Drev Design House Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

NIP: 5472226607 REGON: 389742852 KRS: 0000915890

Adres: Prof. Dr. Mieczysława Michałowicza 12, 43-300 Bielsko-Biała

Opinie o Drev Design House Sp. z o.o.

Łukasz Nowy wpis

Firma Drev Design House wybudowała nam dom w 2023 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania, zastosowanych technologii i dostosowania projektu do naszych potrzeb. Końcem roku ruszamy z nowym projektem budynku dostosowanego pod usługi i oczywiście ponownie wybieram technologię szkieletową i firmę Drev Design House .

Robert

Budujemy z firmą obecnie biuro - ze względu na tym , że zależy nam na tym , żeby było nowocześnie, ergonomicznie i przedewszystkim solidnie i na dlugie dlugie lata. Mieszkam z żoną już piąty rok , do tej pory w domu, którego projekt zleciliśmy , mając tylko zarys oczekiwań i jesteśmy bvardzo zadowolenie, po drodze było kilka schodów, u nas jest bardzo wysoki spad na działce mieszkalnej jednak po kilkku konsultacjach wsolny,mi rozwiązaniami udało się . Mieszka się nam na prawdę wygodnie. Kosztowało to trochę pieniędzy ale dla mnie liczy się jakość. Polecam

Basia Nowy wpis
@Robert

Prace przebiegły bez problemów, dobry kontakt i wyczucie estetyki, które bardzo mi odpowiada. Jestem bardzo zadowolona i polecam gorąco. Widać, że solidna firma!

Basia Nowy wpis

Bartłomiej Skoczylas Nowy wpis

Jestem świeżo po wprowadzeniu do mojego nowego domu który budowała dla nas firma Drev Design House. Długo rozważałem wybór pomiędzy technologią murowaną a systemem szkieletowym, jednak zalety szkieletówki mnie przekonały. Firma doradziła nam sporo ciekawych rozwiązań, które mogliśmy nanieść w gotowym projekcie. Polecam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Drev Design House Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy w Drev Design House Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Leszek

Współpraca poszła sprawnie i profesjonalnie. Ekipa z doświadczeniem, bo widać jak chłopaki działają. W domu zostało jeszcze tylko wykończenie łazienek i meblowanie. Jesteśmy zadowoleni i na pewno wrócimy do współpracy, bo chcemy dobudować jeszcze garaże.

Kamil

Polecam firmę przede wszystkim za duże doświadczenie i wiedzę w temacie budowania domów szkieletowych, doradzą we wszystkich tematach związanych z budową. Solidnie i fachowo, jedyne co mógłbym się doczepić to miesięczne opóźnienie w realizacji.

Dorota

Współpraca z firmą przebiegła bez zastrzeżeń, prace wykonywane były bardzo profesjonalnie pomimo małej brygady. Pierwszy etap zakończony z miesięcznym poślizgiem, ale finalnie zakończony zgodnie z planem. Tegoroczne święta już będą na swoim za co bardzo dziękuję całej ekipie Drev Design House. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy:)

Czy można liczyć w Drev Design House Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Magda

Firma @Pracodawca zyskała moje poparcie od dawna. Wykonuje na moje zlecenie projekty i budowę pod klucz małych domków pod wynajem na terenie małopolski i podhala. Staram się tak dobierać działki by powstały tam co najmniej 2 domki. Firma działa przede wszystkim kompleksowo i rzetelnie, nie zawsze na czas ale za to solidnie, to są cechy tej firmy i ludzi którzy tam pracują . Pracowici, przemilinludzie Zdarzyło się kilka razy na początku współpracy w 2019 roku, ze musiałam czekać na informacje zwrotna kilka dni. Teraz jak już się znamy i wiemy skąd pośpiech czy potrzeba rozmowy , nie ma najmniejszego problemu, jak to wyżyciu, trzeba się dotrzeć. wtedy kiedy ja jestem na miejscu, wszystko da się załatwić, przyjeżdżam z Łodzi i mimo tego, ze mam tu swoich ludzi potrzebuje zaufanej i zaangażowanej w moje inwestycje osoby i na taka właśnie trafiłam. Pani Beata , właścicielka firmy jest osoba zaangażowaną , a dla mnie to się liczy , potrafi doradzić , polecic architekta, firmę od wylewek czy czegokolwiek , od ręki , zawsze mogę liczyć na pomoc. Co do wykonania nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Moje domki są funkcjonalne, ergonomiczne , tak jak firma się tprzedstawia, to wszystko się zgadza. Polecam z całego serca , Magda

Jakie wartości są cenione w Drev Design House Sp. z o.o.?

Petr

Hi , I would have been asked to share my opiniom so let's start from one thing I dislike. The only disadventage which might be sometimes crucial is that there are delays. I am cooperating with this company since 3 years and besides the fact that we overcame long delays, after all I am really satisfied. I need to admit that no matter how tough the situation on the market is, the company guarantee the same price incl. pandemic period, continuesly economic situation and other factors this is very important if you wish to plan many investments ahead that the price will be the same. I love the quality od buildings which are mainly B&B houses . They are ergonomic , longlasting, I believe and neatly finished in details. Moreover I Iike the atmosphere eachch time I am visiting workers doing their best to have those projects being done with precision and Passion. Highly recommended!

Skorski

Jestem klientem firmy Drev Design House od wielu lat. Sam ten fakt skłania się ku temu , że wracam z kolejnymi projektami i myślę , że wracać będę. Zaczne może od tego z czym były trudności we współpracy. Tutaj od początku zdażało się , że trzeba było czekać, może nie tyle na ciągłe dostawy materiałów ale wykonanie okrteśłonych rzeczy , na któe byliśy umówieni,zdarzało się , że czekałaem na ukonczenie budowy i odbiór kluczy ponad miesiąc, na szczescie nie udzelyo mnie to mocno, jak już kilka domkó pod wynajem stało , funkcjonowało i genrowało dochód. ZOstałęmn poprodzony o wysatwienie opinii więc możę się powtórzę, a le przy wykończeniu nie ukrywam, że mam z właścicielką i całązresztą firmą podobne poczucie estetyki, mam na myśłi jakość. Kostrukcję są na prawdę solidne i przepięknie wykonane z należytą starannością. Domki nowoczesne, w takim duchu chciałem zawsze , żeby były utrzymane. Kolejna rzecz, domy są ciepłe, ergonomiczne co jest ogromnie ważne , na to ma na pewno wpływ wiele czynników, nie tylko profesjonalnie wykonane ocieplenie domu ale wszystko, począwszy od wymierzenie i wstawienie okien , które nie będą puszczać ciepła. Domki są przepiękne, solidne. Całokształt nie wychodzi tanio, jednak wazne aby wspomniec , ze jezeli nie wprowadzamy zmian do projektu w jego trakcie - co juz sie zdarzalo, ze wzgledu na moje dodatkowe pomysly , cena nie ulega zmianie i to wykonawca zabezpiecza się pod tym kątem. Również zeszły rok, umowmy sie trudny dla wielu firm, tutaj sytuacja gospodarcza nie wpłynela na jakosc usług i ustalenia początkowe co do kosztorysu. Dla mnie najważniejsze jest to , że nie ,musze sie martwic , że po 5 latach bede musial wprowadzac poprawki i inwestowac w remonty, poza utrzymaniem domków czystosci co wiąze się już z uzytkowaniem a niesamą budową . Polecam każdemu. Portfolio na prawdę zacne Paweł S.

Zostaw merytoryczną opinię o Drev Design House Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Drev Design House Sp. z o.o.