Opinie o Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o. w Białystok

siemeiniu11 Nowy wpis

Nie polecam . Szef z minuty na minute potrafi zwolnić bez podania przyczyny. Jak jest robota to szukają kierwoców itp a jak jesteś nie potrzebny to zwalnia cię z godziny na godzinę i zostajesz z ręka w nocniku . Odradzam wszystkim co chcą tam iść

Heahea Nowy wpis

Tam nie ma po co iść. Robotę maja , ale co z tego jak sprzęty slabe . Kupili koparkę i auto ( leasing zapewne ) . Reszta szroty . Nie naprawiają maszynno nic nie dbają. Stawki slabe ze szok . Operator 26 zł hehe . Pomocnik jeden za 18 zł pracuje , drugi za 20 . Firma " dorobkiewicz i (usunięte przez administratora) " umowy na pół etatu najlepiej bo koszta haha. Hea

Faktycznie umowa jest na najniższa? Tak dla jasności ile tutaj zarobi kierownik robót? Wiecie jakie są stawki? Ostatnio poszukiwano kogoś z doświadczeniem i uprawnieniami. Zastanawiam się jak wyceniana jest taka osoba. Dodatkowo czy pomagają tutaj wyrobić uprawnienia czy jednak tylko z nimi szukają?

Księgowa nadal musi mieć doświadczenie minimum 2 lata? Stąd to wzięłam, że w ogłoszeniu z lipca tak było napisane, nie wiem jak teraz, bo żadnego nie mogę właśnie znaleźć. a szkoła się wlicza w to doświadczenie w kierunku tego zawodu czy nie?

Witam witam Nowy wpis

Koleżanko nawet nie wybieraj się do roboty w tej firmie. Oni szukają pracowników na różne stanowiska typu: kierowca, brukarz, operator, a teraz widzę że im chyba księgowa też zawija się z tego przytułku. Walą na umowach, są problemy z płatnościami, roboty praktycznie żadnej nie mają bo dobre firmy nie współpracują z taką firma jak ta nie mająca nawet dobrego taboru maszynowego a nie wspominając o pracownikach którzy przychodzą i rezygnują bo umowa to najniższa krajowa, i nie licz na coś więcej. Pozdrawiam

Firma Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Robót Drogowych z doświadczeniem i uprawnieniami. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Do witam witam

No rację masz . Ciągle szukają a to coś znaczy . Opinii o tej firmie to jeszcze dobrej nie słyszałem . Słyszałem że stawki nędza i jeden robi za 18 zł hehe . Operator mówił że ma 28 haha po 2 latach pracy .

Witam witam
@Do witam witam

Ziomuś ja ten rynek transportowy na obfajdanym podlasiu śledzę prawie 10 lat. Niektóre numery znam z pamięci na takie firmy jak ta. Ogłoszeniami spamują najgorsze trans-dziady bo nie mają roboty, albo 1 i to wartą co kamień leżący na poboczu. Stawki są śmieszne że można się posiusiać czytając te pierdoły ze śmiechu. Dobra firma jak znajdzie kierowcę to trzyma go i płaci solidne pieniądze. A i jeszcze dużo wpływa na rynek transportowy na zasadzie płatności ogólnie. Najniższa pod stołem reszta do ręki bo dziada nie stać żeby dać np 5000 czy 6000 brutto. I to wina tych starych sioferów w wypierdzianym dresie co jeszcze pamięta jelcze i stary za czasów komuny. W innych krajach normalne umowy w pełni opodatkowane i tak dalej. Mam szerokie grono znajomych co w takich firmach pracuje za granicą. Nauczyli dziadów dawać się wykorzystywać i teraz młodsze pokolenie kierowców się denerwuję że taki system płatności występuje u dziadów.

Witam witam

Heheheheh ale dobrze się pośmiać z tych opinii. Do Oluś jedyny prawdę powiedział. Firma na olx non stop jak nie brukarze, kierownicy, kierowcy kat c, operator koparki. Te oferty co jakiś czas się powtarzają. Pamiętajcie uczciwa praca za uczciwe wynagrodzenie. Za darmo nikt tam nie będzie robił albo za marne wynagrodzenie.

Kierownik Robót Drogowych z doświadczeniem i uprawnieniami widzę jeszcze 14 dni temu był potrzebny. Mają już człowieka, dzwonili do kogoś? Ciekawe, czy generalnie każdemu dają odpowiedź jakąś, może jeszcze spróbuję, ale żebym nie musiał czekać w nieskończoność.

Do Oluś

Stawki slabe . Słowa i premii raczej nie usłyszysz i nie dostaniesz..

Oluś

No i chyba tak zrobię. Uważa Pan, że to solidny pracodawca, któremu zależy na ludziach? Noszę się z zamiarem słania cv na operatora koparki tutaj do firmy, bo dają UoP, piszą o stałym zatrudnieniu i ciągłości pracy, a także, że szanują i doceniają zaangażowanie oraz pomysły. Napisze Pan więcej w takim razie, czy można tu usłyszeć miłe słowo, "dobra robota", czy dostać premię? I jaka jest na tym stanowisku kwota podstawy dla świeżo zatrudnionej osoby?

Robota jest cały czas . Umowa do dogadania z tego co wiem

To spoko, czyli o przestoje nie ma co się martwić? Mówisz umowa do dogadania, ale ciekawe czy do wyboru jest tylko zlecenie/b2b czy też umowa o pracę? Co ze stawką, też da się dogadać czy bardziej nastawiać się na niższą pensję?

Umowa o pracę też i stawka też do dogadania. Nie , nie ma przestoju . W tamtym roku był przestój- jeden dzień ????

I co przy takim przestoju mieliście? Dzień w plecy i tyle? rekompensaty w razie czego są jakieś w przygotowaniu? I tak w ogóle to tylko do doświadczeniem teraz bierzecie? Widzę oferty ale podkreślają w nich uprawnienia

Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Kierownik Robót. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Cześć, w Białymstoku już ruszyła robota? Wiem, że jeszcze dwa miesiące temu na ten rejon kierownika robót szukali a teraz na innych portalach piszą o zapotrzebowaniu na brukarzy. W tym przypadku to robota z kat C bo wywrotka znalazła się w opisie. Czy od razu jest umowa o prace? Niby piszą o zleceniu w treści ale nie znam szczegółów.

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o.?

Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o.
  • Ryska 5 lok. 315
    15-008 Białystok

Nova Budownictwo Plus Sp. z o.o.