Opinie o Top-Cars Kamil Witoń w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Top-Cars Kamil Witoń. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Top-Cars Kamil Witoń o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top-Cars Kamil Witoń w Inowrocław

Mirek M.

Polecam sprzedawcę, bardzo konkrety. Auto, które zakupiłem jest w perfekcyjnym stanie technicznym, całkowicie zgodne z opisem. W pr,yszłosci na pewno tam wrócę. Firmę TopCars już poleciłem kilku znajomym.

Krzysztof

Wszystko ok ,bardzo miły pan sprzedający. Komfortowa i rzetelna obsługa. Jestem zadowolony z zakupu gorąco polecam.

Top Cars Nowy wpis

KRZYSZTOF 16 05 2024. kilka dni temu kupiłem u pana Kamiła Witonia NISSANA.Jestem bardzo zadowolony.W 100 w procentach wszystko zgodne z opisem.Niezdecydowanym polecam firmę Top-Cars.

Marcin Nowy wpis

Pełen profesjonalizm! Przyjechałem, obejrzałem i zakupiłem. Od początku rozmów przez tel. słychać było, że Panowie znają się na rzeczy. To co mówili potwierdziło się w 100%. Oby więcej takich sprzedawców! Pozdrawiam

Łukasz Nowy wpis

Polecam zakup auta w Top-Cars Kamil Witoń.Sprzedawca godny zaufania.Uczciwy,miły i życzliwy.Pomoc przy wszystkich formalnościach.Obsluga na najwyższym poziomie.Opis auta w 100% zgodny z ogłoszeniem.Zakupione auto Peugeot 508 II SW.Jestem bardzo zadowolony z zakupu.W przyszłości napewno wrócę po kolejne auto.Polecam.Pozdrawiam.

Zadowolony klient Nowy wpis

Top-Cars Kamil Witoń to firma godna zaufania. Bardzo miły, życzliwy i uczciwy sprzedający. Wszystkie formalności załatwione błyskawicznie. Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa. Samochód volvo v60 w stanie bardzo dobrym. Szczerze polecam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Top-Cars Kamil Witoń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
Jacek

Zakup Peugeot 3008 dwa miesiące temu był strzałem w dziesiątke. Zero problemów i jakichkolwiek usterek. Sprzedający był kompetentny widać, że zna się na rzeczy i samochody są na wysokim poziomie. Serdecznie polecam każdemu!!

Pawel

Kupiłem opelka od tego pana, samochód spełnił moje oczekiwania, dziękuje za współprace. Napewno wrócę po kolejne autko. pozdrawiam

Arkadiusz

Krzysztof

Mirek M.

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie Top-Cars Kamil Witoń w miejscowości Inowrocław? Jak wygląda proces rekrutacyjny i szkolenia? Czekamy na informacje od obecnych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Cars Kamil Witoń - Inowrocław

• Jak się pracuje w Top-Cars Kamil Witoń?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Cars Kamil Witoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top-Cars Kamil Witoń?

Top-Cars Kamil Witoń
  • 59 Pułku Piechoty 7 lok. 21