Opinie o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. w Katowice

Martyna

Niestety i dla mnie ta przygoda nie skończyła się happy endem. Początek wspaniały, super kontakt, przemiłe konsultantki. Pełne zrozumienie, empatia itd. Niestety szybko się okazało, że zupełnie nie zrozumiano moich oczekiwań podczas pierwszej rozmowy. Nikt mnie nie słuchał. Kandydaci są chyba przedstawiani losowo - spoza miejsca zamieszkania, niedopasowani stylem życia, charakterem. To nie o to miało chodzić w tej usłudze.... Pisałam z(usunięte przez administratora) Niestety nie tylko ja mam takie wnioski. Odradzam.

Kot w worku

Uwaga, jeżeli szukasz opinii i się zastanawiasz, nie ignoruj tych niepochlebnych. Zwróć uwagę na schemat. Wzorowy kontakt przed podpisaniem umowy i wpłatą pieniędzy. Potem kontakt się urywa, lub jest bardzo sporadyczny. Oczywiście gdy dzwonimy z obcego numeru, kontakt jest znowu nienaganny i bardzo szybki. Jeżeli dojdzie do współpracy proponowane są kandydatury odbiegające od oczekiwań, brak realnych spotkań, wszystkie kroki są maksymalnie rozciągnięte w czasie. Przed podjęciem decyzji zwróć uwagę, że firma sprzedaje kota w worku. Obieca oczywiście liczbę kandydatów, którzy rzekomo znajdują się w bazie, ale nie daje gwarancji ani wglądu w tą bazę. Mi zapaliła się czerwona lampka, a lektura niepochlebnych opinii na tej stronie tylko dopełniła obrazu.

Tester kontaktu
@Kot w worku

Ja sprawdziłam 7 dni tydzień w godz. 9- 21 , teraz 505 199 095, no jazda, sprawdzamy...i działa...

@Tester kontaktu

Pewnie. Odbierają. Podpisz umowę, a zobaczysz jak sytuacja się diametralnie zmieni.

Patryk

Z tego co czytam to wydaje mi się, że w bazie jest trochę więcej kobiet niż mężczyzn. Plus dla mnie:). Klijentem nie jestem ale czemu nie zawsze można spróbować, a szczęściu trzeba pomagać.

Klientka

Witam, Zgodzę się z poprzednia opinią. Świetny kontakt przed podpisaniem umowy nawet jeśli nie decydujesz się na pakiet Prestige. Potem przesłany na szybko kandydat kompletnie odstaje od oczekiwań i potem…cisza. Przypominasz się i otrzymujesz kolejnego kandydata, to nie było to. Byliśmy z zupełnie innych planet. Znów cisza…wiadomości bez odpowiedzi. Dostaje kandydata, z (usunięte przez administratora), który nie jest zainteresowany nawet umówiona videorandka. Znów wysyłam maile z przypomnieniem się ( 2 miesiące ciszy ze strony firmy), kandydat nawet nie zadzownil a telefon jego nie odpowiadal. I umowa wygasła. To była 1 bardzo droga randka. Liczysz, ze poznasz kandydatów, których ktoś zweryfikował ? Zapomnij! 6miesiecy i tylko 4 kandydatów? (2 obstawiam ze byli fikcyjni) Jestem atrakcyjna kobieta na poziomie, z pozytywnym nastawieniem do życia, bez „bagażu” 30+. Nie wierze, ze nie ma kandydatów w przedziale 35-47 przez okres 6miesiecy.

Klara - ja także
@Klientka

Osoby z problemem w biurze zapraszam do kontaktu - możemy działać razem, dbać o swoje prawa: rozmawiajmy.razem@gmail.com

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Legal hause

Sprawdziłem,prześwietliłem byłem w ich biurach, aż jestem zdziwiony nie ma się czego czepepic, i i te ich 21 lat w branży, to czuć. Jestem prawnikiem.

