Opinie o Divino Anna Dereniowska w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Divino Anna Dereniowska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Divino Anna Dereniowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Divino Anna Dereniowska w Wieliczka

luka12

Witam, już raczej pewne, że to (usunięte przez administratora) - strona nie działa, numery telefonu wyłączone, już w tej chwili proponuję wpisywać pod wątkiem jakie kroki prawne podjęliśmy aby odzyskać wpłacone pieniądze: - dziś na maila do e-divino napisałem przedsądowe wezwanie do zwrotu wpłaconych pieniędzy - napisałem też maila do ceneo czy będą pomagać w odzyskiwaniu pieniędzy, w końcu sprawdzają ponoć wszystkie firmy, które reklamują

bart
@Nat

A czy mogłaby Pani podać konkretnie link do tej grupy? Szukanie po podanych słowach kluczowych zwraca mnóstwo różnych profili ale żaden nie wygląda jak profil tego sklepu....

Wojtek
@luka12

Pytałem u innego sprzedawcy płytek który w przeciwieństwie do tej firmy zrealizował moje zamówienie. To chyba jest grubsza sprawa którą Ceneo musi wyjaśnić. Divino to jego zdaniem Pan Artur z firmy Artado która kilka miesięcy temu robiła podobne akcje na Ceneo zakończone spektakularnym zamknięciem sklepu. Ponoć Divino otworzył na jakąś panią ale wszyscy w Wieliczce wiedzą że to ten sam gagatek. Nawet ktoś kiedyś w opiniach na Ceneo zwrócił uwagę na podobieństwo skompromitowanego Artado i E-divino ale opinia zniknęła po protestach divino. Jeśli to prawda to Ceneo ma problem. Jakby wtedy wszystko dokładnie sprawdzili to może (usunięte przez administratora) byłoby mniej.

Zuzanna
@luka12

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny albo meilowy, jestem w tej samej sytuacji

Lima
@luka12

Zwrócili Panu pieniądze? Czy w ogóle odpowiedzieli na pismo? A może Ceneo coś odpowiedziało? Zastanawiam się czy jest sens z nimi walczyć.

@Lima

Witam, divono milczy. Ceneo odpisalo, ze mam zglosic na policje i wskazac Ceneo jako podmiot majacy dostarczyc dowody do sprawy. Jutro dzialam w prokuraturze

@luka12

Ja tez zostałam oszukana na 5000 zł chętnie dołączę do pozwu zbiorowego 605 397 598

@Milena

Mi juz zwrocili kase i wielu innym osobom, bo ciągle ich męczylismy tel, @. Wiedzielismy kiedy sprawy sądowe. Poszukaj grupy na FB Divino band

@Nat

Ciężko mi uwierzyć w zwrot pieniędzy przez ta firmę. (usunięte przez administratora) ponad 100 osób na setki tysięcy złotych.

@nat
@Milena

Ja i wiele innych osob z naszej grupy FB dostalismy zwrot, takze powodzenia :)

Irena
@@nat

Możesz napisać coś więcej? Jak wam się udało tego dokonać? Chyba nie samymi telefonami? Korzystaliście z usług jakiejś firmy zewnętrznej?

bart Nowy wpis
@Nat

Według KRS-u działalność zawieszono 2022-07-31. W którą stronę szala się przechyla, szykuje się wznowienie działalności, czy jej likwidacja? I co z pracownikami, którzy byli tu pozatrudniani? Wypłaty zostały wszystkim wypłacone, a może nawet odprawy? Dajcie znać, bo tu same wypowiedzi od klientów.

Jaga Nowy wpis

A dlaczego firma ma status firmy zawieszonej? Były tu zatrudnione jakieś osoby, które potem zwolnili? Może jest szansa na wznowienie, bo chłopak właśnie szuka pracy, niedaleko mieszkania? Czy wtedy od nowego roku można ruszyć z rekrutacją?

Łazienki DIVINO Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie polecam towaru nie otrzymałam cudem udało mi się odzyskać od nich pieniądze kwota 15.900 zł trwało to pół roku sprawa była w sądzie kosztowało mnie to dużo zdrowia i stresu.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Divino Anna Dereniowska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wieliczka
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Brukarz
Wieliczka
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Ewelina

Również zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę na kwotę 2700zł! Oczywiście zasugerowałam się porównywarką ceneo i dostępnością artykułu po rozmowie z panem oraz wysyłką w 2-5 dni robocze. Po ponad 2 mies. moich maili i telefonów (numery były niedostępne) otrzymałam wiadomość w której odpowiedzieli mi na maila, że mają zablokowane środki na koncie. Zawiadomienie złożone jest już na policji. Czy ktoś ma jakieś informacje?

