Opinie o Gryzmi Manufaktura Piekarnicza Justyna Wiarek w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gryzmi Manufaktura Piekarnicza Justyna Wiarek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gryzmi Manufaktura Piekarnicza Justyna Wiarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gryzmi Manufaktura Piekarnicza Justyna Wiarek w Zabrze

Gutek Nowy wpis

Niedawno wygasła oferta, w której poszukiwano pracownika w dziale organizacyjnym, ale gdyby znów miała się pojawić, to chciałem o nią dopytać. Podany zakres wynagrodzenia to 4 300–6 000zł, od czego zależy to czy dostanie się tę mniejszą albo większą kwotę? Napisane też było, że jest albo umowa o pracę albo zlecenie. Można sobie wybrać czy kładziony jest nacisk na którąś z nich?

Anonim Nowy wpis

Okropne miejsce do pracy. Pani manager (Partycja) sprawia, że miejsce staje się piekłem. Sama pracuje po 16-20 godzin dziennie i wymaga takiego poświęcenia od innych osób pracujących na umowie o pracę. Poza tym: - Szykany i wyzwiska to norma, - ciągłe straszenie zwolnieniem, - wydzwanianie i pisanie w godzinach wolnych, - brak konsekwencji, zmienianie planów i późniejsze zrzucanie winy na pracownika, - ta kobieta to notoryczny (usunięte przez administratora). Wmawia pracownikom rzeczy, których nie robili i nie mówili. W tej firmie obecnie panuje ogromny (usunięte przez administratora) i dopóki ta kobieta nie odejdzie będzie tylko gorzej. Możliwe, że pojawią się nowe miejsca pracy, ponieważ już pierwsze osoby zaczynają odchodzić. Szczerze odradzam to miejsce pracy dopóki ona tam pracuje. Jacku, obudź się i zwolnij tą kobietę!

Mali

W styczniu 2021 roku oferowali piekarzowi na dwie zmiany 4 tysiące brutto. Kto mi napisze, ile teraz płacą, a najlepiej, ile od stycznia będą płacili? Bo się pewnie stawki zmienią, skoro minimalna skacze w górę?

Stefan Nowy wpis
@Mali

Co ty godasz ten(usunięte przez administratora)na YT opowiadał że 50 zł na godzinę płaci a ty 4400 brutto byś chciał kolego 8 z przodu i jeszcze jaka wiedzą od szefa zdobędziesz wszystko wie

@Stefan

Faktycznie płaci 50 zł na godzinę, brutto czy Netto? :) Nie wiem, czy ironizujesz czy poważnie mówisz. Ile to całościowo tam wychodzi na miesiąc, tylko na serio? I są jakieś dodatki w ogóle? Bo ja serio bym chciał wiedzieć

Gryzmi Manufaktura Piekarnicza Justyna Wiarek poszukuje osoby na stanowisko Kasjerka w Zabrze. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Adela 13

Pani Justyna nie jest osobą wiarygodną jako pracodawca. Sytuacja jaka mnie spotkała. Zgłosiłam się na umówione spotkanie w sprawie zatrudnienia lecz Pani Justyny nie było, co gorsza nie raczyła nawet się ze mną skontaktować telefonicznie. Po 3 godzinnym szkoleniu w sklepie przez pracownika Pani Justyna nadal się nie pojawiła. Straciłam tylko czas i oczywiście brak jakiej kolwiek informacji ze strony pracodawcy na temat zatrudnienia. NIE POLECAM!!!

Kaśka
@Adela 13

Próbowałaś się kontaktować z szefową, czy czekałaś po prostu na odpowiedź? Od razu zamiast rozmowy było to szkolenie, bo chyba nie za bardzo ogarnęłam? Czyli za te trzy godziny szkolenia nie dostałaś pieniędzy, czy to akurat zostało uregulowane?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gryzmi Manufaktura Piekarnicza Justyna Wiarek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Z tym 50 zł brutto za godzinę to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Gryzmi Manufaktura Piekarnicza Justyna Wiarek - Zabrze

• Jak się pracuje w Gryzmi Manufaktura Piekarnicza Justyna Wiarek?

Zobacz opinie na temat firmy Gryzmi Manufaktura Piekarnicza Justyna Wiarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gryzmi Manufaktura Piekarnicza Justyna Wiarek
  • Kacza 2