Opinie o Salon Kosmetyczny Zyra Edyta Dąbal w Nisko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Salon Kosmetyczny Zyra Edyta Dąbal. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salon Kosmetyczny Zyra Edyta Dąbal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Kosmetyczny Zyra Edyta Dąbal w Nisko

Lalolandia

Nie polecam pracy w tym miejscu, omijajcie szerokim łukiem. Pracodawczyni szuka naiwnych dziewczyn tylko i wyłącznie na staż z Urzędu Pracy, żeby tylko dostać pieniądze. Atmosfera to katastrofa, obgadywanie za plecami klientki oraz pracowników, a raczej stażystek. Wysługiwanie się na najwyższym poziomie. Szkoda marnować czas na pracę w takim miejscu, znajdziecie lepszą gdzie pracodawca będzie was traktować na wysokim poziomie i zaoferuje wam umowę o pracę, a nie staż i nic więcej.

@zyra Nowy wpis
@Lalolandia

idąc na kierunek kosmetyka , trzeba coś sobą reprezentować , jeżeli nie miałaś wiedzy na temat podstawowych chorób , problemy z prostymi czynnościami jakimi było wykonanie telefonu z potwierdzeniem wizyty klienki na następny dzień ,przytaczam sytuację i cytuje Twoje słowa ,, jest Pani zapisana na brwi czy potwierdza Pani wizytę ,, klientka odpowiada ,, nie ja nie jestem zapisana na brwi tytko na rzęsy ,, wmawiałaś jej że jest zapisana na brwi po czym klientka powiedziała dwukrotnie że jest zapisana na rzęsy rozłączyłaś się , to my wysłuchiwałyśmy jak ty postępujesz z ludzmi , czy po sytuacjach które miały miejsce u nas w salonie ty oczekujesz zatrudnienia , proste czynności sprawiały Ci problem ,szefowa zabrała Cię na szkolenie do Rzeszowa , pytając się co w życiu najbardziej lubisz robić rzęsy paznokcie makijaże skoro poszłaś na ten kierunek , to dlaczego podstawowych pojęć nie wiedziałaś typu serum do twarzy , nie wiedziałaś jak wygląda maszynka do kawitacji gdzie to jest podstawą w szkole kosmetycznej , pracodawca traktuje nas z szacunkiem jeżeli ty miałaś z tym problem to było marnotrastwem czasu trzeba było zrezygnowac ze stażu a nie opisywac pomówienia ,na temat nas i całego salonu ,życzę Ci powodzenia w znalezieniu pracy

Marlin Nowy wpis

Pracuje do dziś , właścicielka traktuje nas bardzo dobrze , atmosfera super mamy 4 osobowy team wszystkie się świetnie dogadujemy , jestem normalnie zatrudniona na umowę, o pracę i jestem bardzo zadowolona , pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

A czy ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie firmy Salon Kosmetyczny Zyra Edyta Dąbal w mieście Nisko nie ma jeszcze żadnych komentarzy o pracy i warunkach w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Kosmetyczny Zyra Edyta Dąbal - Nisko

• Jak się pracuje w Salon Kosmetyczny Zyra Edyta Dąbal?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Kosmetyczny Zyra Edyta Dąbal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Kosmetyczny Zyra Edyta Dąbal?

Salon Kosmetyczny Zyra Edyta Dąbal
  • Rzeszowska 2