Annie

Korzystam z usług, jest okay, trochę to kosztuje, ale moim zdaniem warto... zanim skorzystałam z usług, byłam na portalach, uciekłam na drugi dzień, tutaj jest inaczej, trzyma to wszystko poziom, owszem, mogłoby być więcej propozycji, nie ukrywam, ale i tak uwazam, że warto, czuje się bezpieczna w tych poszukiwaniach

Nie zdecydowałam się na współpracę po rozmowie z konsultantką Warszawskiego biura. Niestety nie ma możliwości ustalenia czy firma w ogóle dysponuje kandydatami w określonym przedziale wiekowym i w określonej lokalizacji, o żadnych dodatkowych kryteriach nie wspominają. Otrzymałam bardzo ogólnikową, wymijającą odpowiedź na wprost zadane pytanie o ilość kandydatów, z którymi potencjalnie mogłabym się spotkać. Dodatkowo odstraszył mnie fakt, że w przypadku rezygnacji z usługi, gdyby np po miesiącu współpracy okazało się, że nie ma dla mnie kandydatów, straciłabym większość środków. Nie jest to standard umowy, którą chciałabym podpisać, niezależnie od tego czego miałaby dotyczyć.

Izabela

Dzień dobry Państwu, moja współpraca z biurem Duet dobiega końca. Skoro tu jestem - można domyślić się, że jestem nadal singielką. Jednakże rozważam ponowną współpracę, może już z początkiem przyszłego roku.. Czas na przemyślenia też jest ważny. Decyzję o skorzystaniu z tego a nie innego biura podjęłam dlatego, że znajomy właśnie w tym biurze poznał swoją obecną partnerkę. mnie nie udało się stworzyć związku, jednak - pisząc ogólnie - widzę potencjał w takim sposobie szukania bratniej duszy. Przez czas współpracy otrzymywałam dobre oferty, spotykałam się z mężczyznami dojrzałymi, zadbanymi, wykształconymi. Wszyscy zachowywali się kulturalnie, nie spotkało mnie żadne rozczarowanie - a wcześniejsze poszukiwania w internecie to generalnie same rozczarowania, żeby nie nazwać tego gorzej. Tutaj jest rzeczywiście inaczej. Propozycji jest mniej niż tych, które sama mogłabym sobie zorganizować przez internet, no ale - przynajmniej mnie - nie zależy na bieganiu od spotkania do spotkania, nie mam 20. lat. Z dobrym podejściem i otwartością można naprawdę poznać fajne osoby!

Marecki

z czystym sumieniem mogę potwierdzić wcześniejsze wpisy. biuro jest skuteczne - otrzymuję oferty, bardziej lub mniej zgodne z moimi preferencjami, jest dobrze. Czy będzie z tego związek, czy nie - to już jest "sprawa" między dwojgiem ludzi... trudno o sukces czy porażkę w tej kwestii oskarżać jako tako biuro. jestem zadowolony, dużo dobrego dzieje się w moim życiu, odkąd zacząłem wspołprace z tym biurem.

Czy na pewno?
@Marecki

Moje obserwacje oraz doświadczenia osób, które postanowiły opowiedzieć to swoje historie są zupełnie odmienne. Ku przestrodze tym co się zastanawiają . Proszę uważnie czytać niepochlebne opinie. Za każdą negatywną opinią tutaj stoi realna osoba i jej indywidualny dramat. Nikt nie opisuje negatywnych doświadczeń dla sportu czy z nudów. Zachęcam do wymiany doświadczeń O (usunięte przez administratora) Być może będę mogła pomóc.

Zapłaciłam niestety aż 7500 za usługę VIP. Na początku dostawałam spro ofert, choć bardzo niewiele ciekawych, a byłam nastawiona pozytywnie i chciałam próbować. Po kilku miesiącach kontakt się urwał, dostawałam coś jak się upomniałam ale chyba na odwal się. Stracone pieniądze i to ogromne. Bardzo żałuję i nie polecam. Teraz już nawet telefonu nie odbierają, podejrzewam że trafiłam na czarna listę. Również wmawiano mi zbytnia emocjonalność i za wielkie wymagania. Ale jeśli podczas pierwszej rozmowy pan opowiada o swoich życiowych traumach i tym, jak jest nieszczęśliwy, to ja nie widzę tego pozytywnie. Nie zamierzam być terapeutą ani kołem ratunkowym dla faceta tylko po to, by Panie z biura miały mniej pracy z wyszukiwanie nowych ofert.

