Opinie o Warm&Cold Buda Piernik sp.j. w Szamotuły

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Warm&Cold Buda Piernik sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Warm&Cold Buda Piernik sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warm&Cold Buda Piernik sp.j. w Szamotuły

Łukasz

Pracuje w Warm and Cold w sumie już 4 lata. Super rodzinna atmosfera. Wypłata na czas. Wszelkie narzędzia do pracy dostępne. Samochód służbowy, telefon, komputer, biuro a furorę robi lodówka z zimna Pepsi. Zapraszam na szklankę zimnej Pepsi, która odezwie cię jak klimatyzacja w te upały. Pepsi dostępna po podaniu hasła:GoWork

Aneta Nowy wpis
@Łukasz

To miała być reklama napoju czy rzetelny opis warunków miejscu pracy?

Anna Nowy wpis
@Aneta

Pani Aneto, z tego co można zaobserwować przeszło od kwietnia poszukuje Pani informacji o firmie, nieustannie komentując i dopytując internautów o opinie dotyczące firmy. Wydawać by się mogło, że Klient przez tak długi okres czasu - będąc potencjalnie zainteresowanym zakupem sprzętu, zgromadzi wystarczającą ilość informacji i opinii dotyczących powyższej firmy, szczególnie biorąc pod uwagę dostępność tychże danych w Internecie - wszelkie opinie nt. firmy są ogólnodostępne z poziomu wyszukiwarki internetowej. Dodatkowo, zastanawiające jest skąd w Pani tyle bezwzględności i braku obiektywizmu poprzez konsekwentne komentowanie, jedynie, negatywnych opinii zamieszczonych tutaj? Natomiast Pani ton i infantylny sposób wypowiedzi, szczególnie powyżej w odpowiedzi na komentarz Pracownika firmy - który zgodnie z ideą i przeznaczeniem tejże strony udostępnił opinię, pozostawię bez komentarza. Niestety pozostają jedynie wątpliwości co do powagi i zasadności zamieszczanych przez Panią komentarzy...

Monika Nowy wpis
@Anna

Taka specyfika forum że każdy może pytać o co chce i jak chce. Ale Pani pisze to jako pracownik, właściciel firmy? Z jakiego powodu te pytania tak Pani przeszkadzają?

Łukasz Nowy wpis
@Aneta

A co nierzetelnego w moim opisie? Zapraszam na Wroniecka 26, jest flota służbowa, jest komputer jest i pepsi:) Widzę ze ktoś tu pączka nie zjadł i spadł mu cukier. P.S Jeszcze nikt nie był napić się ziemnej PEPSI na hasło GoWork :) Pani Aneto może być Pani pierwsza!

Maniek

Firma godna polecenia, profesjonalizm w każdym calu. Negatywne opinie zapewne pochodzą od konkurencji, która powinna zakupić karton maści na ból(usunięte przez administratora) Dotyczy to szczególnie panów (celowo z małej litery) k. i s.

Irena
@Maniek

Haha :D to może opowiesz coś więcej o współpracy z nimi? Jakieś największe plusy? :)

Justyna

Brak profesjonalizmu, opryskliwa Pani obsługująca telefon, ciężko się umówić na montaż… nie polecam

Aneta
@Justyna

O co Ci tak właściwie chodzi z tą "opryskliwością", może jak już to przytoczysz ogólnie tę rozmowę? I czemu ciężko się umówić, coś z terminami nie tak?

Sebastian

Zakupiłem klimatyzacje do domu wraz z montażem. Panowie zamontowali, podziałała 2 dni po czym niestety przestała działać. Ciężko się dodzwonić do tej firmy a tym bardziej nakłonić żeby coś z tym fantem zrobili. Nie polecam tej pseudo firmy …

Warm&Cold
@Sebastian

Drogi Panie Sebastianie. Może Pan źle zanotował numer telefonu, może może próbował Pan tylko raz. Szczególnie silnie akcentujemy poziom obsługi klienta i wszelkie niejasności czy awarie , które to nawiasem mówiąc zdarzają się bardzo rzadko, są załatwiane priorytetowo. Jeśli chodzi o komunikację to stale funkcjonuje u nas co najmniej 5 aktywnych numerów telefonów, mówimy w języku polskim, niemieckim, angielskim, ukraińskim i serbskim więc trudno mi sobie wyobrazić problem komunikacyjny. Jesteśmy ubezpieczeni i w pełni wypłacalni. Zapraszamy Pana do naszego biura celem wyjaśnienia, a jeśli jest Pan naszą konkurencją, (co wnoszę po retoryce opinii) prosimy po postawę fair mimo, że nasze pozytywne opinie mogą pana niepokoić. Poza tym Portal GoWork nie służy do tego typu opinii. Pozdrawiamy Warm&Cold Team

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Warm&Cold Buda Piernik sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
A

Ta firma to katastrofa. Braki w wiedzy o sprzedanym towarze, wygórowane ceny, bardzo duże opóźnienie(usunięte przez administratora) dogadanie się jest niemożliwe, wadliwy towar, utrudnienia w odzyskaniu pieniędzy….

Warm&Cold
@A

Personalnie oskarża Pana Piernika o fałszywość, niekompetencje, wadliwość towaru i utrudnienia w odzyskaniu towaru. "A" nie podał o jaki towar chodzi, nikt od nas nie żądał. Ewidentne przekroczenie RODO, które w przypadku spółki nie obowiązuje ale już w przypadku osoby Pana Piernika TAK. To ewidentne naruszenie naszych dóbr przez nielegalne działanie naszej konkurencji, gdyż dane przytoczone w opiniach nie są ogólnie dostępne dla klientów. Nawiasem mówiąc Pan Piernik jest bardzo lubiany przez klientów za serdeczne, fachowe i rzeczowe podejście do każdego tematu i zdajemy sobie sprawę, że może być wręcz znienawidzony przez konkurencję za doskonałe wyniki handlowe i twardą choć zawsze fair postawę wobec nich. Pan "A" to jeden z tych "odważnych" szafujących nazwiskiem Pana Piernika a ukrywających się za pseudonimem, któremu mimo wszystko życzmy sukcesów w biznesie. Może warto wzorować się na Panu Piernik. Pozdrawiamy team Warm&Cold

klient z szamotuł nowowiejskie

Umowiłem się z Firma warm&cold, że po zamontowaniu juz 3 klimatyzatora tym razem dodam im opinie. Generlanie jak chyba wszyscy bardzo rzadko dodaje opinie ale z nich jestem akurat bardzo zadowolony.Szybko czysto miło i zawsze terminowo. A poza tym obiecalem. Ale wpisalem warm&cold dodalem na google itd i wyskoczylo mi gowork. Chcialbym stanowczo zaprzeczyc poprzednim komentarzom. Kontakt z warm&cold jest zawsze, pod paroma numerami telefonow. Biuro jest otwarte dla klientow codziennie i osobny magazyn też. Siedzi tam gromada ludzi i ten co to pisał chyba nie kupował klimatyzacji w warm&cold. "podziałała 2 dni po czym niestety przestała działać." - bardzo ciekawe, ja mam 3 sztuki od nich i 2 dzialaja juz od 2 lat. Chcialbym ze swojej strony polecic firme warm&cold, oby takich wiecej. Sugeruje spojrzeć na inne opinie. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Warm&Cold Buda Piernik sp.j. - Szamotuły

Warm&Cold Buda Piernik sp.j.
  • Wroniecka 26
    64-500 Szamotuły
  • NIP: 7872132035 REGON: 384076830 KRS: 0000798592

Warm&Cold Buda Piernik sp.j.