Opinie o Gs-Invest Group Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gs-Invest Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gs-Invest Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gs-Invest Group Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Roksana Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panem Adamem i wszystkim polecam spróbować. Pan Adam to pracodawca, który potrafi docenić starania pracownika, nie ma problemu z dogadaniem się w różnych kwestiach. Jak praca jest organieta i sie starasz on to z pewnością doceni. Szef jest bardzo zaangażowany i jak masz jakiś problem to możesz na niego liczyć. Muszę zwrócić uwagę na to że wszystkie ustalenia pomiędzy pracodawcą a pracownikiem są zawsze dotrzymywane. Polecam współpracę :)

Ola Nowy wpis

Praca bardzo przyjemna ! Polecam każdemu ! Właściciel zawsze pomoże, wytłumaczy. Plany do zrealizowania, godziny sama sobie ustalam, Tak w zasadzie praca dla osób w każdym wieku :)

Jucha Nowy wpis

Wykonuje odczyty od około 8 lat. Miesięcznie mam około 2-2,5tys odczytów. Planuje pracę tak, że połowę miesiąca mam wolne (zostają tylko dekadowe) Nie zdarzyło mi się jak dlugo pracuje dostac karę za skuteczność ( za moje pomyłki tak) Praca jest fajna, bo sama ustalam, kiedy co i jak. Trzeba się nachodzić, czasami nasłuchać od klientów, ale jak każda praca ma swoje plusy i minusy :)

Michał. Nowy wpis

Hej. Miałem przyjemność pracować przez dłuższy czas na odczytach. Praca fajna bo jeśli masz pracę na stale i chcesz dorobić w wolnym czasie mega sprawa. Dostosowujesz czas pracy pod siebie. Wypłaty na czas. Nie potrzeba nic więcej. Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gs-Invest Group Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Panxxx

Pierwsze wynagrodzenie przy odczytach gazu i kara, kara, kara, kara,kara, kara....wspomnę jeszcze ze dostałem karę i jeszcze jedną karę. Średnia za odczyt to ok coś ponad 1zl. Odczytów robi się średnio 10-20/h. Własny samochód mile widziany i własne paliwo. Odczyty odbiorcy czyli te z awizo płatne po obliczeniu kosztów 70gr/szt (jeśli ktoś zadzwoni).... Praca fajna, ale robisz cały dzień za bochenek chleba. Nie polecam

Obecny pracownik
@Panxxx

Z matematyką ktoś ma problem chyba. Za odczyt jest znacznie więcej niż tu wypisujesz. Jak wykonujesz pracę dobrze to nie ma kary. Praca fajna (odczyty liczników gazu), samodzielna, można dostosować czas pracy do siebie.

Cześć. Mam pytanie odnośnie warunków pracy . Czy zespół wspiera nowo zatrudnionych kandydatów? Czy istnieje szansa pracować na 75% etatu? Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się z domu? Szczerze dziękuje za odpowiedź.

Nie wspiera. Nawet xero musisz sobie sam zrobić. Praca poniżej najniższej krajowej

Obecny pracownik

Jest pełne wsparcie. Praca na umowę zlecenie, więc pisanie że za poniżej najniższej krajowej to zwykle kłamstwo. Godzinowo wychodzi minimum 30-40 zł na rękę...

Zostaw merytoryczną opinię o Gs-Invest Group Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gs-Invest Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gs-Invest Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gs-Invest Group Sp. z o.o.?

Gs-Invest Group Sp. z o.o.
  • Szyb Walenty 32 lok. 109
    41-700 Ruda Śląska

Gs-Invest Group Sp. z o.o.