Opinie o Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska w Lublin

Witam wszystkich pragnę ostrzec przed firmą Angelika Krzesiak Vel Czyżewska która ma kilka adresów między innymi w Lublinie Poznaniu w Radzie nie wiem proszę nie wynajmować ani nie podejmować żadnej współpracy z tą kobietą ani jej współpracownikami z panem np. Bartoszem (usunięte przez administratora)nas na kaucje obiecywali wypłatę ty kaucji czekaliśmy ponad dwa tygodnie po czym kontakt się urwał nie odbierają telefonów jedynie piszą smsy jest to masakra z Internetu i Opinii dowiedzieliśmy się że nie jesteśmy jedynymi (usunięte przez administratora) osobami w ten sposób często praktykują swoją działalność zwykli (usunięte przez administratora) sprawa oczywiście zostaje skierowana do prokuratury tak tego nie zostawimy!!! Omijać się ludzie szerokim łukiem tą Wypożyczalnie porażka

Klementyna Nowy wpis

dzień dobry. szukam na wakacje czegoś do dorobienia. Właśnie dowiedziałam się tak jak wspomniano kiedyś o przeniesieniu zakłady pod inny adres, więc byłoby mi nawet blisko. Czy możliwe jest zatrudnienie pracowników do pielęgnacji samochodów?

Czy firma Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Maciej Nowy wpis

Polecam bardzo gorąco!! Pani Angelika jest bardzo sympatyczną osobą. Firma na bardzo wysokim poziomie!

Brałeś udział w rekrutacji do Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

Firma na bardzo wysokim poziomie. Pani Angelika to bardzo miła osoba!

Aneta
@Marcin

W której lokalizacji był Pan obsługiwany? Do dziś nie został rozwiązany temat przeniesienia. Czy oprócz Właścicielki zatrudniają się obecnie też inne kobiety?

Aneta

Faktycznie tak jak jedna pani wspomniała wypożyczalnia się przeniosła? No i co się stało z poprzednimi pracownikami? Ilu ich tak naprawdę wtedy było, a ilu zatrudnia się obecnie?

Jakie auto miał Pan wynajęte od tej firmy i co konkretnie się wydarzyło?

Z internetów jasno wynika, że firma przeniosła się z Lublina do Poznania. Ciekawe, jak z pracą w wypożyczalni. Chętnie dowiem się, jakie są stawki, na ile doceniaję osoby doświadczone w obsłudze klienta.

Jest dobrze, auta czyste , zadbane , duży wybór , bardzo dobry kontakt,

Mariusz

Najlepsze auto jakim kiedykolwiek jeździłem w super cenie. Sprawdzałem w sieci i mają jedne z najtańszych cen w Polsce. Polecam LivCars.

Wszystko super, Polecam

Roman

Firma godna polecenia. Auta osobowe i dostawcze czyste i zadbane a obsługa ok. Moja firma korzysta z ich usług i sobie chwalimy! Polecam innym

nieznajomy

super firma, Pan Bartosz bardzo kompetentna osoba, znająca się na rzeczy, wymiana opon załatwiona na następny dzień od zgłoszenia, mega polecam

Krystian
@nieznajomy

Tez uważam, ze to bardzo kompetentny (usunięte przez administratora)

najlepsza wypożyczalnia w Poznaniu, polecam

Kuba

Wynająłem z Tej firmy BMW M8, świetne auto. Obsłużony tak jak się należy, auto podstawione pod dom, świecące. Polecam usługi firmy LivCars, tym bardziej, że na rynku Poznańskim nie ma dużo dobrych wypożyczalni z fajnymi autami.

Adres w Poznaniu : ul. Słowackiego 55/1

Wiecie jak wygląda obecna sytuacja i atmosfera w firmie Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska w miejscowości Lublin? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem daj nam koniecznie znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska - Lublin

• Jak się pracuje w Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska?

Zobacz opinie na temat firmy Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Livcars Angelika Krzesiak Vel Czyżewska
  • Startowa 14 lok. 69