Opinie o Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Irena

Znalazłam jakąś nieaktualną już ofertę na Przedstawiciela Kancelarii, niemniej jednak się nią zainteresowałam. Nie wiecie czy jeszcze będą szukać jakichś przedstawicieli? W ofercie podano widełki 4 500–20 000 i się zastanawiam z czego wynika tak duża rozbieżność?

MatiK

Byłem osobiście w placówce. Wszystko ok konkretna rozmowa, ludzie mają wiedze. Ogólnie widać jak się wejdzie że znają się na rzeczy. Jak dla mnie pozytyw

Dorota
@MatiK

Chodzi o rozmowę kwalifikacyjną, czy piszesz jako klient? Jeśli jednak o rozmowę rekrutacyjną, dasz znać czy przedstawili ci jakieś konkrety co do pracy?

MatiK
@Dorota

@Dorota byłem jako klient w biurze bo mieszkam w Krotoszynie więc sobie podjechałem sprawdzić. Jak dla mnie ok ae wypowiadam się za siebie.

Niezdecydowalemsie

Oferta pracy to kpina z kandydatów. Na jednym z dużych portali z ogłoszeniami o pracę znalazłem ofertę. W niej 4 formy zatrudnienia - począwszy od umowy o pracę konczywszy na B2B. Finalnie w grę wchodzi tylko B2B albo umowa zlecenie. W ogłoszeniu oferowano podstawę. Finalnie jej brak. Zaproponowano ryczałt(dodatek) do prowizji, który jest wynagrodzeniem do momentu uzyskania 60 przekazanych spraw. Nie jest to podstawa, a idąc tym tokiem rozumowania, od 61 sprawy brak jakiejkolwiek podstawy pomimo wpisanej w ofertę pracy. Praca miała polegać na pozyskiwaniu spraw z rynku, na spotkaniach z klientami i przekazywaniu ich do kancelarii. Jak to w życiu- nie kazdą sprawę podejmie kancelaria, a koszty czasu, spotkania czy dojazdu i amortyzacji przerzuca się na przedstawiciela. Podsumowując - szkoda czasu i pieniędzy, gdy już na początku oferta pracy mija się z rzeczywistoscią.

Michał K

Trzy pozytywne opinie dodane minuta po minucie. Czyżby właściciele chcieli ocieplić swój wizerunek publikując samodzielnie fałszywe komentarze?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator Floty Samochodowej
Adams Group
Jan Złotorzyński

Byłem dziś na rekrutacji online. Nie bądźcie zawistni jest możliwość zlecenia, up, b2b, Moim zdaniem zakres spraw dla klientów duży. Prowizje i wynagrodzenie bez zarzutu. Fakt o samochodzie nie było mowy jeżeli ktoś liczy na ciepłą posadkę nie polecam. Pracowałem w pośrednictwie i jeżeli chodzi o zamysł i to jak to jest prowadzone duża różnica z tymi kancelariami które znam. Moim zdaniem praca w handlu nie jest dla wszystkich i jeżeli ktoś pracował za biurkiem za średnią krajową ta praca nie jest dla niego. Jak w każdym doradztwie, pośrednictwie żeby zarobić musisz pracować i myśleć co zrobić zeby klient wybrał właśnie Ciebie.

Kuba

Kontakt super, zachowanie super. Doświadczenie i dobra jakość to podstawa tej firmy. Nigdy nie było mi dane współpracować z tak dobrze zorganizowaną firmą jak ta.

Andrzej Puczyłowski

Polecam instytut. Fachowo pomogli rozwiązać moją sprawę.

Tom'Ash

Rozmowa kwalifikacyjna na Przedstawiciela w formie około godzinnego webinaru dla kilkunastu osób. To co napisane w ofercie nie pokrywa się z rzeczywistością. Mianowicie: "Postawa + prowizja" - brak podstawy. Tak naprawdę wyłącznie system prowizyjny. "Gotową bazę klientów" - z tym, że nie. Trzeba samemu ich pozyskać. Na webinarze zostało wspomniane, że pomagają przeprowadzić kampanię, jak zobaczą wpadające zlecenia. Czyli na początku nie ma żadnej bazy "praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa" - ale do klientów dojeżdżasz we własnym zakresie, chociaż nie ma nic napisane w ogłoszeniu, że wymagany własny środek transportu. Dla mnie szkoda czasu. Gdyby ogłoszenie było rzetelne, nie traciłbym czasu

pola
@Tom'Ash

Dobrze wiedzieć! :) A dziś miałam iść na webinar o 18tej. Dzięki ! Co do firmy - PROSZĘ O RZETELNE INFORMACJE !

B. P.

Nie polecam pracy w tej firmie. Szef nie potrafi docenić pracownika. Liczą się tylko cyferki. Nie wiem dlaczego moje poprzednie komentarze są usuwane, być może prawda jest niewygodna. Jeśli zdecydujecie się tam pracować to dokładnie zawierajcie wszystkie warunki w umowie. Na początku szef jest miły, ale im dalej w las tym ciemniejsza twarz.

Emilia
@B. P.

wspominasz o dokładnym zacieraniu warunków w umowie. Ciekawa jestem co w Twojej było nie tak, że w ten sposób ostrzegasz innych?

B. P.
@Emilia

Chyba chodzi o dokładne zawieranie warunków w umowie? Z moją było wszystko ok, ale z obecnego punktu widzenia zawarłbym w niej dokładniejsze informacje. Nie będę pisać na forum o co dokładnie chodzi.

Emilia
@B. P.

No dobrze, rozumiem. Domyślam się tylko, że może chodzić np., o warunki jej rozwiązania? Bo to zabrzmiało tak jak rada, żeby się zabezpieczyć, tak?

Klient

Od paru miesięcy próbuje dowiedzieć się o numer sprawy i ciągle dostaje wymijające odpowiedzi że mecenas jest zajęty i mam spróbować później. dzwonię do opiekuna sprawy i nawet nie umie odebrać nawet telefonu próbuje parę razy i nic a jak odbierze to powie że był zajęty inna sprawą . Nie polecam tej instytucji

Klient 2
@Klient

Myślałem że tylko ja mam taki problem. Teraz martwię się jeszcze bardziej czy oni w ogóle pomagają

Praca w firmie Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 12800 PLN. Czy to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.

Polski Instytut Antywindykacji Sp. z o.o.