Opinie o MZK w Jelenia góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MZK. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MZK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZK w Jelenia góra

Ewa z kolonią

Dziękujemy kierowcy linii 104 o nr autobusu 007 za zaopiekowanie się nasza grupą kolonijną z Jaworzna o godz.13:30. Dziękujemy, że Pan Wiesław stanął w naszej obronie przed roszczeniowymi pasażerami, którzy chcieli utrudnić przejazd dzieci. Dziękujemy Panu za dobre serce!????

karolonio Nowy wpis

kierowca z lini 8 (nie pamiętam numeru autobusu) odmówił otworzenia drzwi i odjechał( autobus nie był pełny) nie polecam lini 8

Co jaki czas w MZK można ubiegać się o podwyżkę?

Yobo Nowy wpis

Jakie są zarobki w firmie dla kierowcy z doświadczeniem w komunikacji miejskiej w Warszawie?

Kierowca Nowy wpis
@Yobo

Lepiej nie idź nie dość ze zarobki lipa chyba ze trzaskasz nadgodziny No i nowi co przychodzą to coraz przychodzą (usunięte przez administratora) dopiero co się przyjęli a latają za kierownikami ja pracowałem 5 lat coraz gorzej jest

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w MZK? Chętnie zatrudniają?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MZK? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ewa z kolonią

Drama

Skoro nie używacie klimatyzacji w autobusie w lato, kiedy jest duszno i trudno oddychać, to czemu nie zostawicie chociaż otwartych okien dla ludzi?! Mało nie zasłabłam, było mi niedobrze i przez to musiałam wyjść dużo wcześniej i iść kilka przystanków na piechotę. Beznadziejna komunikacja. Nie dość, że jedzie co 1,5h, spóźnia się, to jeszcze jechać się nie da. Kiedy jeszcze przyjdzie jakiś pijaczyna, tragedia, to wyobraźcie sobie ten swąd pod nosem. Proszę, otwórzcie chociaż te okna

Pasażerka

30 06 23 Autobus Lini numer 7 nr 849 moja karta niestety nie działa na dotyk mając wyliczone pieniążki chciałam kupić bilet u kierowcy a Pan kierowca do mnie co go to obchodzi i że nie będzie robił raportu na koniec zmiany Chamstwo i nic więcej widocznie może ma Pan kierowca ma prowizję z mandatów za brak biletu

Teo

Marzne na dworze a autobus (2) nie przyjechał teraz czekam na kolejny pojazd .

paulina

kierowca nr 41 dnia 14.01.23 o godzinie 8.06 na pętli wita stwosza pali fajki w środku autobusu przez co cały autobus śmierdzi

Klient

Kierowca nr 42 spóźnił się 6 minut z dojazdem, przez co osoby które jechały z przesiada do WRZESZCZYNA nie zdążyły na drugi autobus, przez co nie miały jak dojechać do domu.

Blabla

Naprawcie stronę mzk

MZK Jelenia Góra

My mieszkańcy Wojanowa chcielibyśmy podziękować kierowcy Lini numer 11. Nr autobusu 803 .Dnia 22 września o godz 12 zasłabła starsza Pani nikt z pasażerów nie zwrócił uwagi, a kierowca tak, zatrzymał autobus podszedł do tej Starszej Pani i się nią zainteresował ,próbował jej pomóc, kochany Panie kierowco dziękujemy za wrażliwość i jesteśmy szczęśliwi że są jeszcze ludzie którym na sercu leży dobro innych.