Lukang

Dobrowolnie oddali czy komornik?

@Lukang

U nas było dobrowolnie. Cały czas do nich dzwoniłysmy, @, informowalismy, ze wiem, ze są powizani z innymi sklepami, które również (usunięte przez administratora) Byłysmy w kontakcie z prokurator, która prowadziła sprawe. Miał byc złozony pozew zbiorowy, ale udało się bez. Zaczęli wzracać na poczatku grudnia. Na FB jest grupa - dziekie niej się na bieżąco inf co sie działo i jaki progres w sprawie. Miałysmy inf, ze tworozne sa nowe skepy na kolejne "słupy". Rozmawiałysmy z rodzina, z szwagierką tego co wymyslił taki "biznes"

Lukang
@Nat

Ale w końcu jest na nich sprawa? Czy się wywi ą? Prokurator wie kto za tym stoi?Ja nie mam do nich żadnego kontaktu bo ten ze strony jest nieaktywny. Zgłosiłem na policję i nie mam żadnego odzewu.

Jestem również poszkodowana. Dziś składam na policję zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Wysyłam też wezwanie do zapłaty na adres firmy Divino Anna Dereniowska . Gdyby ktoś planował pozew zbiorowy to proszę o kontakt monias123@wp.pl.

@Monika

Czy ma Pani jakieś informacje o postępach w sprawie ?? Mnie oszukali na 5000 zł. Zawiadomiłam Policję. Dostałam informację że sprawą będzie sie zajmowała Prokuratura w Wieliczce. Poza tym cisza.

Maria

30.05.2022 zamówiłam przez internet pod adresem e-divino płytki gresowe i dokonałam przelewu na konto bankowe podane przez sprzedawce w kwocie 15.900zł. do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani płytek ani zwrotu gotówki pozostała droga sądowa chętnie dołącze do pozwu zbiorowego tel 501 262 863

W dniu 30.05.2022 w sklepie internetowym pod adresem e-divino.pl którego właścicielem jest Firma Divino Anna Dereniowska z siedzibą w Wieliczce zamówiłam płytki gresowe na sumę 15.900zł w tym dniu zrobiłam przelew na podane przez sprzedawcę konto bankowe. Termin dostawy płytek przez sprzedawcę był przekładany na inny termin. dziesiątki telefonów i ciągle jakieś problemy z dostawą. Po miesiącu od złożonego zamówienia w przesłanym e-mailu odstąpiłam od umowy i zażądałam zwrotu gotówki. Sprzedawca poinformował ,że mają problemy z bankiem ale jak wszystko się wyjaśni prześlą na moję konto zwrot gotówki. Do dnia dzisiejszego nie mam zwrotu pieniędzy. ani kontaktu z firmą pozostała droga sądowa. chętnie dołączę do pozwu zbiorowego tel. 501 262 863

womarek

po przeczytanie tych wiadomości wychodzi na to ,że mam szczęście, bo zapłaciłem i dostałem towar, ale oszuści nie byli płatnikami VAtu i nie mogę go odliczyć, więc tylko strata 500,00 pln. OSZUSTWO nic nie kupujcie

@womarek

No to dobrze, że wszystko przyszło. widzę jednak, że zawsze jakieś ale musi się znaleźć. Oni deklarowali Ci wprost, że są płatnikami?

@womarek

A kiedy dokonałes zakupu?

Katarzyna

Poszukuje kontaktu do firmy? Pomozecie?

Leny

Nie ma na nich haka? Przecież policja wie kto to jest to czemu nadal nie są skazani?

@Leny

A to nie trzeba mieć niepodważalnych dowodów przypadkiem?

Wojtek

Zleciłem adwokatowi sporządzenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Panią Annę Dereniowską. Gdyby ktoś chciał się dołączyć, proszę o kontakt (tel. 782-100-857). Im więcej (usunięte przez administratora)h osób tym prokuratura chętniej zajmie się sprawą. Będę też występował na drogę cywilną.

