Opinie o North18 Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy North18 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w North18 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o North18 Sp. z o.o. w Gdańsk

Były pracownik Nowy wpis

Firma krzak zarejestrowana na słupa i fikcyjny adres. North18 / Goren / Intef Europa / Jobmate to wszystko ci sami ludzie. Nie wypłacili pracownikom pieniędzy za marzec a mamy już prawie maj. Teraz nie odbierają telefonów. Warunki mieszkaniowe gorsze niż dla zwierząt. Spotkamy się w sądzie! Odradzam wszystkim współpracę z nimi!!! Szkoda zdrowia i nerwów!

Czy w North18 Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Nie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna super, oczy zamydlone, czułam, że może być to strzał w 10, chociaż moje podejrzenia wzbudzał bardzo mały zespół i kategoryczny zakaz pracy zdalnej. Zaoferowano mi bezpłatny dzień próbny, po którym podpisałam umowę (mój błąd). Pierwszy dzień pracy przez 8h siedziałam i patrzyłam jak pracują inni, z krzyczącą i chamską koleżanką u boku, która co chwile zaznaczała mi, że moja poprzedniczka była leniwa i ma nadzieję, że ja taka nie będę, drugi dzień pracy to samo, a trzeciego dnia zostałam w biurze całkowicie sama z około 200 kontaktami do obdzwonienia, bo rzekomy zakaz pracy zdalnej okazał się zakazem tylko dla nowych pracowników...W trakcie tego dnia się zwolniłam i tu zaczęły się problemy. Szef mnie błagał, abym podpisała porozumienie stron, mimo, że przysługiwały mi 2 tygodnie wypowiedzenia. Nie wystawili mi ważnych dokumentów, mimo moich wielokrotnych próśb. A na koniec spóźnili się z wynagrodzeniem, co jest niedopuszczalne według kodeksu pracy. Wynagrodzenie zostało mi wypłacone dopiero po wielokrotnych interwencjach. Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem nowego pracownika, brak przeszkolenia, zaznaczanie, że mam CIĄGLE dzwonić po bazie kontaktów i porównywanie do leniwej poprzedniczki. Atmosfera bardzo ciężka, głównie przez koleżankę z rekrutacji i jej odzywki oraz olewawczy stosunek zarządu. Nie aplikujcie do tego pracodawcy jeśli szanujecie swoje nerwy i zdrowie.

North18

Szanowna Pani Adrianno Krause, chciałbym zwrócić uwagę, że treść Pani wiadomości jest zdecydowanie zniekształcona w porównaniu z rzeczywistością. Pani zatrudnienie na stanowisku doświadczonego rekrutera odbyło się na podstawie informacji, które przedstawiła Pani podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli ktoś prezentuje się jako specjalista to zmiana miejsca pracy nie powinna stanowić problemu, zwłaszcza jeśli rzeczywiście posiada się doświadczenie. Na początku zaznaczam, że Pani kariera w naszej firmie trwała jedynie trzy dni. Samodzielnie Pani przyznała, że otrzymała lepszą ofertę i postanowiła odejść. Warto przypomnieć, że to Pani zwróciła się do nas z prośbą o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, aby natychmiast rozpocząć pracę w innej firmie. Zgodziliśmy się na tę prośbę, nie jesteśmy przecież osobami, które utrudniają życie innym. Jeśli chodzi o Pani obiecującą karierę rekrutera, która miała rozpocząć się po pierwszym dniu ogólnego zapoznania, okazało się, że wykonywanie telefonów z przygotowanej listy przerosło Pani możliwości. Co do dalszych wydarzeń wydaje się, że Pani plany związane z nową pracą nie zostały zrealizowane, ponieważ już następnego dnia przysłała Pani zwolnienie lekarskie (L4). Warto dodać, że Pani wynagrodzenie zostało wypłacone zgodnie z ustalonym terminem, biorąc pod uwagę Pani nieoceniony wkład w rozwój firmy. W tym okresie nie wykonała Pani żadnych powierzonych zadań, a ponadto codziennie spóźniała się Pani do pracy. Dziękuję także za Pani mądre i inspirujące słowa pod adresem naszych pracowników. Uszczypliwe docinki odnośnie osób, których w sumie w ogóle się nie zna, oskarżając wszystkich dookoła. Właśnie takie wzbogacające nasz dzień chwile są bezcenne a resztę pozostawiam do oceny czytających. Wszystkiego najlepszego w Pani dalszej karierze, Pani Adrianno. Mam nadzieję, że nowa firma doceni Pani talent, zapał i punktualność…

