Opinie o Single Polska Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Single Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Single Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Single Polska Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Sims Nowy wpis

Firma publikuje ogłoszenie na stanowisko Projektant - elektryk ze znajomością programu E-Plan. Na jakie widełki zarobkowe może liczyć oraz czy firma oferuje dodatkowe benefity?

@Sims

Cześć, też widziałem tę ofertę, więc podpinam się do twojego pytania. Chociaż nie wiem, czy widziałeś wpis niże, że 5k jest tu mało możliwe do zdobycia. Wiesz może coś więcej o firmie, nawet ze słyszenia? Ja nie jestem stąd, niby chce wysłać cv, ale sam nie wiem, czy się czymś wyróżniają od innych firm z branży w okolicy.

WarszawskiManager Nowy wpis
@Sims

Polecam przejść się na rozmowę i osobiście wyjaśnić nieścisłości. Firma rozwija skrzydła i chce rozszerzyć swoją dotychczasowa działalność. Wszyscy pozytywnie nastawieni. Zarobi jak wszędzie z szóstkę masz szanse dostać o ile spełnisz wymagania.

@WarszawskiManager

Oo, dzięki za info, a te 6k to brutto czy już na rękę?

Szukam pracy w mieście Jastrzębie-Zdrój. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5600 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Single Polska Sp. z o.o.?

_

w tym zakładzie ta kwota jest nieosiągalna dla zwykłego pracownika

Kryśka
@_

A jakie są osiągalne widełki? Wynagrodzenie przez cały okres pracy jest stałe, czy można negocjować kwotę np. wraz ze wzrostem stażu pracy? Non stop wszystko idzie w górę, dobrze by było też, żeby zarobki rosły chociaż trochę proporcjonalnie. Rok temu ktos wspomnial o 3010 zł brutto i premii. Chyba coś się zmieło, nie?

@Kryśka

Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia, możliwe negocjacje wzrostu stawki po jakimś czasie ????

@pracownik

Ale po jakim konkretnie czasie warto negocjować wzrost stawki? I zazwyczaj po takiej rozmowie, dochodzi do podniesienia wynagrodzenia? O ile? Ciekawa jestem, bo myślę nad aplikacją w to miejsce...

Kora

Hej, coś cicho z ta firma, nie szukają może elektryka ? Mąż intensywnie szuka :D oczywiście zależy nam na umowie o prace i fajnej stawce na start (większa niż najniższa krajowa) a widziałam w ich starym ogłoszeniu ze maja konkurencyjne stawki i nie wiem zbytnio co to może oznaczać :p ktoś coś o nowych ofertach?

pomocny
@Kora

Najlepiej wysłać zapytanie na ogólnego maila- z pewnością się odezwą . Adres Email: info@single-temp.pl

Poszukująca pracy

Hej, czy jest aktualnie prowadzona jakaś rekrutacja?

@Poszukująca pracy

O ile dobrze widzę jest jeszcze przez dwa dni dostępne ogłoszenie na "Technolog - Inżynier przygotowania montażu". Zainteresowana? ;)

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier przygotowania produkcji w firmie Single Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

To może być firma na 5 gwiazdek, czysto , schludnie, kawa, herbata, wzorowe warunki pracy ...

Dorota

No słusznie powiedziane, że "może", czemu ja nie widzę żadnej gwiazdki jeszcze od nikogo? Może Ty wrzucisz jako pierwszy swoją? ;p

Dorota

A Ty klientem czy może jednak pracownikiem jesteś? Bo bardziej szczegółowo interesowałyby mnie te wspomniane wzorowe warunki pracy. Wiesz coś o nich?

Monter

Miło , czysto, dobra atmosfera.Kasa na czas.Polecam

Kamila
@Monter

To fajnie, przede wszystkim ważne, że kasa na czas :) A jakieś możliwości rozwoju tutaj są? Szkolenia itp?

Wiatraczek

Praca ok atmosfera ok tylko kasa jest słaba w porównaniu z innymi firmami to cieniutko wypada żadnego socjalu jedynie premia miesięczna gdzie i tak przy małym zarobku mogła by być większa.

ktoś
@Wiatraczek

jakich zarobków można się spodziewać ?

@Wiatraczek

Ile premia wychodzi? Faktycznie zawsze co miesiąc udaje się ją dostać?

@ktoś

3010 zł brutto premia 300 zł brutto zatrudnienie przez agencje pracy umowy miesięczne.

@Dorota

Premia jest co miesiąc jak się chodzi do pracy .

Nederlandy
@Wiatraczek

Dziwne, bo byłem jakiś czas na rozmowie w Single i proponowana mi była umowa o pracę i znacznie wyższa stawka!!!, ale zdecydowałem wyjechać do NL. Albo coś się zmieniło , albo wiatraczku coś ściemniasz?!

@Nederlandy

Widocznie coś się musiało zmienić a tak z ciekawości ile ci proponowali i na jakie stanowisko.

@Wiatraczek

A ok widzę, że 300, bo napisałeś. A jak oni zapatrywali się na premię podczas nieobecności z powodu covid? Bo przez to na pewno się opuściło dzień i raczej ludzie na tym niestety tracili? :/

@Wiatraczek

podasz mi numer do firmy?

Barbara
@Wiatraczek

premia jest tylko wtedy gdy sie nie było na wolnym lub na l4 w miesiacu ?

Dds

Czy firma poszukuje do pracy, pracowników biurowych?

Tomasz

Czy mogę prosić o kontakt do firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Single Polska Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Single Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Single Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Single Polska Sp. z o.o.?

Single Polska Sp. z o.o.
  • Gagarina 19