NataliaNat
@Wojtek

Chętna. Napisze zaraz wiadomość. Kto jeszcze????

JoT
@NataliaNat

Ja również jestem chętna, proszę o kontakt 663100575

Natalia

W przyszłym tygodniu ide na policję. I również sugerowałam sie opiniami na ceneo. Jestem chetna na pozew zbiorowy. Prsze pisac w razie czego nataliakowalewska@wp.pl

@Natalia

Ciekawa jestem ile osób już się zgłosiło?

@Agata

Ja dzisiaj byłam na policji. Przedstawiłam dokumenty, korespondencję ze sklepem, informacje zdobyte w necie o ich oszustwach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

@@Agata

I co, jakiś efekt po takim czasie?

AD

Pozew zbiorowy ma sens gdy pozwany to duży podmiot. Taki, którego nawet po latach batalii sądowej będzie stać na wypłacenie zasądzonej kwoty. Na przykład gdy walczymy z jakąś dużą firmą ubezpieczeniową naginającą prawo albo wielką fabryką zatruwającą życie okolicznych mieszkańców. W przypadku drobnych cwaniaków takie rozwiązanie prawne jest kompletnie nietrafione. Postępowanie grupowe mógłby mieć sens w stosunku do Ceneo choć udowodnienie że ta firma ponosi część odpowiedzialności za to co się stało nie będzie łatwe. Nawet jeśli wielu poszkodowanych dało się oszukać tylko dlatego, że zaufali tej porównywarce, to nie oznacza że ostatecznie sąd uzna to za wystarczające do zasądzenia odszkodowania. Można się natomiast spodziewać, że w przypadku gdyby jednak jakimś cudem Ceneo musiało wypłacić pieniądze poszkodowanym, to w przeciwieństwie do divino, wyrok taki byłoby przynajmniej do wyegzekwowania.

@AD

A to akurat bardzo pouczająca i przydatna informacja. Ale w takim razie wobec tego jaka inna będzie porada dla poszkodowanych?

AD
@Agata

Ja bym chyba odwiedził Panią Annę w Wieliczce i grzecznie ale stanowczo zażądał zwrotu pieniędzy. Wszystko wskazuje na to, że klienci i dostawcy zostali przez Artura i Anię zrobieni w balona łącznie na setki tysięcy złotych. Wszystkich na pewno nie spłacą ale kto wie?, może tych najbardziej męczących dla świętego spokoju tak. Oczywiście to tylko luźne przemyślenia osoby, która od miesięcy z niesmakiem obserwuje jak Artur z Wieliczki wykorzystuje porównywarkę Ceneo do krzywdzenia niewinnych ludzi, którzy w ciężkich czasach chcieli skorzystać z trochę tańszej oferty. Szczerze mówiąc to bardzo mi Was szkoda. Nie zgadzam się z twierdzeniem, że to na własne życzenie daliście się oszukać bo nie sprawdzacie opinii, nie czytacie regulaminów sklepów, nie sprawdzacie kto, od kiedy i gdzie prowadzi swoją działalność. Do tego potrzebny jest czas i odpowiednia wiedza. Osobiście uważam że gdyby tylko Ceneo dopracowało swoje procedury weryfikacji sklepów, to takiego divino nigdy by nie zaprosili do współpracy a wy nie bylibyście dziś ofiarami.