Były pracownik Nowy wpis
@North18

@Pracodawca Chciałam pozostawić tę odpowiedź bez komentarza, aczkolwiek wymienienie mojego imienia i nazwiska (co jest niezgodne z zasadami RODO) zmusza mnie do obrony ;) Przykro mi, że pracowałam z wami jedynie trzy dni i mam tyle do przekazania. Po 1. Moja opinia nie jest zniekształcona, jest to moja subiektywna opinia na temat tego miejsca pracy i mam do tego pełne prawo. Po 2. Oboje dobrze wiemy, panie Jakubie, że poprosiłam o dwutygodniowy okres wypowiedzenia, ponieważ nową pracę zaczynałam dopiero z końcem lipca, o czym również pana poinformowałam. W tym przypadku to wy zniekształcacie rzeczywistość. Po 3. Do L4 również miałam pełne prawo i nie widzę powodu do wypominania mi tego, skoro nie byłam już u was zatrudniona. Po 4. Obdzwonienie 200 kontaktów jest zadaniem raczej dla asystenta, a nie dla specjalisty, oczekiwałam bardziej ambitnych zadań ale szybko się zorientowałam, że w tej firmie mam jedynie szanse na regres, nie rozwój. Po 5. Wynagrodzenie otrzymałam z jednodniowym spóźnieniem, na umowie jasno zaznaczone było, że pieniądze mają być do 10 dnia miesiąca na koncie, były 11 dnia, późnym popołudniem. Po 6. Oskarżenie mnie o niepunktualność jest dla mnie krzywdzące. Do biura przychodziłam w tym samym czasie co koleżanka, lub czekałam na nią nawet po 20-30 minut. Proszę przeanalizować punktualność swoich aktualnych pracowników, a nie wypominać to osobie, która pracowała z wami aż 3 dni! Po 7. Mądre i inspirujące słowa pod adresem waszych pracowników to również moja subiektywna opinia. Przez 3 dni patrzyłam jak koleżanki wybierają buty na zalando, kupują bilety na koncerty albo kłócą się jaką muzykę na (usunięte przez administratora) puścić. Nie wiem jak miałam się czegoś od nich nauczyć :) Mam nadzieję, że za kolejne 3 miesiące nie dostanę powiadomienia o odpowiedzi na moją opinię i skończymy tą walkę. Nie stawia was to w dobrym świetle, a ja chciałabym o was zapomnieć. Na szczęście mój nowy pracodawca docenia moje umiejętności, zapał i punktualność, bo na to zasłużył. Wam też polecam doceniać swoich pracowników i pójść za trendami, które obecnie panują na rynku pracy. Serdecznie pozdrawiam, Adrianna.

odyseusz

firma krzak pod danym adresem nie ma żadnej firmy po zadzwonieniu dzwonkiem pani straszy policją ,nie polecam agencji adresy rejestrowane na słupa

North18 Nowy wpis
@odyseusz

Dziękujemy za opinię, jednakże nie przypominamy sobie, żebyśmy kiedykolwiek zatrudniali Odyseusza. Poza tym wydaje się, że pomylił Pan firmy, zwłaszcza że w naszym budynku nie ma dzwonków.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w North18 Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Handlowiec na rynki zagraniczne?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Jaka jest kultura pracy w North18 Sp. z o.o.?

Juzek

Polecam tą firmę, nie miałem żadnych problemów, kwatery w miarę wynagrodzenie też, starają się zwracać uwagę na pracownika ale wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Pytanie tyczące się zatrudnienia. Czy firma oferuje umowe B2B na czas nieokreślony? Czy kierownictwo buduje sprzyjające warunki pracy w firmie? Czy pracodawca daje pozapłacowe bonusy? Dziękuje szczerze za podpowiedź.

Nie polecam tego biura pracy przed wyjazdem wszystko ładnie pięknie pani obiecuje po przyjeździe do pracy okazuje się całkiem co innego jedziesz na pewne stanowisko pracy a tak naprawdę nawet nie pracujesz na nim tylko na innym stanowisku zero opieki koordynatora na miejscu brak auta służbowego tylko każdy prywatnym jeździ na miejsce pracy porażka nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o North18 Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w North18 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy North18 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

North18 Sp. z o.o.
  • Rajska 8 lok. 4