Artur Express Poland Sp. z o.o.

Opinie o Artur Express Poland Sp. z o.o.

Dziwnie

Ogólnie w firmie panuje dobra atmosfera, ale jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć od kierownictwa to jesteś odsyłany to tu to tam - albo 'jakoś się dogadamy' - będzie okej itp. i dalej nic nie wiesz... (usunięte przez administratora)

0mni
@Dziwnie

Uwazam, ze to kompletne bzdury...jesli sie potrafi rzeczowo porozmawiac i zapytac jak czlowiek czlowieka, to problemu nie ma i nie bedzie :)

@Dziwnie

Może napisz chociaż w jakich kwestiach jesteś ciągle odsyłany/odsyłana? Moje problemy były rozwiązywane na bieżąco, kierownictwo nigdy nie zostawiało mnie bez odpowiedzi. Ze wszystkimi da się porozmawiać, wystarczy zrobić to po ludzku.

0mni

Jeszcze jestem na okresie probnym, ale z cala pewnoscia bede chcial kontynuowac tu prace po pozytywnej weryfikacji okresu probnego przez przelozonych. Nastepnie, chcialbym rozwijac sie w kierunku jakiejs specjalistycznej funkcji w ktorej bede mogl w pelni wykorzystac swoj skillset oraz doswiadczenie, a wiem ze mozliwosci i potencjal w firmie sa, i to calkiem adekwatne do ambicji ktore czlowiek moze miec. Jesli chodzi o ludzi oraz atmosfere, panuje dobre zgranie i luzny, ale profesjonalny klimat, co przyczynia sie do braku chronicznego stresu spowodowanego praca i srodowiskiem pracy. Doświadczeni koledzy i kolezanki zawsze są chętni pomóc oraz nauczyć nowych rzeczy, a gesty te sa odwzajemniane jesli tylko jest okazja. Natomiast, jesli chodzi o przelozonych/kierownictwo, ze zrozumieniem i indywidualnie staraja sie podchodzic do każdego z pracowników co powoduje ze czlowiek jest traktowany podmiotowo i rzetelnie zamiast czuc sie jak wymienny przedmiot do wyeksploatowania. Polecam kazdemu komu odpowiada praca w branzy STL oraz w takich godzinach, a ze firma ciagle sie rozwija i bedzie rozwijac, to tylko dodaje optymizmu, motywacji i potencjalu.

Milo

Pracuje dla Artur Express już dłuższy czas na umowie B2B, i nie ma żadnych problemów. Podejście szefostwa bardzo pozytywne, zawsze gotowe do tego żeby porozmawiać i pomóc. Atmosfera również na plus. Pracy dużo, jak to w logistyce, ale każdy jest pomocny. Wypłata jest zazwyczaj dużo przed wyznaczonym terminem, co również jest miłym akcentem. Office jest rewelacyjny, warunki pracy super - dwa monitory z dobrą rozdzielczością, szybki komputer, intuicyjny system na którym działamy. Wygodne krzesła, jak również duże ergonomiczne biurka. Kawa w ekspresie pyszna. Nie zamienił bym się na żadną inną pracę. Na chwile obecna jestem na szkoleniu w USA - zobaczyłem jaką potęgą jest ta firma. Nie mam wątpliwości że to strzał w dziesiątkę. Ja chcę być częścią tej firmy i pomóc w budowaniu tego co rozpoczęli właściciele. Nie wiem o co chodzi osobom które napisały negatywne komentarze. Szkoda żeby ktoś stracił szanse na fajną karierę czytając te bzdury które napisaliście.

EK
@Milo

Skontaktuj się za mną odnośnie pracy w tej firmie. Ponieważ Ciebie znam to wiem, że opinia Twoja jest prawdziwa.

Elżbieta
@Milo

Szkolenie w USA? Nieźle. Widzę że w takim razie te szkolenia to w większości są międzynarodowe? A wraz z rozwojem pracownika jest możliwość awansu?

@EK

@EK zapraszam do kontaktu, widnieje na fb jako Miłosz Milo Zet.

@Elżbieta

@Elżbieta szkolenia mamy głównie wewnątrz firmowe, lub przez Zoom z osobami pracującymi w Stanach. Część ludzi była szkolić się w USA. Firma jest bardzo rozwojowa i możliwości awansu również są.