OSOBISTA_TRAGEDIA

Dziękuje tym o się odezwali! Cieszę się, że jest nas coraz więcej. Jeżeli czujesz, że usługi odbiegają od Twoich oczekiwań skontaktuj się ze mną. Za każdą negatywną opinią tutaj stoi realna osoba i jej indywidualny dramat. Nikt nie opisuje negatywnych doświadczeń dla sportu czy z nudów. Standardowy scenariusz zakłada brak lub bardzo sporadyczny kontakt po wpłacie pieniędzy, oraz zapis w umowie nie pozwalający na odzyskanie środków w przypadku odstąpienia od umowy. Razem, przy pomocy służb możemy zweryfikować, czy wszystkim nam się wydaje, że coś tu nie gra, czy tak faktycznie jest. (usunięte przez administratora)

Wave

Jestem po rozwodzie, po 50-tce. Byłem trochę na portalach, ale to dla mnie nieporozumienie. Dotychczas poznawałem kobiety, że tak powiem w naturalnym środowisku i na portalu nie potrafiłem się odnaleźć. Zdjęcia nie dałem, bo zawód nie pozwala trochę, więc prawie żadna z kobiet nie odpisała - a podobno wygląd nie ma znaczenia ;-) o biurze duet dowiedziałem się z magazynu Forbes, jestem fanem yachtingu i w takim dodatku była wzmianka o duecie. Pomyślałem: jak jest o nich w Forbsie, to raczej solidna firma. 3 dni później byłem już klientem. 4 przedstawiona propozycja i ... pozamiatane. Nareszcie ktoś z mojego świata! :-) Dziękuję! i życzę Państwu również takiego zakończenia. A.R.

Indygo
@Wave

ja również dowiedzialam sie o tym biurze w magazynie Forbes .. nie skorzystałam wtedy .. rok minął .. a ja w tym samym miejscu. Czas chyba wziąć sprawy w swoje ręce, jak widać - ludziom udaje się, i to jest motywujące! Gratuluję, że u ciebie poszlo tak szybko. zazdroszczę!

Michasz

Spoko usługa dla zajętych, zapracowanych, konkretnych i zdecydowanych!

@Michasz

Dziękujemy za... konkretną i zdecydowaną rekomendację :-) Pozdrawiamy serdecznie, Duet

Iza i Piotr

Dziękujemy za wszystko, Panią DuetuJESTEŚMY RAZEM. IZA PIOTR

@Iza i Piotr

Szanowni Państwo, nie pozostaje nam nic innego, jak kibicować tej znajomości! Pozdrawiamy serdecznie, konsultanci Duet

DeLy42

Współpracę z biurem Duet nawiązałem niespełna pół roku temu. Dużo wydarzyło się w tym czasie, dużo dobrego. Przede wszystkim poznałem ... myślę, że kogoś na dłużej, z nadzieją, że na całe życie. Nie wdając się w szczegóły, dobrze, że są takie usługi, jakieś alternatywy dla tych wszystkich portali – które może nie są złe, bo sam znam jedną parę, która poznała się przez internet. Jednakże nie każdy chce lub nie każdemu wypada ( jak mnie) poddawać się takiemu publicznemu(usunięte przez administratora). Jeśli więc ktoś poszukuje bardziej kameralnych miejsc, gdzie można się poznawać, biuro Duet spełnia właśnie taką rolę.

@DeLy42

Szanowny Panie, my również, nie wdając się w szczegóły, szczerze gratulujemy i życzymy powodzenia w rozwijaniu znajomości! Duet

Arczi

Dzień dobry, w tym miejscu chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi ze współpracą z tym biurem. Ta współpraca dobiegła końca. Myślę, że był to dobry czas w moim życiu. Przede wszystkim dlatego, że coś zaczęło się dziać w moim życiu prywatnym. Na co dzień tylko praca jedna i druga, ciągle te same twarze wokół, tutaj - kobiety bardzo ciekawe, z różnych środowisk, zadbane i atrakcyjne, nie mam tu na myśli tylko wyglądu oczywiście. Współpraca z samym biurem bez zarzutu. Rozważam ponowną współpracę, ze względu na półroczny kontrakt zagraniczny zawieszam swoje poszukiwania, jednakże po powrocie spróbuję ponownie. Dodam jeszcze, iż znajoma poprzez biuro poznała swojego partnera i za jej rekomendacją znalazłem się tutaj i ja. Miłego dnia, Artur z mazowieckiego

@Arczi

Panie Arturze, dziękujemy za podzielenie się wrażeniami. Mamy nadzieję, że wyjazd zagraniczny spełni Pana oczekiwania. Tak, jak rozmawialiśmy - zapraszamy do kontaktu po powrocie do kraju. Serdecznie pozdrawiamy! konsultanci DuetPrestige