Agata

Dzień dobry może powinien ktoś w końcu zdyscyplinować niektórych kierowców ponieważ w bardzo bezczelny wręcz hamski sposób zamykają ludziom drzwi przed nosem.Dzięki jakiemuś pajacowi który właśnie teraz jedzie linią nr.2 widząc że stoi dziecko przed drzwiami zamknął jej drzwi przed nosem i odjechał z ul.Żeromskiego i tym sposobem dziecko nie zdąży do szkoły jakim człowiekiem trzeba być to wy jesteście dla ludzi a nie że zamykacie im przed nosem drzwi bo co wkurzyła was w domu żona, wstaliście lewą nogą każdy ma swoje problemy ale to nie jest jeden przypadek ponieważ we wtorek pan z lini nr.7 jadącej przed 9.00 na przystanku koło ryneczku na zabobrzu tak samo zrobił starszej kobiecie widział że podeszła pod drzwi żeby wsiąść a on zamknął jej drzwi.Nawet pasażerowie wołali do niego nie zareagował.Zwyczajnie odjechał.. I dziś moja córka to samo miała....oby twojej córki nikt nie potraktował tak pamiętaj człowieku jeden z drugim w dobie takiego czasu patrząc na to co się dzieje karma wróci......pamiętaj...

@Agata

Nie mam pojęcia na ile w tym wszystkim prawdy i dlaczego doszło do takiej sytuacji ale nie myślała Pani, żeby zwrócić się do szefostwa tutaj wprost odnośnie tej sprawy? Bo z tego co widać chyba akurat mało kto forum tutaj odwiedza

Młody kierowca

Witam widziałem ogłoszenie na stronie mzk o finansowaniu kat. D i mam pytanie do osób które pracują na zasadzie tej umowy ile mzk płaci średnio miesięcznie takiemu kierowcy?

Miedzynarodowy
@Młody kierowca

Podłącze się pod pytanie. Chciałem zejść z międzynarodówki i zrobić kat.D. Jednak to praca gdzie można być codziennie w domu. Jakie zarobki? Jak to wygląda z dofinansowaniem do kursu katD?

@Miedzynarodowy

A czemu z międzynarodówki chcesz zejść? Zmęczenie czy może oczekujesz nowego członka rodziny? ;) A międzynarodówkę ogólnie jak subiektywnie oceniasz?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w MZK?

Smerf

Stresującą

Pasażerka

Dlaczego jeździ tak mało autobusów do Staniszowa? Między 12 a 15 nie ma żadnego autobusu, przydał by się chociaż jakiś kurs 13.30. Do Staniszowa kursuje tylko 19 i jest ciężko tym, którzy nie mają samochodu.

Włóczykij87
@Pasażerka

MZK nie ustala rozkładów jazdy. Staniszów to gmina Podgórzyn więc pytaj rady gminy czemu wykupiła tylko tyle kursów.

Anonimus

11:25 autobus 17 pojechał przez podwale, zamiast przez bankową, zero przepraszam ani nic, dopiero jak zapytałam to powiedział że się pomylił... A co mnie to obchodzi? W pracy jest, powinnien być skoncentrowany na tym gdzie jedzie, a nie myśleć w obłokach. Mojego pracodawcy nie obchodzi czemu się spóźniłam , mimo że zawsze wychodze duzo wcześniej. A ten przez podwale, potem na dworzec autobusowy, podwale, i dopiero na bankową i prawidłową trasą.... ????????‍♀️

Alina

Bardzo dziękuję za miłą obsługę przy serwisie klimatyzacji. Najsympatyczniejszy Pan w Jeleniej Górze.

Pasażerka

Bardzo podoba mi się podróż naszymi autobusami po naszej kotlinie, ale mam zastrzeżenia do ubioru panów kierowców, są panowie elegacko ubrani w koszulę, krawaty lub marynarki, sweterki schludnie, ale nie podoba mi się jak młodzi kierowcy jeżdżą jakby prosto wyszli z dyskoteki, czapka z daszkiem, dresy, bluzy z dziwnymi napisami, nie wygląda to dobrze i raczej czekam na następny autobus ponieważ nie wygląda taki kierowca wiarygodnie w mojej ocenie

Smerf
@Pasażerka

Zawsze można z buta

Dziewczyna z Różyckiego

Pozdrawiam sympatycznego kierowcę lini nr 7 , który jechał w niedzielę 11. 04 . 2021. po 12 ,przystanek Różyckiego - Ogińskiego Pozytywny, uśmiechnięty :) numer boczny 812 .

Zostaw merytoryczną opinię o MZK - Jelenia góra

• Jak się pracuje w MZK?

Zobacz opinie na temat firmy MZK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZK?

MZK