Bałtycki Serwis Kolejowy Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bałtycki Serwis Kolejowy Sp. z o.o.

Mietek Nowy wpis

Zlecenia już nie ma jak tu kiedyś słusznie lub niesłusznie się skarżono bo pisali o b2b lub umowie o pracę jak chcieli kogoś przyjąć. Ale co z rzekomymi opóźnieniami w płaceniu? Wszystko na czas i tyle było umówione?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Bałtycki Serwis Kolejowy Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Rewident/Ustawiacz/Maszynista Nowy wpis

Odchodzą dobrowolnie za dużo komorników i brak możliwości tuszowania wynagrodzeń . Albo nie radzą sobie na BG bo nikt ich pracy nie nauczył. Maszyniści którzy odchodzą to zazwyczaj tacy którzy nie potrafią sprawdzić oleju albo nie mogą znieść że Prezes jest młodszy od nich i mądrzejszy .

Rewident/Ustawiacz/Maszynista Nowy wpis

Pracowałem w BSK dwa lata . Wynagrodzenie na czas, wyższe niż u innych przewoźników fajna atmosfera. Niestety w Firmie pojawiają się takcy pracownicy którzy po przepracowaniu miesiąca oczekują płac pod stołem na co prezes się nie zgadza. Naciągają firmę na próby uproszczone za co mają płacone mimo braku podparcia. Złożyłem wypowiedzenie z powodu zmiany miejsca zamieszkania. Prezes K.Ch Luzak oby każda firma miała takiego . W środku nocy potrafi przyjechać jeśli coś się dzieje . Firmę polecam dla uczciwych .

Rewident/ustawiacz

Podjąłem współpracę z firmą na umowę zlecenie. Właściciel "luzak" zapewnia, że wszystko jak w umowie. Pierwsze pieniądze przelane z nadpłatą i prośbą o oddanie. Oczywiście zwrócone. Po czasie w każdym wynagrodzeniu jakieś braki. Co prawda oddawane ale proszenie się o własne pieniądze to już niesmak. W pewnym momencie brak wynagrodzenia przez dwa miesiące (nieduże kwoty). Dopiero po proszeniu się uregulowane zaległości po czym brak kontaktu. Nie polecam. Na rynku jest wiele podobnych lecz bardziej rzetelnych firm. Jeśli chodzi o stawki to szału nie ma.

Niko
@Rewident/ustawiacz

Zgadza się wszystko jak wyżej napisał kolega. Miałem podobna sytuację. Wszystko gra dopuki nie złoży się wypowiedzenia albo rezygnacji. Wtedy nagle nie ma przelewów. Prezes K.Ch. nie odbiera telefonów. Nie polecam współpracy z nim.

Firma Bałtycki Serwis Kolejowy Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Dyspozytor ruchu kolejowego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Zostaw merytoryczną opinię o Bałtycki Serwis Kolejowy Sp. z o.o. - Nowa wieś malborska

• Jak się pracuje w Bałtycki Serwis Kolejowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bałtycki Serwis Kolejowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bałtycki Serwis Kolejowy Sp. z o.o.