Opinie o Amk Marcin Krepel w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Amk Marcin Krepel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Amk Marcin Krepel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dom i ogród - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amk Marcin Krepel w Lębork

Maryla Nowy wpis

Pan Marcin to uśmiechnięty pozytywny człowiek. Zrobil mi kuchnie oraz szafe. pOLecam. Jak uzbieram pieniażkki to zaprosze go również do łazienki. Pozdrawiam Marylka

Adam Nowy wpis

Przez przypadek znalazłem w internecie zdjęcia wykonania zleceń tej firmy. Umówiłem się na pomiar. Pozniej dostałem wycene. Wszystko mi pasowało. Termin również. Zamowilem fronty takie jak chciałem. W trakcie realizacji zmieniłem koncepcje, dlatego termin dokończenia się wydłużył ale to moja wina. Na moje fronty czeka się ok 4 tygodni w hurtowni, tutaj stolarz nie miał wpływu n\a to. Nie mam zalu do firmy. Przez moja zmiane musialem dluzej poczekać trudno. Pani zajmujaca się umowami wprowadziła aneks i ta firma wywiazala się z terminem. Kuchnia wygląda jak bajka.Jak wroce z zagranicy dam im na pewno do roboty łazienke.

Lucyna P. Nowy wpis

Pełen profesjonalizm. Zamówienie zostało wykonane rzetelnie i przed terminem. Pan Marcin bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Zaproponował swoją koncepcje, z której skorzystałam i nie żałuję. Pani, która zajmuje się sprawami organizacyjnymi wszystko wyjaśnia, analizuje każdy pkt w umowie, dzwoni z informacją, kiedy będzie montaż. Bardzo miła osoba. Czytając wcześniejsze dwa komentarze w internecie miałam lekki obaw co do tej firmy, ale miałam również wrażenie, że napisała to jedna osoba, która chciała zaszkodzić Panu Marcinowi- teraz wiem, że dobrze myślałam. Niestety w tej branży jest tak, że jak trafi się na kogoś komu coś się nie spodoba to negatywnie pozniej się wypowiada, nie wypowiadając do końca prawdy. Tak jest w tym przypadku. Ja nie żałuję, że wziełam tą firmę. Amk Marcin Krepel- życzę państwu wytrwałości! Koleżanka mi poleciła, również będę polecać dalej. Pozdrawiam serdecznie Lucyna

BOLO- mechanik Nowy wpis

Spoko gosc! zrobil tak jak chcielismy.Zonka zadowolona ja tez. kuchnia pieknie wyglada polecamy!!!!!!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Amk Marcin Krepel? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
@inwestor

Szczerze nie polecam tej „firmy” Sposób na życie jakie znalazł sobie ten pan to wyłudzenia zaliczek na poczet przyszłych zabudów czarowanie i kłamanie. A na końcu ani kasy ani zabudowy. Powie dokładnie to co chcesz usłyszeć, a co najważniejsze nawet się przy tym nie zająknie.

@inwest
@@inwestor

Potwierdzam, wyłudza zaliczki, nie realizuje zabudów. To co robi, może nawet jest OK, ale zawsze nie do końca i nie poprawia.

Zostaw merytoryczną opinię o Amk Marcin Krepel - Lębork

Amk Marcin Krepel