Opinie o Lovbet Tomasz Karwat Adam Sołtys Dawid Panek sp.j. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lovbet Tomasz Karwat Adam Sołtys Dawid Panek sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lovbet Tomasz Karwat Adam Sołtys Dawid Panek sp.j. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lovbet Tomasz Karwat Adam Sołtys Dawid Panek sp.j. w Bytom

Bamber Nowy wpis

Nieznane firmy , lecz zadałem kilka pytań odnośnie przyszłej pracy na każdym portalu gdzie widnieje ogłoszenie Czytają i nie odpisują . Więc jak dla mnie firma jest nie godna dla przyszłego pracownika ! Skoro teraz nie potrafią odpisać a ich praca jest siedząca i pierdząca w stołek to co by było gdyby tak naprawdę pracownik się zatrudnił i chciał coś więcej załatwić przez kadry ? Pewnie figa z makiem tak jak teraz.

Bartek Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna na żenująco niskim poziomie. Zacznijmy od tego że nie mają żadnych oznaczeń jak trafić tej firmy. Na google oznaczony jest budynek innej firmy. Po znalezieniu wjazdu również brak oznaczeń gdzie się kierować. Także od startu firma testuje test na orientację w terenie, szczęśliwie zaliczony. Następnie po wejściu do budynku przytłacza nas wystrój zbliżony do czasów (usunięte przez administratora) Po wejściu do biura można zauważyć że nikt w sumie nie jest tobą zainteresowany. Szczęśliwie ktoś mnie zauważa i prosi o poczekanie przy wejściu w loży. Przychodzi Pan Majster z cynicznym uśmiechem na twarzy jak by w ogóle nie był zadowolony że musi zająć się procesem rekrutacji, rozpoczyna się zadawanie głupich pytań typu co chcesz robić za 5 lat i typowe pytania z internetu. Zero konkretów, zero profesjonalizmu. Zaznaczam że rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w Loży przy wejściu gdzie całe biuro słucha przebiegu rozmowy a do tego każdy inny pracownik przechodzi koło nas jakbyśmy co najmniej rozmawiali na stołówce podczas przerwy śniadaniowej. Następnie po rozmowie wchodzimy na halę, Rekeuter praktycznie nic nie mówi sensownego, ewidentnie nie zna się na asortymencie i rekrutacja nie jest mu po drodze. Rozmowa zakończona. Pracę przyjąłem w innym miejscu. Niestety nie polecam ze względu na marny poziom rozmowy kwalifikacyjnej.

Administrator Nowy wpis

Czy firma Lovbet Tomasz Karwat Adam Sołtys Dawid Panek sp.j. oferuje elastyczne godziny pracy?

Ricky Nowy wpis

Czemu nie polecasz? Coś więcej na temat tej firmy?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Lovbet Tomasz Karwat Adam Sołtys Dawid Panek sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Lovbet Tomasz Karwat Adam Sołtys Dawid Panek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Lovbet Tomasz Karwat Adam Sołtys Dawid Panek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Lovbet Tomasz Karwat Adam Sołtys Dawid Panek sp.j.
  • Szyby Rycerskie 4
    41-909 Bytom

Lovbet Tomasz Karwat Adam Sołtys Dawid Panek sp.j.