałem również (usunięte przez administratora) przez Bonieckiego . Jestem jego sąsiadem. Dwa dni temu zabrano kontener który wypożyczył i mi sprzedał . Ale to tylko połowa historii. Szukam kontaktu bo podobno jest wniesiony pozew zbiorowy przeciwko niemu , chciałem dołączyć. 575005321 mój nm telefonu.

@Sasiaf

Nie zgadzam się z ta opinia ponieważ pan Pawel B to nie (usunięte przez administratora) a coun i wyłudzacz pieniędzy ;)

Elżbieta

Z tego co widzę klienci są bardzo zadowoleni z ich usług. Remonty jak najbardziej szły pomyślnie i bez zastrzeżeń. Czy tak samo aktualni pracownicy mogą opowiedzieć się o pracy tutaj? Jak wyglądają ogólne warunki i zarobki. Macie liczone od godziny czy zlecenia?

Anonimowo
@Elżbieta

To powiem że widzi Pani same kłamstwa nie wiem czy Pan Paweł B. sam to pisze czy ktoś znajomy ale pracując w tej firmie nie widziałem zadowolonego inwestora z jego robót, inwestorzy wręcz rezygnowali z niego, bo to terminy były w (usunięte przez administratora) tak samo jak cała wykonana robota. Warunki są jeszcze gorsze, ludzie nie kompetenti do wykonywanej pracy i co niektórzy alkoholicy :), załóżmy że przyjmujemy się u Pana B(bo rodo) na hydraulika, a on nam każe wykonywać tynki, nie dość że cała organizacja pracy leży to często gęsto trzeba czekać na materiał, co do zarobków w tej firmie nie można narzekać, lecz przekłada się to tym że na swoją wypłatę można czekac dwa-trzy tygodnie(wypłaty niby są co tydzień). Jeśli chodzi o umowę i ubezpieczenie to raczej zapomnijmy o tym. Ogólnie nie polecam ani firmy, ani pracy w niej.

@Anonimowo

Ciekawa sprawa , rozumiem że już nie pracujesz dlatego to piszesz szkoda że jesteś anonimowy , gdybyś się podpisał zweryfikowalibysmy twoje zarzuty , ale cóż najlepiej być anonimowym . Wracając do alkoholików, jeżeli nawet tak jest to czy są to wyrzutki społeczeństwa, może należy ich poddać eutanazji, na materiały trzeba czekać, no jeżeli pracownik przypomina sobie o nich wtege kiedy się one kończą , no to nic dziwnego

Anonimowy
@Paweł

Alkoholicy nie są wyrzutkami społeczeństwa jak to Pan określił, lecz będąc w miejscu pracy należało by zająć się pracą a nie piciem alkoholu, i później są poprawki po takich ludziach, nie mówiąc o terminach już które w żaden sposób nie były dotrzymywane przez owe sytuacje opisane w tej opinii, co do materiału rozumiem dzień czekania JEŚLI został on za późno zgłoszony, ale to były obsuwy często tygodniowe.

@Anonimowy

Dalej pozostajesz anonimowy , to jest tak jak bym rozmawiał z (usunięte przez administratora) w nocy, co do materiałów , bzdura kompletna ,

@Paweł

Przykro mi jeśli tym pytaniem wsadziłam kij w mrowisko... Ciekawa byłam tylko opinii samych pracowników, bo jakoś nikt zbytnio się tutaj nie wypowiadał. Z tym alkoholem to kłamstwo? A czasami zdarzały się tu może jakieś poprawki, o których tamten Pan wspomniał?

Piotrek
@Elżbieta

Jak on jest winny pieniądze byłym pracownikom i ludzia w połowie Pruszkowa to zwykły C (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

Inwestor

Analogicznie jak wieksząc "klientów" PB zostałem (usunięte przez administratora) poprzez obranie zaliczki na materiały i nie wykonanie wiekszości prac. Wykonane prace wymagały poprawek. (usunięte przez administratora) i partacz.

Nie mogę zlokalizować grupy. Może wdała się literówka?

Ostrożny

Trzeba uważać, bo nie wiadomo kto może się kryć pod danym adresem.