Klient
@AD

Jestem chyba jedyna osoba która zakupiła towar i go otrzymała ale dopiero po miesiącu a miał być 2-3 dni robocze, przeszedłem nie mała batalie i udało mi się chyba tylko dlatego ze "namierzyłem" Panią Anie na fb i jej chłopaka, codziennie telefonowałem zostawiałem im nawet komentarze pod zdjęciami, byłem tak zdesperowany ze groziłem ze będę stal pod ich domem, ostatecznie dałem termin 48h i stawiam się u nich osobiście co poskutkowało towar dotarł, trochę jestem nie zadowolony bo okazało się ze nie jest I gatunku ale zawsze coś a zamówienie było na 13 tyś zł netto, teraz widzę ze pokasowali zdjęcia i się poukrywali ale mam jeszcze linki z historii https://www.facebook.com/anka.stopa.9 to jest fb Anny Dereniowskiej Robiłem tez małe śledztwo i ten sam numer telefonu sprzedawał na inne dane na allegro mam nadzieje ze to policji tez coś pomoże w ustaleniu sprawców, oczywiście sklep artado to ta sama szajka, ten sam szablon sklepu kody produktu itd więc stoją za tym ci sami ludzie, wyobraźcie sobie ze oni nawet specjalnie dla mnie zarejestrowali sobie nip europejski, na allegro to Elecctronik firma konto zawieszone https://allegro.pl/uzytkownik/Elecctronik/oceny?utm_source=notification&utm_medium=platformMessageCopy&utm_campaign=be43a64a-ba9d-4632-9055-84017c4c170c gresownia.pl to tez ich sprawka, najśmieszniejsze jest to ze o wszystkim zgłaszałem do ceneo a oni nic z tym nie robili jedynie informacja ze przyjżą się temu sprzedawcy, więc kto został (usunięte przez administratora) niech składa roszczenia do ceneo bo z divino nic nie ugracie, prawdopodobnie firma na słupa.

@Klient

Witam, czy mogę prosić Pana o kontakt priv ? Również jestem osobą poszkodowaną. Dziękuje

dawid

witam! zostałem (usunięte przez administratora) na prawie 4 tys. zł. jak ktoś ma jakieś sensowne informacje jak odzyskać pieniądze proszę o kontakt emailowy dawidzadura88@gmail.com

Zostalam oszukana przez firme Divino. Zaplacilam 2 miesiace temu prawie 5tys za wanne. Ustalono termin wysylki. Wanny nigdy nie wysłano, napisano maila ze wszystkie zamowienia sa anulowane i beda zwrotu. Zwrotu pieniedzy oczywiscie nie dostalam

Janusz

Firma (usunięte przez administratora) klientów, sprzedaje towar którego nie ma na stanie, obiecując wysyłkę w 48h, czekam ponad miesiąc na towar który miałbyc na stanie. Nie chcą zwrócić środków, ostrzegam przed nimi, sprawę zgłaszam na policję.

Raf
@Janusz

Dzień dobry Czy firma zwróciła panu środki? Bo ja też już czekam na towar 2 m-ce

kk
@Raf

dokonalam zaplaty zadatku (pelna kwota) w dniu zlozenia zamowienia na ponizsze Dane do wpłaty: DIVINO ANNA DERENIOWSKA 66 1140 2004 0000 3602 8231 3695 (mBank) a takie info otrzymalam przy zamowieniu Informacje podstawowe Przewidywany termin wysyłki: dni roboczych: 2 Płatność: Przelew tradycyjny Dostawa: Dostawa Koszt dostawy: 0,00 zł

Raf

Jak widzę po komentarzach to już nie jedna osoba została oszukana. Może jakiś pozew zbiorowy? Co wy na to ludzie? Już chyba dosyć oszustw

Tadzik

Wszyscy na Ceneo piszą że rozmawiali z jakimś panem a tymczasem divino to jednoosobowa działalność Anny Dereniowskiej. Może i ta pani jest tylko "słupem" ale skoro firma została założona na nią to odpowiada własnym majątkiem za to wszystko co się dzieje. Tyle tylko, że ona być może nawet nie ma dostępu do wiadomości wysyłanych na adres mailowy podany w komunikacie na stronie więc nie wie że cokolwiek jest komuś winna. Dlatego sugeruję poszkodowanym wysyłać swoje żądania na adres firmy, na jej nazwisko, zwykłą pocztą, najlepiej listem poleconym.

Justyna

Również zostałam (usunięte przez administratora) na 7 tys . Dlaczego ceneo na to pozwala i promuje (usunięte przez administratora)

Ja też czekam miesiąc na dwa brodziki, mam ogromną nadzieję, że chociaż odzyskam pieniądze. Tak jak wyżej (usunięte przez administratora) że paczka wysłana a potem nie odbierają telefonów. ;-(

Kate
@Ewa

Ja też czekam na baterie umywalkowe i baterię prysznicową. Nie mogę się tam dodzwonić :(

Zostaw merytoryczną opinię o Divino Anna Dereniowska - Wieliczka

• Jak się pracuje w Divino Anna Dereniowska?

Zobacz opinie na temat firmy Divino Anna Dereniowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Divino Anna Dereniowska?

Divino Anna Dereniowska
  • Tadeusza Kościuszki 6 lok. 5