Beata

Moja wspolpraca z firmą połowowego przedsięwzięcia Oznacza to,że zaprzyjaźniłam się z jednym Panem. Jesteśmy przyjaciółmi, budujemy powoli wszystko między nami. Jest chemia, myślę, że jest też dobry fundament. Zadowolona

OlaP

Dzień dobry, czytam z zaciekawieniem opinie na temat w/w firmy, bo sama rozważam uczestnictwo w tym projekcie. Brzmi to fajnie, powiem szczerze. Portale tak mnie przeciorały, że zrezygnowałam całkowicie z tej drogi poszukiwań. Trochę pogodziłam się z faktem, że jestem sama, a z drugiej strony, nie chciałabym być w życiu sama.... Nie wiem, co dzieje się z tymi mężczyznami, czy my za dużo chcemy, czy oni tak zostali w tyle. Gdzie podziały się te wszystkie wartości, ten spokój, który jest podstawą związku, a ludzie szukają jakiejś adrenaliny ciągłej, wyzwań, podniet, nudzą się sobą jak dzieci zabawkami. Czarno to widzę, ten damsko-męski świat, jakaś nadzieja może w takich właśnie biurach

W.M.K.D
@OlaP

Ej, nie bądź taką pesymistką. Są jeszcze fajni faceci – jeden właśnie odpowiada na twój post. Ja też mógłbym odwrócić twoją wypowiedź, bo mam póki co, kiepskie zdanie o kobietach, które niby szukają tej wielkiej miłości, a jak mają na nią szanse – szukają jeszcze większej, bo ... tak kalkulują. Nie tylko faceci są tacy źli, zimni i okrutni ;-) i ci fajni są właśnie w duetcentrum, bo już mają dość tego (usunięte przez administratora) portalowego, gdzie na 100 wysłanych wiadomości, jest 5 odpowiedzi, z czego jedna osoba, "może" będzie chciała się spotkać... w niedalekiej przyszłości. Dodam tylko, że spotkałem się z sytuacją, gdy po spotkaniu odwiozłem kulturalnie kobietę pod dom, a ona pyta się mnie, czy dam jej na paznokcie... Drogie Panie, nas mężczyzn też spotykają takie historie. Dlatego ja również zapisałem się do Duetcentrum i nie mam takich wpadek, jestem po dwóch spotkaniach na poziomie, odzyskuje wiarę w to, że się uda, próbuję, zobaczymy. Więcej wiary w nas, drogie Panie :-)

Miałem przyjemność współpracować z firmą podczas realizacji spotów reklamowych. Szybko, konkretnie, bezproblemowo. Polecam firmę do współpracy. Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękować za współpracę, ciekawe wyzwania zawodowe i cenne wskazówki i... polecam się na przyszłość, bo pomysłów mamy co niemiara! Kreatywna Agencja Reklamy i Brandingu

Emi77

Dzień dobry, piszę ten post spontanicznie, przy kawce środowej, pewnie będzie trochę bez ładu i składu. Korzystam ze wspolpracy z biurem i dziwią mnie trochę niektóre wpisy.. u mnie narazie wszystko działa sprawnie, nie jestem moze zasypywana ofertami, ale tez taka informacje otrzymalam podczas rozmowy. kiedys korzystalam z innego biura, ktore juz nie istnieje, i majac porownanie, duet wychodzi w moich oczach lepiej. moj dobry kolega poznal w tym biurze swoja narzeczona, takie rzeczy dzieja sie, jest to trudny temat - niezaleznie czy korzysta sie z tindera, sympatii, badoo czy jeszcze czegosinnego, po prostu bardzo trudno jest poznac kogos i cos fajnego zbudowac... siegnelam wczoraj po magazyn PANI i tam dokladnie wszystko jest napisane, podppisuje sie pod kazdym slowem tej dziennikarki. jesli jestescie w zwiazkach, dbajcie o nie.. jak to mowia u sasiada trawa jest zawsze bardziej zielona.. dopiero jak czlowiek zostaje sam, zdaje sobie sprawe, jak trudno jest na nowo zaufac, poznac, pokochac. i dlatego jestem w biurze! pozdrawiam wszystkich!

Zostaw merytoryczną opinię o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. - Katowice

• Jak się pracuje w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.
4.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 38 lok. 5
    40-013 Katowice

Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.