@Ostrożny

jakie szkodzy może wyrządzić adres email? Spodziwam sie że PB bedzie starał sie utrudnić kontakt poszkodowanym. Mozna też wysłac poprostu maila na adres grupy wtedy bedę mógł dodac osobę do grupy

Ostrożny
@Inwestor

Chodzi o to aby pan Paweł przypadkiem nie dostał się do grupy i nie wiedział jakie są zamiary osób poszkodowanych bo na pewno wykorzysta to przeciwko nim

Olga

Osoby poszkodowane poproszę o kontakt na adres mailowy oszustpawel2022@gmail.com Może wspólnymi siłami będzie łatwiej sprawić by pan za to odpowiedział i oddał pieniądze

@Olga

Witam Chętnie przyłączymy się W weekend opisze naszą historie !!! Koniec tego wyłudzania i złodziejstwa !

@Olga

Kontaktowałem sie ale brak odpowiedzi

Czy pani Grażyna Boniecka starsza kobieta zdaje sobie sprawę ze jej syn dla którego zgodziła się założyć na swoje nazwisko tą pseudo firmę ma tak złą opinie na rynku ? Pani Grażyno ??? Niech się Pani obudzi Pan Pawełek nie wywiązuje się z obietnic Proszę poczytać opinie o tej firmie Nie tylko tutaj,ale również na innych stronach, Jak pojawia się pozytywna opinia to pisze ja sobie sam. Żałosne Ale jeżeli jakaś naiwna osoba uwierzy w jego szachrajstwa to później odczuje to w wykonawstwie lub jego braku, terminowości ,zwalonej robocie , naciągniętych pieniądzach , krętactwie i na koniec braku finansów Ludziom śmieje się w oczy Pani Grażyno i nie wstyd pani ??? Czy jest pani na to jawna zgoda ????

A to ciekawe, proszę może zadzwonić do firm i się dopytać, firmy nie są. anonimowe jak to coś co zadało pytanie

C.
@Paweł

Paweł, ogarnij się. Znam Cię prywatnie i wiem, jakie przewały robisz. Byłam świadkiem nie jednej sytuacji i świadkiem oględzin Twoich własnych pracowników, którzy mówili, że robota jest przez ciebie zwalona. Ludzie ponoszą straty w postaci płacenia tobie i ponoszenia kosztów naprawy tego, co zniszczyłeś. Próba S? Te podrapania po kocie?! I jeszcze każdemu piszesz, że to jego wina. Szykujesz sobie żółte papiery do sądu? Za dużo jest nagrań rozmów, maili, smsów, filmów i zdjęć. Nie wyłgasz się.

Dawid

Nie polecam. Budował nam dom. Ze względu na fatalną jakość prac (potwierdzone przez inspektowa i rzeczoznawcę), rozwiązaliśmy umowę. Jeszcze w trakcie prac zapłaciliśmy mu za materiał na cały dach (więźba, dachówka, okna dachowe) i zaliczkę na okna. Materiał nie dojechał, a pieniędzy nie odzyskaliśmy do dzisiaj - minął już rok. (usunięte przez administratora)

BBB

Pan (usunięte przez administratora) jest (usunięte przez administratora) !!! Nie wywiązuje się z umowy. Ma niejeden spór finansowy z osobami od których pobrał zaliczki i nie wykonał prac zleconych. Proszę uważać na tego człowieka.

Inwestor

Niestety miałem nie przyjemną okazję skorzystać z usług. Właściciel P.B. (firma na matkę, posiadał szereg swoich innych firm z takimi opiniami pewnie dlatego zmienił) wyciąga tylko kasę na co się da a następnie miga się od pracy, materiałów. Oczywiście 100 nowych historii dziennie dlaczego nie może się spotkać lub oddać pieniędzy czy materiału. Wysyła przelewy które po miesiącach nadal idą :) oczywiście codziennie kłamiąc, że wysłał. Typowy (usunięte przez administratora) Ja straciłem. Wy uważajcie !! Wystarczy poszukać w internecie https://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Boniecki-Pawel/8f11ef5d0fdc68bd4fae7b234bcda01a.html

Czy pracownicy GBT Bud Grażyna Boniecka mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

KK

Integracja co najwyżej w trakcie składania zeznań na policji. Pan Paweł B. notorycznie (usunięte przez administratora) wszystkich swoich klientów i wyłudza od nich pieniądze. Już niedługo prokuratura się nim zajmie!