Zofia
@Milo

W USA? Ale super. I wszystko firma opłaca jeśli o taki wyjazd chodzi? I pandemia faktycznie nie komplikuje niczego?

wow
@Milo

nie no, jak kawa pyszna to musze tam pracowac lol

EK

Przepraszam, ale wleciał mi szczeniak i pomyłkowo nacisnęłam negatywną opinię proszę oczywiście poprawić ocenę na pozytywną.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Artur Express Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Aktualny pracownik

Firma Artur Express Poland działa od ponad roku w Rzeszowie i prężnie się rozwija. Jest dużo pracy ale również dużo możliwości do rozwoju i nauki. Załoga w Polsce jak i w USA bardzo pomocna; wiele osób ma ogromną wiedze o logistyce w USA od których można się uczyć. Jeżeli szukacie pracy gdzie będziecie mogli rozmawiać w języku angielskim w środowisku międzynarodowym to jest miejsce dla Was! Co więcej biuro Artur Express Poland mieści się w Resovia Office na najwyższym piętrze z najlepszymi widokami na dwie strony Rzeszowa :) A jeżeli nie możesz żyć bez kawy jest też ekspres z nie limitowaną kawką! Jak wszędzie w każdym środowisku trafiają się różne osoby z różnymi problemami... Niektóre z poniższych negatywnych opinii są mocno przerysowane... Zapraszam nowych kandydatów a w razie pytań proszę zostawić komentarz z zapytaniem. Życzę powodzenia Wszystkim kandydatom :)

dzida85
@Aktualny pracownik

Witam Proszę o podanie szczegółów dotyczących urlopów i zarobków. Ile wychodzi dni wolnych w roku oraz ile można zarobić netto. Najlepiej na swoim przykładzie. Pozdrawiam

...
@dzida85

Urlopu 20 dni tylko z urlopu pokrywa sie ewentualnie święta, jesli ktos chce miec wolne :) o pieniądzach sie nie rozmawia w tej firmie.

Zofia
@...

A dlaczego o pieniążkach się nie rozmawia?

Mrs

Artur Express jest firmą o wieloletnim doświadczeniu i wysokiej pozycji w USA. Jej oddział w Rzeszowie działa od ponad roku i stale się rozwija. Biuro jest usytuowane w centrum miasta, w Resovia Office na 11 piętrze. Biuro jest bardzo ładne, a widok z okna jest dodatkowym atutem. Ponadto podpisuję się pod wcześniejszym komentarzem - biurka są duże dzięki czemu wygodnie się pracuje, krzesła wygodne, a sprzęt jest dobrej jakości. Dwa monitory bardzo ułatwiają pracę. Co najistotniejsze, Artur Express jest firmą, która daje swoim pracownikom szansę rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i nauki od ludzi w Stanach, posiadających ogromne doświadczenie w logistyce. Jest to więc najlepszy wybór dla osób, które chcą się rozwijać w tej branży, ponieważ nie ma w Rzeszowie wielu miejsc pracy, gdzie dostaje się taką możliwość. Ponadto atmosfera w biurze jest przyjazna, a pracownicy zarówno w Polsce jak i w Stanach bardzo pomocni, co sprawia, że z przyjemnością przychodzi się do pracy. Bardzo polecam pracę w tym miejscu i życzę powodzenia przyszłym kandydatom:)

Jestem obecnym pracownikiem i dla mnie to jest ulubiona praca, do której z zadowoleniem wstaję rano. Przyjazne środowisko dla osób zagranicznych. Doświadczeni koledzy zawsze są chętni pomóc i nauczyć nowych rzeczy. Przepiękny widok z okna i najlepsze biuro w Rzeszowie. Kierownictwo, które z rozumieniem podchodzi do każdego z pracowników. Logistyka jest rozwijającą się branżą i jeżeli ciekawi Cię rozwój w tym kierunku - to jest najlepsze miejsce.

Anette

Firma Artur Express to prężnie rozwijająca się firma w USA, swój oddział w Polsce założyli ponad rok temu. Nowoczesne biuro znajdujące na 11 pietrze nowego budynku Resovia Office jest miejscem, gdzie z przyjemnością przychodzę do pracy. Jest to firma, która szuka pozytywnych osób na dłuższa współpracę, nastawionych na rozwój osobisty i jest w stanie zainwestować w rozwój danej osoby. Jedynym warunkiem jest zaangażowanie i chęć nauki, rozwoju pod względem językowym jak i intelektualnym. Jest to miejsce gdzie dużo się dzieje - na pewno nie ma nudy i stagnacji. :)

MR

Firma mieszcząca się w nowoczesnym biurowcu resovia office w Rzeszowie. Biurowiec klasy A. Branża transportowa - porównując do kilku firm z lokalnego rynku, stawiająca na ciągły rozwój oraz na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Możliwość rozwoju oraz ludzie z którymi można się dogadać. Przyjazna atmosfera w biurze oraz profesjonalna kadra zarządzają w USA. Firma przyszłościowa i na pewno godna polecania na rzeszowskim rynku.

Ze względów osobistych musiałem zakończyć współpracę z Artur Express. Jednakże wspominam współpracę bardzo dobrze. Jak bym mógł, to z chęcią wrócił bym do tej pracy. Fajni ludzie, świetny szef, podejście podmiotowe do pracownika. Nie rozumiem przedmówców….

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Express Poland Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Artur Express Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Express Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Express Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Express Poland Sp. z o.o.