Inwestor Pawła B

Nie polecam (usunięte przez administratora) przekręcają ludzi na kase. Wlasciciel ostatnio uciekając przed rozliczeniami usunął profil firmy oraz prywatny z Facebooka i nie można dojść swoich racji. Firma na osobę 3cia żeby uniknąć konsekwencji. OMIJAĆ !!!!

Nie polecam tego Pana, wziął od nas towar, strzemiona budowlane miał zrobić przelew i do dzisiaj przelewu nie ma. A Pan unika rozmów i spotkań. Wymyśla przeróżne historie byle się tylko nie spotkać.

Uwaga!!!!!!

Wszystkie nagatywne opinie usunięte. Zapraszam na Aleo. Tam trochę smutnych i prawdziwych historii o tej firmie. Krótko działa, a już zapadła w pamięć.

Grażyna

Przestroga!!!!! Nie dajcie się ludzie oszukać! Uciekajcie jak najdalej Firma zarejestrowana na matkę a w rzeczywistości synka Piotrusia Pana Janusza biznesu. Chcecie stracić pieniądze,czas,nerwy i mieć zepsutą całą robotę to tylko tutaj. Zepsutą to mało powiedziane. Ludzie z daleka OSTRZEGAM W życiu takiego łgarza i bajarza nie spotkałam. Chcecie robić budowy ,remonty to nie tutaj. Ostrzegam

Emi

Firma budowlana zarejestrowana na kobietę która ma ponad 70 lat. Wniosek- kobieta ta nie kieruje firmą, robi to ktoś inny, ktoś kto nie może ten działalności wykonywać sam pod swoim nazwiskiem i imieniem , bo już tyle spraw zawali. Ludzie opamiętajcie się i bierzcie tego partacza i migacza bo będziecie mieli spartoloną robotę i zszargane nerwy, a po nim spłynie , bo to dla niego żadna nowa sytuacja. Dzisiaj firma, jutro założy inną.

@Emi

Faktycznie, chociaż w sumie to, że ma tyle lat jeszcze o niczym nie świadczy, bo ludzie w różny sposób się starzeją. Czemu uznajesz, że ta Pani miałaby być jakaś nieświadoma, znasz ją?

Emi
@Elżbieta

A komornik puka w rytmie cza cza, co nie? Kolejne firmy na matkę, babkę i sąsiadkę. Ile musi być negatywnych wpisów, aby ludzie się ogarnęli. Chyba wszystkie pozytywne wpisy są pewnego Pawła i jego kolesi.

Szanowna Pani nie długa zapuka do Pani jeżeli nie opłaci Panii faktury

@Emi

Wniosek jest taki że jest Pani oszustką, a do tego szkaluje Pani firmę którą którą wcześniej z premedytacją (usunięte przez administratora)

@Emi

Proponuję skontaktować się z tymi firmami, nie są anonimowe jak Szanowna Pani, chociaż ja wiem kom pani jest, proszę też zerknąć w poniedziałek do KRD ja dłużej na swoje pieniądze nie będę czekał

Arek, arkadio770422@wp.pl

Panowie wykonali instalacje elektryczne ,hydrauliczne ,dotkowo wykonali docieplenie budynku, ceny materiałów ocena bardzo dobra czas wykonania usługi ,dobry

Efekt

Remont pomieszczeń warsztatowych wykonany bez zastrzeżeń ,polecamy.

Zostaw merytoryczną opinię o GBT Bud Grażyna Boniecka - Pruszków

• Jak się pracuje w GBT Bud Grażyna Boniecka?

Zobacz opinie na temat firmy GBT Bud Grażyna Boniecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GBT Bud Grażyna Boniecka
  • Ignacego Daszyńskiego 36 lok. 1